Juriidiline ekspert ütleb, et Indias on lubatud tavaline bitsiin | Estonian.lamareschale.org

Juriidiline ekspert ütleb, et Indias on lubatud tavaline bitsiin

Juriidiline ekspert ütleb, et Indias on lubatud tavaline bitsiin

Pressikonverents korraldatud Bitcoins Alliance India (BAI) ja juhib Nishith Desai, India top maksustamise ja jurist, tõi hea uudis kohalikele Bitcoiners ja investorid.

Vahetamist Unocoinannounced teisipäeval (6), et advokaat, palgatud liit koosneb Bitcoin ettevõtjad uurida seaduslikkuse cryptocurrency on hoolikalt analüüsinud õigusliku perspektiivi seda tehnoloogiat vastavalt riigi praeguse makse ja valuuta seadused. Ta jõudis järeldusele, et Bitcoin on tegelikult õigustatud valuuta ja võib tuua mitu benefitsto India majandusele.

"Meie Bitcoins Practice Group uuris küsimust techno-õiguslikust seisukohast, ja me oleme leidnud, et Bitcoins per se ei ole ebaseaduslik Indias. See on consonance rahvusvahelist lähenemist", Nishith Desai, asutaja ja juhtiv partner Nishith Desai Associates, ütles Hindu.

Ekspert lisas, et "iga uus tehnoloogia pakub uusi õiguslikke ja maksuprobleemide ja tehnoloogia on kahe teraga mõõk. See on väga oluline, et uus tehnoloogia on mõistetav õigeaegselt ja vajaliku reguleerimissüsteemi on välja töötatud nii, et India ei miss välja suur võimalus. Me ei tohiks pidurdada selle äri ".

Enne 2013. Aasta lõppu, rahva keskpanga announcedit oli "uurida küsimusi, mis on seotud kasutamise virtuaalne valuuta" ja märkis, et tegemist Bitcoin teatud ohud lisaks üldise rahalise volatiilsus, üldsusele kasutamise vastu digitaalse valuutades.

Aga ilmselt negatiivne pilt on nüüd umbes muuta. "Nishith Desai on andnud meile roheline signaali alustada Unocoin operatsioonid", vahetada kirjutas oma kodulehel. Kuigi sisselogimise olid lubatud ja Unocoin rahakotid sai kättesaadavaks ühel päeval tagasi, tehingute on võimalik sel kolmapäeval (8).

"Ostmine ja müümine Bitcoins läheb otse-eetrisse 8. Jaanuarist 2014. CoinMonk Ventures ja Unocoin on väga tänulik Nishith Desai ja tema meeskond on osa pressikonverents ja suunavad meid läbi Kuni siin", firma lisatud.

Erandid
 

Kuid Desai hoiatas, et "mõnes olukorras tegelevad Bitcoins võib olla ebaseaduslik".

Näiteks "sa ei saa eksportida kaupu Indiast ja saada makset Bitcoins ja park on väljaspool. Laekumised ekspordi tuleb tagastada India poolest välisvaluuta tavalise pangakanalites. Vahendaja peab maksma teenuse maksu. Kui Bitcoins müüakse hinna eest nii raha ", siis kaubamüügi seaduse kehtiks, vaid aktsepteerivad Bitcoins kaupade suhtes ei tohiks meelitada sätete kaubamüügi seaduse," selgitas ta.

India arvamust Bitcoin on endiselt väga habras ja vähe või ei ole regulatiivset tööd on tehtud siiani. Advokaat väidab, et "see on töö valitsuse hoiatada avalikkust tõttu kõrge lenduvate ja kõrge riskiga pakutav Bitcoins", kuid "see ei tohiks tekitada hirmu, et Bitcoins on ebaseaduslik. Bitcoins on mõeldud neile, kellel on kõrge risk isu ja kes usub seda tehnoloogiat ".

Seotud uudised


Post Bitcoin

Kuidas kiirendada teie Bitcoin kraan kasumit ühe sammuga

Post Bitcoin

6 uut Bitcoini sularahaautomaadid ja kust neid leida

Post Bitcoin

5 viisat Bitcoini ostmiseks PayPaliga - petuskeemid ja Legiti viisid

Post Bitcoin

Kaitseministeerium leiab, et Bitcoini potentsiaalne terrorirünnak

Post Bitcoin

Bitcoin pangandus: ohtlike reservpanganduse oht

Post Bitcoin

Bitcoin õpetab vabatahtlikke kõike, mida nad majandusteadusest ei tea - The Washington Post

Post Bitcoin

Googlei kasutajad ja Bitcoin: millal Google integreerib BTC?

Post Bitcoin

Nõuetekohane bitcoini hindade analüüs: sissejuhatus USD-s BTC-i hindamisse

Post Bitcoin

Caricoin toob kitsasriikidele bitcoini

Post Bitcoin

Miks Rand Paul ei usu, et Bitcoini väärtus on väärtusega varudes

Post Bitcoin

Sisendid ja väljundid - selgitatud bitcoini vahetust

Post Bitcoin

Esimene ülikool Bitcoini ATM-i paigaldamiseks - Vancouver, Kanada ülikool