Mis on Peercoin? | Estonian.lamareschale.org

Mis on Peercoin?

Mis on Peercoin?

Bitcoin on kahtlemata suurim ja halvemad peer-to-peer elektroonilise mündi turul. Mis turuväärtusest nüüd üle mitme miljardi dollari, Bitcoin on kujunenud suur ülemaailmne investeeringute sõiduki ja võimalike vahetada valuutat. 

Ometi Bitcoin pole ainus täisdigitaalne P2P mündi maailmas. Niinimetatud "AltCoins" Tekkimas on väljakutse Bitcoin, mitu lubades parandada tajutav vead Bitcoin ise. Üks populaarne areneva münt on "Peercoin", mis lubab tegeleda mõnede Bitcoin suuremaid väljakutseid.

Peercoin, mis on lühike "Peer-to-Peer" Coin, on päris palju, mida see kõlab. Peercoin loodud tarkvara arendaja Sunny King ja oli esimene valuuta kasutada kombinatsiooni proof-of-töö / proof-of-kaalul süsteemi (rohkem sellest hiljem). Peercoin arvatakse nüüd olevat 5thlargest cryptocurrency.

Erinevalt Bitcoin ja muud cryptocurrencies, PeerCoin ei ole raske piiri. Mõned on mõelnud, kui Bitcoin on raske piiri 21 miljonit münti on lihtsalt liiga väike, et toimida ülemaailmne valuuta. Ühe Bitcoin hinnad tõusta liiga kõrge, ja seal ei pruugi olla piisavalt münte tõeliselt hõlbustada ülemaailmset kaubandussüsteemi. Mis Peercoin uued mündid pidevalt voolab turul, kuid voolu uute müntide hoolikalt reguleeritud. Praegu on 20700000 Peercoins turul, kuid see arv jätkuvalt laiendada indefinetly.

Autor voolu reguleerimiseks uusi münte turule, Peercoin võib olla võimalik säilitada raha, tagades samas, et valuuta on elujõuline globaalse vahendajana kaubanduse. Samuti on kavandatud lõpuks jõuda inflatsioon vaid 1%, mille tagajärjel oleks kasulik väärtuse säilitamise, mis on omakorda kasulik tunnust tegelik toimiv valuutas.

PeerCoin on mõeldud ka energiasäästlikuks erinevalt Bitcoin, mis on praegu tarbivad suures koguses elektrienergiat läbi kaevandamise käigus. Kuna hind kaevandamise kasvanud plahvatuslikult palju tulnud küsimusele elujõulisust Bitcoin kaevandamise. Kui kaevandamine muutub liiga kallis, ettevõtted ja üksikisikud võivad lihtne stop kaevandamise uute müntidega. See omakorda võib olla kahjulik mõju valuuta elujõulisuse ja põhjustab inimestel loobuda.

Peercoin on proof-of-kaalul süsteemi eesmärk on vältida monopoli jõud tootmise ja hoidmise. Bitcoin, teiselt poolt, seisab ohtu lõpuks muutumas kontrollib paar kaevandamise organisatsioonidele vajalikud seadmed ja vahendid minu Bitcoins. See võib tekitada olukorra, kus monopolide oleks võimalik käivitada topelt kulutusi rünnak, mis sisuliselt võimaldab monopoli raha kulutada Bitcoins rohkem kui üks kord. Tõend-of-kaalul süsteem tagab, et uus mündid on loodud põhineb ettevõtete ja peaks raskendavad kahekordistada veeta Bitcoins.

Esialgu Peercoin toimib läbi proof-of-töö süsteemi, nagu Bitcoin, kuid aja jooksul tõestamise kaalul süsteem võtab üle kui valuuta kasvab. See aitab Peercoin stabiliseerida ja tulevikus kasvada. Nagu mainitud, see kaitseb ka keegi saada liiga palju võimu ja ähvardab sisuliselt kõrge pesa valuuta.

Paljudest altcoins turule, Peercoin praegu tundub olevat parim positsioon areneda tõeliselt elujõuline Bitcoin alternatiiv. Hr King võttis teadmiseks palju suuremaid väljakutseid Bitcoin ja töötanud valuuta, mis ilmub võtta parimaid elemente Bitcoin ja käsitletakse paljusid väidetavad puudused. Muidugi, arvestades seda, kui palju Bitcoin on tulnud, ja selle ainulaadne esimese tulija eelis, see võib jääda vaidlustamata.

Seotud uudised


Post Bitcoin

Butterfly Labs Josh Zerlan Deposition Hightlights

Post Bitcoin

Kuidas luua 99,9% turvaline bitcoini paber rahakott

Post Bitcoin

3 parimat viisi Bitcoin Cash (Bcash, BCH või BCC) ostmiseks

Post Bitcoin

Kuidas on Bitcoini alustava stseen Aafrikas?

Post Bitcoin

Kuidas teenida raha Bitcoin kasutades Purse.io

Post Bitcoin

Kuidas Net Neutrality võib Bitcoini mõjutada

Post Bitcoin

Kas Bitcoin on ohutu? Jah. See on sina, millest ma pole kindel

Post Bitcoin

Bitcoin Mining 2015: ASIC, Cloud Mining ja raskused

Post Bitcoin

Bitcoini igapäevane aruanne: nõudlusprogrammiga BitPay Partners pakub SpectroCoin eurooplastele muret lahendusi ja palju muud

Post Bitcoin

Mt. Gox müüb Bitcoini kaubamärgi

Post Bitcoin

Bitcoin Hind: Kui Uudised on ja ei ole olulised

Post Bitcoin

Mike Hearni tuletorn võib Bitcoini massiliselt parandada