Reddcoini ReddAPI lõpetab oma RDD | Estonian.lamareschale.org

Reddcoini ReddAPI lõpetab oma RDD

Reddcoini ReddAPI lõpetab oma RDD

Juba mõnda aega, Coin Brief on olnud programm, mis premeeritakse kasutajatele 500 Reddcoins (RDD) nende esimene kommentaar artikkel iga päev. See on programm, alustasime kaua aega tagasi, varsti pärast Müntide Brief algatati...

Reddcoin programmi peatamine - Palun Tõmmake oma teadusuuringuid,

Kuigi see programm ei ole midagi, mida me oleme tõesti keskendunud või reklaamitakse, sest see oli algselt rakendatud, on katkes.

Kahjuks tuleb peatada nüüd. Meile meeldiks jätkata Reddcoin premeerida meie kasutajatele, kuid hiljutised sündmused on toonud kaasa ReddAPI teada, et nad sulgeme järgmisel kuul. Kuna meie süsteem kasutab ReddAPI hakkama premeerimine ja rahakotid, peame ümber kujundada seda, et funktsiooni ilma ReddAPI.

Kuna ReddAPI suletakse täielikult, kõik kasutajad, kes on loonud kontot meiega peaks tagasi oma teadusuuringuid, oma Müntide lühiülevaade. Pärast ReddAPI sulgub, nende kontode ei ole enam kättesaadav. Sulgemine on kavas esineda kuni 19. Veebruarini ja Shane, looja ReddAPI, selgitas, miks ta lõpetab teenuse siit.

Laudney Response Seoses Reddcoin, Ltd

Põhjendusi ReddAPI sulgemise tundub olevat põhineb erimeelsuste Laudney ja ise, samuti mõned muud intsidendid. Samuti on ta näib olevat rahul suunas Reddcoin on Dev Team liigub. Enne väljakuulutamist sulgeda, ReddAPI ka ähvardanud "paljastada" ettevõtte poolt loodud Reddcoin meeskond, Reddcoin, Ltd., kui arendajad ei tulnud edasi sellest ise.

Laudney, juhtima arendaja Reddcoin, vastas sellele, selgitades loomine Reddcoin, Ltd, ja see on funktsioon, on Reddcointalk foorumites:

Räägin jõuda Laudney, samuti Shane, arendaja ReddAPI, püüda kindlaks määrata täpselt, mis juhtus siin. Olen jälginud Reddcoin kuna see loomisest ning on kirjutatud Reddcoin on POSV algoritmi Reddcoin Social rahakott ja teisi projekte. Isegi nii, ReddAPI seiskamist oli täielik üllatus mulle. Kuid põhineb suunas Reddcoin areng on kestnud, ma eeldan, et osa areng, tõhusalt eemaldada vajadust ReddAPI.

On kurb, et näha Shane minna ja ReddAPI oli väga kasulik teenus, kuid erimeelsusi nagu seda mõnikord juhtub. Lugedes kirjas olevale ReddAPI veebilehel, saan mulje, et üks suuremaid probleeme oli seotud sellega, kuidas Shane vaadatud Reddcoin, ja see on areng, vs kuidas Laudney vaatasite.

On teada juba mõnda aega, et Laudney ja tema meeskond on väga tõsiselt oma töö. See on üks asju, mis on koostatud mõned inimesed Reddcoin, nagu professionaalsus on muljetavaldav. Teiselt poolt, Shane on andekas arendaja ise, kuid tundub, et on töötanud ReddAPI lõbu (ja ilmselt teha natuke raha), samuti teistes mitteseotud projektide. Ei ole midagi valesti Ükskõik kumba meetodit, kuid nad ilmselt ei võrgusilma koos väga hästi.

Niipea kui mul on uuendatud selles olukorras koos kommentaaridega mõlemalt poolt või teada, millal suudame jätkata meie RDD programmi, siis ma kindlasti lasta kõik teavad.

Seotud uudised


Post Bitcoin

OP-ED: ebapiisav BitLicense pikendamine kinnitab sihtasutuse jõupingutusi puuviljalõikega

Post Bitcoin

3 ohutud viisid turvaliselt bitcoiinide salvestamiseks

Post Bitcoin

Changelly ülevaade - 1 asi nad ei ütle teile

Post Bitcoin

Analüüs: Bitcoin Price Breaks $ 600

Post Bitcoin

6 restorani, mis võtavad vastu bitcoini

Post Bitcoin

Deflatsiooni 2. osa: kas bitikiini hinnaefitsiit on hea või halb?

Post Bitcoin

Algaja juhend kaevandamise bitcoines

Post Bitcoin

Juhatuse föderatsioon Aprilli koosolekute minutid Välja antud: Milline on Future Fedi poliitika tähendab Bitcoini?

Post Bitcoin

Kuidas otsekohe ja turvaliselt Bitcoinide veebisaiti müüa

Post Bitcoin

12 awesome Bitcoin Memes

Post Bitcoin

Föderaalreserv näeb Bitcoini jaoks selget tulevikku

Post Bitcoin

Bitcoin Mainstream 1. osast: Šveitsi Bitcoini uurimuslik raamat