Kiired ja määrdunud näpunäited Bitcoini ostmiseks GBP-ga | Estonian.lamareschale.org

Kiired ja määrdunud näpunäited Bitcoini ostmiseks GBP-ga

Kiired ja määrdunud näpunäited Bitcoini ostmiseks GBP-ga

Vaadates raha sisse mõned Bitcoins oma GBP (Suurbritannia naelsterling)? Kui jah, siis oleme kirjutanud selle lühikese artikli, mis aitavad teil välja. Siin on mõned erinevad võimalused, nii et me viime mõned kõige populaarsem ja lihtsamaid viise teisendada naela Bitcoins.

GBP on üks kõige sagedamini kasutatav ja austada valuutasid maailmas. Nael on olnud sajandeid ja ajal õitseaeg Briti impeeriumi, see oli üks võimsamaid valuutasid maailmas. Kunagi kuulnud ütlust "päike ei sea Briti impeeriumi"? Kuigi ühel hetkel päike kunagi seatud naela kas.

Ja nüüd, päike kunagi loojub Bitcoin. Londonist Hong Kong ja kõikjal vahel, Bitcoin on saamas suur alternatiiv traditsioonilistele valuutades. Praegu aga see võib olla veidi keeruline muuta oma raha sisse Bitcoins. Sageli teil on kanda raha pangakontole, vahetada, ja siis osta Bitcoins. See võib võtta mitu päeva aega.

Ära muretse, aga näitame teile, kuidas teha Bitcoin kauplemise, GBP käes!

Kuidas Local Kohalike Bitcoins

Kui tegemist on osta Bitcoins koos GBP, või mis tahes muu valuuta, et asi, parim võimalus on kohaliku Bitcoins. See suur süsteem võimaldab teil luua müügil kohalike Bitcoin kasutajatel osta Bitcoins otse. Muidugi, ostes isiklikult võib olla natuke keeruline, kuna seal on alati oht petnud. See, kus kohalikud Bitcoins on nii, et need annavad deponeerimine teile ja müüja.

Sul on ka võimalik näha kasutaja profiili info ja tagada, et isik ostad on hea maine seas Bitcoin kogukonnas. Kui olete leidnud õige Bitcoin müüja, see on lihtsalt küsimus kauplemise GBP Bitcoin. Võite kasutada ka Paypal, Western Union ja muude makseteenuste, kuid üldiselt Kohalik Bitcoins kasutatakse sularaha tehinguid.

Lühidalt, müüjad paneb Bitcoins sisse deponeerimine. Kui olete üle andma oma GBP, müüja saab seejärel vabastage Bitcoins. Ja just nii, siis on Bitcoins käes! Kohalik Bitcoins on suurepärane võimalus vahetada sularaha Bitcoins, seega veenduge, et kontrollida oma teenust. Ja ärge muretsege, tasud on minimaalsed!

Mine Bitcoin ATM

Teine suur võimalus on pea Robocoin on Bitcoin pangaautomaat Londonis. Üks masin asub 25 Boswell Street Holborn, London ja võimaldab teil kiiresti ja kergesti konverteerida oma GBP arvesse Bitcoins. Selleks ajaks sa loed seda artiklit, seal võib olla rohkem!

Lihtsalt sisesta oma GBP arvesse Robocon ATM ja saad trükitud kviitungi numbrijada ta. Need numbrid on teie Bitcoins. Seejärel saate selle kättesaamisest juurdepääsu oma Bitcoins ja kanda neid oma rahakoti. Kogu tehingu võtab vaid mõne minuti. Te saate osta kogu Bitcoins või väiksemaid portsjoneid. Kui teil on Bitcoins saate tühistada ka GBP!

Parimat, sa ei pea isegi pangakonto või muretsema kiusame ülekandeid osta Bitcoins. Unustage ootab päeva lõpus, et alustada Bitcoin kauplemise. Mis Robocoin on pangaautomaat, saate alustada vaid hetki.

Nii et kui te otsite raha oma GBP Bitcoins, sul paar erinevaid võimalusi. Soovitame alati olema ettevaatlik, kui läbi mis tahes liiki finantstehingute. Niikaua kui teil on ettevaatlik, aga sa peaksid olema veidi muretsema.

Bitcoin Video Crash Course

Tea rohkem kui 99% elanikkonnast umbes Bitcoin. Üks e-posti päevas 7 päeva, lühike ja hariv (tagatud). 

Seotud uudised


Post Bitcoin

Wikipedia hakkab aktsepteerima bitcointi annetusi pärast IRS hiljutisi juhiseid

Post Bitcoin

Kuidas aktsepteerida Bitcoini makseid väikeettevõtetele

Post Bitcoin

Mt. Goxi võlausaldajad esitavad Krakeniga nõudeid, saidid võitlevad Bitcoini blokaadiga Venemaal ja veelgi enam

Post Bitcoin

Seitse viisi, kuidas teie isikut saab siduda teie Bitcoini aadressiga

Post Bitcoin

ShapeShift.IO võtab BitLicense vastu moraalset ja eetiliselt vastu ning peatab teenuse New Yorgis

Post Bitcoin

Kuidas digitaalvarud võimaldavad Aafrika põllumajandustootjatel?

Post Bitcoin

Mis on Ethereum? - Kõige ambitsioonikam süsteem alates Bitcoinist

Post Bitcoin

Bitcoin Millionaire: Top 5 Bitcoin Millionaires

Post Bitcoin

Siin on, kuidas oma tasuta bitcoineid saada

Post Bitcoin

Bitcoinil ja hirmul

Post Bitcoin

Coinhouse ülevaade - minu isiklik kogemus selle Bitcoin Exchangeiga

Post Bitcoin

BetChain muutub esimeseks Bitcoini kasiinoks, kes pakub tasuta vabakäske viimaste vabade rehvide reede edutamisel