Allikad: SEC uurimine Alex Green käimas | Estonian.lamareschale.org

Allikad: SEC uurimine Alex Green käimas

Allikad: SEC uurimine Alex Green käimas

Müntide Fire on õppinud nimetu allikatest, et aktiivne uurimine on käimas käitlemiseks unaccredited tehtud investeeringute Moopay LTD ja et "Alex Green" on oma nime konkreetselt sisedokumendid ja teavet.

Müntide Fire esmakordselt teadlikud käesoleva uurimise 14. Oktoobril, kuid ametnikud SEC ja justiitsministeeriumi aktiivselt teavitada meie toimetuse mitte ohtu seada käesoleva uurimise käigus. Siiski, nagu uus teave on tulnud ilmsiks ja kolmas allikas astus lisateavet meie toimetajad nüüd sunnitud alustama andmete avaldamise.

9. Oktoobri Müntide Fire saanud teavet allikast sees US SEC et Moopay LTD koos seitse cryptocurrency ettevõtted olid aktiivselt uuritakse registreerimata väärtpabereid cryptocurrency maailmas. Müntide Fire liikunud kiiresti saada nimekirja nimega ettevõtted. 10. Oktoobril saime teise kinnitus andmete ja ajakohastatud loetelu, mis näitab, et mitmed ettevõtted, samas aktiivselt uuritakse on paigutatud tagaplaanile et kohtuekspertiisi raamatupidajad toonud IRS ja teiste föderaal-ametite alustada kammimist kaudu teavet.

Mitmed liikmed Müntide Fire töötajad kahtluse alla seadnud IRS raamatupidajad kasutatakse ühes SEC uurimise kuid meie tegevtoimetaja Mike oleks hiljem õppida nimetu allikas, mis on tuttav kord kasutatud, et taktika on ühine.

Eelarvekärbete lahkunud mitu föderaalasutustelt suuda pühendada töötajaid raamatupidamise protsessi ning et sageli konkreetse arvestusmeetodi meeskond IRS võiks nimetada ka abi teiste föderaal operatsioone. Meil ei ole kinnitust, et IRS töötab justiitsministeeriumi ja SEC; aga see ei ole aeg-ajalt. IRS kaudu CIDhas spetsialiseerunud talent konkreetselt sõeluda läbi äri ja isikliku arvestust ja et sageli nende omamoodi juhtudel väärtpaberid pettus et maksudest kõrvalehoidumise sageli kaasas territooriumil. IRS töötab üle 2800 erilist ained nende tüüpi uuringuid ja neid sageli laenatud teiste asutustega.

14. Oktoobril saime teada, et Moopay, LTD ja Moolah oleks esitamise "pankrot" viimase kraavi jõupingutusi, et saada kaitset sõjaseisukorras tegevjuht ja tänu vara omastamisega.

Õhtul on Skype kõne allikas väga tuttav olukord oleksime teada, et Alex Green on muutunud tema nime mitu korda, kuid meie redigeerimiseeskirjad keelata andmete avalikustamine, mis on saadud mitteametlikud allikad ja meie meeskond oleks alustada tööd saada lisateavet asjaomaste õiguskaitseorganite ametnikele.

15. Oktoobril teavet mitmest allikast algaks pinnakate, et Alex Green võiks olla tuntud scammer kes on nime all tegutsenud Ryan õrn Francis. CCN on providedseveral unverifieddocuments mis tahab näidata kui võimalik tegelikult hetkeolukorra.

Müntide Fire ka õppinud teavet kinnitatud allikas, mis Moolah / Moopay LTD oleks saanud rahasüst alates tuntud riskikapitalist on cryptocurrency ruumi ja loal eelmise osapoolte Müntide Fire töötas öelda riskikapitalist umbes informatsioon USA praeguse valitsuse uurimise vastutustundlikul viisil. VC kaasatud ei vastanud Müntide Fire kohta teabe kuid me tegime teada, et tänu mõned Mure potentsiaali õiguskaitse meetmeid, et Alex Green oleks lahkuma oma postituse Moolahissa.

16. Oktoobril isik tuntakse Hr Green oleks postitada avaliku blogipostitust Moolahissa blogi kuulutatakse oma tagasiastumisest ja märkides,

Tahaksin kõigepealt öelda, et seoses allpool minu identiteet on asjakohatu. Minu identiteet muutub oluliseks, kui ma seadust rikkuda, mis on midagi, mis ei ole mina ega minu töötajad on teinud. Et olla nii selge kui suudan, ma oleks võinud sündinud John Smith ja see pole oluline. See on ei võeta kinnituseks või lubamine midagi, mis järgneb hiljem. Kui seaduse silmis, minu nimi on Alex Green.

Edasine viib ohjeldamatu spekulatsioone, et nimevahetus kuulujutud ja muu teave avalikustatakse Internetis oli õige ja pakub veelgi kehtivuse neile tegemist väidab. Pärastlõunal Müntide Fire saanud teavet, et isik on tuntud kui Alex Green oli kiirenenud ülekuulamisele ja vabastatakse vaid nagu veel Müntide Fire ei suutnud kontrollida autentsuse need väited ja usub, et hr Green ei ole Ühendkuningriigis teabe põhjal meile.

Kuna praegu isiku tuntakse Hr Green on praegu käimasolevat uurimist väärtpaberite pettuste ja justiitsministeeriumi kaasamine tõenäoliselt mitmeid elemente, mida me ei spekuleerida, et vältida potentsiaalselt kahjustada käimasoleva uurimise.

Kui Müntide Fire palunud ametlik rekord kommentaar umbes praeguse uurimise olime lihtsalt ütles, et kaasatud organisatsioonide ametlikult ei kommenteeri võimalikku või käimasolevate uurimiste - kui üldse ei eksisteeri - kaitsta, milline on uurimise.

Sel ajal on selge, et "Alex Green" on tõenäoliselt alla lööve uurimise erinevatest Ameerika Ühendriigid organisatsioonid, era sobib esitamist ning nüüd rahvusvaheliste organisatsioonide kõik töötavad, et saada asjakohast teavet, et saada parem käepide olukorrast. Me jälgib olukorda lähemalt ja teavet.

Üks asi on selge, Moolah, Moopay ja Mintpal tõenäoliselt kahjustatakse pöördumatult selle kogu olukorda.

Image edastaja Scott S.

Seotud uudised


Post Bitcoin

BetChain saab mitmekeelse toetuse juhtivaks Bitcoini kasiinoks

Post Bitcoin

Bitcoini igapäevane aruanne: Rumeenia Bitcoini sihtasutus, Dominikaani populatsioon, kes kogub bitsütot ja palju muud

Post Bitcoin

Bitcoin on nüüd Bloombergil ja Yelpil!

Post Bitcoin

Bitlanders: Bitcoin vastab sotsiaalmeediale

Post Bitcoin

Artist 50 Cent salvestamine äsja väljastatud albumi bitcoiinidele

Post Bitcoin

Avatud kiri Bitcoini sihtasutusele ja selle liikmetele

Post Bitcoin

Bitcoini tulevik

Post Bitcoin

Kuidas osta Bitcoini anonüümselt ja ilma ID-ga

Post Bitcoin

Bitcoin Charts - mis nad on, kuidas kasutada BTC kaarte

Post Bitcoin

Los Angelesis sel nädalal esimene Bitcoini sularahaautomaatide komplekt

Post Bitcoin

EXCLUSIVE Hack: osta odavad bikvinid (25% turuväärtusest)

Post Bitcoin

5 väljakutsed, mis praegu silmitsi seisavad Bitcoin (vastavalt Mike Hearn)