Overstock.com saab esimene jaemüügi hiiglane, et aktsepteerida Bitcoini kogu maailmas | Estonian.lamareschale.org

Overstock.com saab esimene jaemüügi hiiglane, et aktsepteerida Bitcoini kogu maailmas

Overstock.com saab esimene jaemüügi hiiglane, et aktsepteerida Bitcoini kogu maailmas

Overstock.com oli mitte ainult esimene suur internetikauplus omaks Bitcoin Ameerika Ühendriigid, kuid see on ka nüüd esimese jaemüügi hiiglane vastu cryptocurrency kogu maailmas. 

USA firma, mille peakorter asub Salt Lake City alustas nõustudes BTC käesoleva aasta alguses, jaanuaris. Sellest ajast alates Overstock.com on teeninud miljoneid BTC toodetega ainult tellitud USA klientide teenindamist.

Aga nüüd kõik Overstock.com klientidele välisriikidest, kus ettevõte operatesare saab olema võimalik kasutada Bitcoin maksta oma tellimusi. "Niikaua kui saad internetis, saate tellida ja maksta Bitcoin. Võite tellida Põhja-Korea, kui soovite - nii kaua kui sul on asjad toimetatakse, ütleme, Singapur ", ütleb Overstock asutaja ja tegevjuht Patrick Byrne, tsiteeritud Wired.

Ülejääk otsusest aktsepteerida cryptocurrency suurendasid Byrne, kes näeb Bitcoin kui vahendit vabastada praeguse raha süsteemi kontrolli pangad ja valitsused. Tegelikult ettevõtja teatas hiljuti oma firma oleks annetada neli protsenti kõigist Overstock BTC müük mittetulundusühingud, kes edendavad Bitcoin. 

Vastavalt Byrne, "me ujuda eeldused, kuidas asjad peaks töötama, ja me ei saa aru eeldused. Me ei mõista funktsioone valitsused, juriidilise ja finantsasutused. Me ei vaja neid. Saame kasutada internet ".Üksiku bitsüksi saar saadetakse vastu võetudSelle video ma tahan siduda kõik üles ja selgitab, kuidas Bitcoin sõidab alates hetkest, kui saadetakse, kuni selle saaja saab seda. Kui te ei ole jälginud eelmise õpetused salli alustades sealt, kuna see video võib kasutada mõningaid võõras terminoloogia.

Alustuseks räägime Bitcoin sõlmed. Sõlmed on vaid arvutid, mis on ühendatud internetti ja hoidke täielik koopia Blockchain. Kui teil on Bitcoin rahakoti arvutis, sa oled ilmselt sõlme ise.

Nüüd oletame, et ma tahan teile saata 1 Bitcoin. Ma sisse minu Bitcoin rahakott, sisestage avaliku aadressi saaja ja vajuta "Saada".

Kui ma vajutan "Saada", mu rahakott ei kasuta minu isikliku võtmega ning tehingu kiri luua unikaalne digitaalse allkirja selle tehingu. Taskus siis rühm see allkiri koos minu tehingu sõnum faili. See fail jagatakse sõlmede ümber võrgustik, mis kontrollib selle kehtivust, kasutades ainult minu avalik võti. Kui midagi ei lisada kuni nad tagasi lükata ja peatada jagada seda.

Sel hetkel näed tehingu rahakoti "kinnitamata". Kuigi tehing kehtiv, see peetakse kinnitamata või "järjestamata", kuna see on lihtsalt ujuvad ringi võrku.

Kaevurid kogunevad selle ujuva tehingu faili koos teiste kinnitamata faile nagu seda ja on vaja tellida neid mingil moel. See on oluline, et vältida topelt kulutusi nagu on selgitatud eelmises videos.

Esimese kaevurid on rühm tehingute üheskoos, mis on teada, kui plokk. Hiljem nad üritavad uue ploki sisse Blockchain. Kaevurid kasutavad oma super võimas arvutid lahendada matemaatilisi probleeme; esimene kaevur õnnestub see saada oma ploki sisse Blockchain ja saada halastus. Sel hetkel saab tehingust on 1 kinnituse.

Nii plokid tellitud üksteise järel diktofonid täpne tehingukorralduse - sellest ka nimi Blockchain.

Aja jooksul teiste plokid rajatakse üle ploki sisaldavad meie tehing. Mida rohkem plokid ehitatud rohkem kinnitused näed, ja riski mulle edukas topelt kulutusi see Bitcoin vähendab.

Õnnitleme... Sa oled nüüd Bitcoin sertifitseeritud.


Peter Schiff: Bitcoin ei ole tuleviku raha - tänav"Ma usun, et see ei kavatse päädima rahalise kasulikkust, et inimesed [oodata]" Schiff ütles. "Ma ei usu, et see saab olema raha tulevikus. Ma arvan, et see on mull olemas."

 "Ma arvan, et paljud inimesed kahjuks on omistatud omadusi Bitcoin ja muud cryptocurrencies et ei ole olemas," ütles ta. "Ma arvan, et inimesed, kes on õigustatult skeptiline dollar, euro, jeen on varjumata Bitcoin või muu cryptocurrencies ja nad hüppas pann tulle."

Eulogy tehtud byPeter Schiff


Podcast # 3 - GHash, Silk Road & Bitcoin Hind AnalüütikudHei kõigile, vaadake viimaseid video värskenduse Evan ja Sean, mis hõlmab: Viimased hirmu GHash.ioreaching 51% Bitcoin mininghashrate, ja miks see on vales kohas; kuidas Silk Road, ja tumedad turgudel mõjutas narkokaubanduse; ja miks nii paljud analüütikud on wrongwhen analüüsimise Bitcoinprice muutusi.

Loodame, et naudite seda! Ära unusta t tellida toCoin Brief YouTube'i kanalile.


Küsitlus: USA dollar ja bitcoinHiljuti loodud küsitluse küsitakse, kas olete mõelnud Bitcoin kunagi istmelt USA dollar ja tulemused on veel tulemas, kuid me tahtsime anda kõigile veel üks võimalus saada hääletus enne kui me sulgeda küsitlus ja alustada kirjutamise funktsiooni kohta.

Kui te ei ole seda juba Hääletamiseks nüüd on võimalus. Olen suletud küsitluse selle postituse teile teise võimaluse.

Hoidke häält tulevad ja varsti uuesti näha meie kirjutatud teost ümber andmeid kogusime.

[Polldaddy küsitlus = 8150620]

Seotud uudised


Post Bitcoin

Võida USB Miner 100% tasuta - Mine Bitcoin Litecoin Dogecoin From Home!

Post Bitcoin

Bitcoin IRA ülevaade - maksuvaba krüpto?

Post Bitcoin

Bitcoini investeerimise eelised ja kuidas investeerida bitcoiinidesse

Post Bitcoin

Kuidas kasvatada Bitcoini ühendust läbi teadlikkuse

Post Bitcoin

Kõik, mida sa kunagi tahtsid Bitcoini sularahaautomaatidest teada saada

Post Bitcoin

Bitsquar - Bitcoin vahetus detsentraliseerimisega kogu suunas

Post Bitcoin

Bitcoin makseprotsessor BitPay kasutab 1 miljardit tehingutest päevas!

Post Bitcoin

Hangi oma tasuta koopia minu määrdunud väikesest bitcoini salajast

Post Bitcoin

Me ei peaks proovima Bitcoini paigaldamist kehtivatele õigusstruktuuridele

Post Bitcoin

Kas Bitcoini kaevandamine on ebaseaduslik?

Post Bitcoin

Saate osta passi Bitcoiniga

Post Bitcoin

Bitcoini läbimurre kütab Võimalikke tulevasi platvorme 1. osa