Richard Branson tunnistab, et Bitcoin töötab: kosmoselennud peaksid 2015. aastal olema valmis | Estonian.lamareschale.org

Richard Branson tunnistab, et Bitcoin töötab: kosmoselennud peaksid 2015. aastal olema valmis

Richard Branson tunnistab, et Bitcoin töötab: kosmoselennud peaksid 2015. aastal olema valmis

Tundub Sir Richard Branson on rahul oma otsuse vastu Bitcoin maksevalikuna Virgin Galactic on Kosmoselend. Miljardär tunnistas, et Bitcoin "töötab" ja ta tunnistas, "suur tööstuse ümber Bitcoin". 

Rääkides Bloomberg asutaja Virgin Group ütles: "Ma arvan, et see [Bitcoin] töötab. Seal saab teiste valuutade nagu see, mis võib olla isegi parem, kuid vahepeal seal on suur tööstuse ümber Bitcoin. Tead, inimesed on teinud varandusi välja Bitcoin, mõned inimesed on kaotanud raha välja Bitcoin. "

Branson on ilmselt hea meel Virgin Galactic alustas nõustudes cryptocurrency in november 2013.

Ma ei ole rumal, kui inimesed on saanud palju Bitcoins ja nad tahavad minna ruumi, ma oleks palju parem nad kulutavad, et raha meie kosmoselaev, [...] Virgin Galactic kosmoselaev kui sa tead [...] Elon [Musk ] saadab inimesi ruumi ühel päeval Elon on kosmoselaevad, nii me haarata raha, kui see on olemas.

Vastavalt pealkirju kuus Virgin Galactic kliendid on juba makstud nende reisi BTC ja isegi Winklevoss kaksikud mõtlevad kasutades oma krüpto-säästud külastada ruumi.

Virgin Galactic katsetab praegu oma raketid. Aga Branson lubatud Bloomberg, et hoone riistvara kaubandusliku Kosmoselend on väljakutse. Miljardär ütles, et kõik struktuurid peaksid olema valmis "järgmise aasta alguses me lõpuks üles ja ära".

Branson rääkisid ka täiendavat toetust maailma kuulsaim cryptocurrency, mida ta kirjeldas kui funktsionaalne.

Kuid ta tunnistas samuti Bitcoin volatiilsus on ikka probleem, kuigi see ei tähenda, inimesed ei saa kasumit teenida. Ta lisas, et Bitcoin "on üsna kõikuv, kuid volatiilsus inimesed saavad raha".

Soovitatavad pilti: BloombergBitcoin # 1 tõus ja tõus iTunesisKiire kontroll iTunes Store kinnitab, et Ameerika Ühendriigid, et Rise ja Rise of Bitcoin on nüüd number üks dokumentaalfilm platvormil.

Rise ja Rise of Bitcoin on 96 minutilise filmi, mis vabaneb hiljuti ja on ostetav kaudu Bitcoin on http://bitcoindoc.com/store kuid on ka võimalik rentida või osta iTunes.

Filmi on kiiresti ronida iTunes graafikuid ja täna lõpuks saavutas # 1 koht dokumentaalfilme. See on ka küsitakse filmi saada iTunes Filmid Uus ja Märkimisväärsed funktsioon, mis veelgi paljastab film neile, kes võib-olla võõras Bitcoin ja cryptocurrency ruumi.

Kliendid USA versioon iTunes liiguvad videojaotises näed film loetletud ligi kohe laadimist filmid lõik ilma puurimine alla Documentaries sektsiooni, kus film nüüd omab number üks koht.

Kaua see jääb selles asendis on veel kindlaks määratud, nagu on, kui ta hakkab ronimine üldise graafikuid veelgi lähitulevikus.


Safello esitab Rootsi esimese Bitcoini ATMi Hilton SlussenisHilton Slusseni hotell, kesklinnas Stockholm, oli koht valitud Bitcoin sobiv käivitamisel Safello esitleda esimest cryptocurrency ATM saadaval Rootsis. Seade töötas välja firma ja võimaldab kasutajatel vahetada raha virtuaalne raha.

Bitcoin ATM oli esitletakse esmaspäeval (9), on sthlm Techi kohtumisgrupid. Pärast vahetada Fiat valuuta virtuaalne münte kasutajad võivad osta jooke ja toitu lähedal tänaval kasutades oma cryptocurrency, näiteks.

Ajal kokkusaamisega, esimene inimene, kes masinat proovida avalikult oli David Sonnek, peatoimetaja SEB Venture, üks top pangad riigis, vastavalt Metro Rootsi versiooni. Ta suutis vahetada raha Bitcoin ei aja, samas kui sündmusel osalejaid vaatasid.

"Me tahame, et ületada lõhet Bitcoin maailma ja traditsiooniliste finantssektoris. Ma arvan, et seda tüüpi masin seda teha," ütles Safello tegevjuht Frank Schuil.

Siiski on veel inimesi riigis, mis ei ole kindel Bitcoin võimalustele. Claes Hembergsvägen, hoiu majandusteadlane Internetis maakleri Avanza näeb cryptocurrency kui "viis stimuleerida arutelusid" selle kohta, kuidas erinevates valuutades juhitakse keskpankade ja eelarvepoliitika. Metro tsiteerib teda öeldes, et "raha varieerub väga palju. See on huvitav vahetada, kuid inimesed ei taha põnevust, kui tegemist on oma raha. Nad tahavad turvalisust".

Schuil nõustub selles küsimuses. Seal on mõned ebakindlust, muidugi, ja me oleme näinud hiljuti, kui Bitcoin hind langes rohkem kui 35 percentin paar päeva. "Aga ma arvan, Bitcoin jääb", kinnitas ta.


Skandinaavia toidu kohaletoimetamise teenus Pizza24 aktsepteerib bitcoini kolmes riigisPizza ja Bitcoin tundub, et on väga tihedalt seotud, peaaegu nabanööri üks. Heitke pilk selle pizzeriain Vermont, see teine ​​onein Brooklyn või isegi selle kullerifirma Hollandis. Ja nüüd on uus liige liitumist klubi: Pizza24, üks suurimaid toidu kättetoimetamisteenused - spetsialiseerunud pizza, muidugi - Skandinaavia piirkonnas on juba nõustudes cryptocurrency.

Platvorm tegutseb peamiselt Rootsis, kus ta praegu töötab üle 340 Pitsa, käitlemise tellimusi ja maksete töötlemiseks. Kuid Pizza24 levib oma teenuseid Norra ja Taani, kus on rohkem ettevõtete liitumise platvormi igapäevaselt.

"Pizza24.com Skandinaavia esimene operaator pakkuda suurte aktsepteerimise Bitcoins. (...) Meil ​​on uuenduslik noor firma, mille juured maksesüsteemiettevõtjatega, nii et see tundub loomulik samm aktsepteerida ja tunnustada seda uut virtuaalne raha", ütles John Cavebring, tegevjuht ja asutaja Pizza24 Nordic AB.

Vahepeal USA

jälgedes selle toidu kohale hiiglasliku, väike pereettevõte restoran Roma Pizza, Gruusias, on samuti teatanud see nüüd vastu Bitcoin oma maitsva New York stiilis pitsasid.

Otsus tehti pärast omaniku kuulnud eeliseid virtuaalne valuuta tema poeg, sest ta kirjutas Reddit. "Ma pean ütlema, ma olin natuke skeptiline alguses", tunnistab ta, lisades, et "[I] ei ütle me oleme esimene restoran Georgia alustada nõustudes Bitcoin. Aga me võime olla esimene Savannah area ".

Roma Pizza asub 403 East Highway 80, linna Bloomingdale, Suur Savannah linnapiirkond. Kui teil on ala, sinna minna ja on tükk. Kohaliku toidu kriitikud ütlevad, et see on tõesti seda väärt.

Seotud uudised


Post Bitcoin

Esimene ülikool Bitcoini ATM-i paigaldamiseks - Vancouver, Kanada ülikool

Post Bitcoin

Bitcoin Adoption: edusammude seas 100 populaarsemaid veebisaite

Post Bitcoin

Hollywoodi haigla maksab häkkeritele 40 Bitcoini väärtust 17 000 dollarit arvutite väljaandmiseks

Post Bitcoin

Kuidas suurendada oma bikkiine 20% aastas autopilootil

Post Bitcoin

Mündi lühikokkuvõte: Bitcoin VeriCoins, IBM Asjade Internet, Syscoin vastu Moolah, Bitlendingclub ja Bitcon

Post Bitcoin

Bitcoini kauplemise reaalajas näide kopeerimiseks

Post Bitcoin

FTC ametlik kaebus Butterfly Labsi vastu

Post Bitcoin

Kanada Yukon Gold Mine müügiks 3000 bikkünnini

Post Bitcoin

BitPay Releases Copay: Multi-Sig Bitcoin Rahakott Gruppidele

Post Bitcoin

7 Online-ettevõtted, kes praegu kiidab Bitcoini heaks

Post Bitcoin

Bitcoin on mull, ei kavatseta lühikeseks müüa: Jaapani postkontori CIO - Reuters

Post Bitcoin

Minu esimene Bitcoin: anekdoot vabatahtliku vahetuse kohta