ShapeShift.IO võtab BitLicense vastu moraalset ja eetiliselt vastu ning peatab teenuse New Yorgis | Estonian.lamareschale.org

ShapeShift.IO võtab BitLicense vastu moraalset ja eetiliselt vastu ning peatab teenuse New Yorgis

ShapeShift.IO võtab BitLicense vastu moraalset ja eetiliselt vastu ning peatab teenuse New Yorgis

ShapeShift.IO on Bitcoin käivitamisel asutatud tegevjuht Erik Voorhees, on otsustanud peatada oma teenuseid osariigis New York, öeldes ettevõte on "ei ole mugav" uue riigi lawregulating cryptocurrency.

lõplik versioon BitLicense oli hiljuti. Pärast heakskiidu BitLicense - mida paljud Bitcoiners kaaluda tuleb kastreeriva ja põhineb aegunud seaduste -, ShapeShift ka avaldas newiOS cryptocurrency tranding app, mis on esimene omataoline, mis ühildub Apple'i tarkvara.

Kuid Voorhees "firma ei ole rahul määrus rakendatud New York komissar Financial Services Ben Lawsky. Kuigi BitLicense väidetavalt eesmärk tagada tarbijate kaitse digitaalse valuutades, see tähendab ka seda, et Bitcoin ettevõtted peavad registreerima mõned selle kasutajate isikuandmeid, täpselt vastupidine, mida ShapeShift püüab teha.

Digitaalne valuutavahetus nüüd varustatud iOS app, mis võimaldab selle kasutajatel koheselt vahetada BTC ja 34 muu digitaalse valuutades, ei nõua kasutajatel luua kontosid või anda mingit isiklikku teavet.

Sellepärast ShapeShift otsustanud võtta "moraalne ja eetiline alus" vastu uue riigi lawand peatada oma tegevuse New Yorgis. "Me kas oleks vaja teha, midagi, mida me ei ole rahul või jäta New York," Voorhees ütles CNBC.

Bitcoin ettevõtja ja tema meeskond on keeldunud salvestada ja jagada oma klientide privaatseid andmeid, peamiselt seetõttu, et suured ettevõtted ja valitsused on olnud võimetud hoida seda teavet turvaline häkkerite. "Me ei kavatse luurama tuhandeid inimesi puhtalt teha oma tööd natuke lihtsamaks," Voorhees lisatud.

The New York Department of Financial Services ei ole üllatunud. Asutus eeldasid sarnased reaktsioonid.

"Oleme alati tunnistanud, et seal saab olema mingi osa selle kogukonna, mis on vastu isegi päris standard rahalist regulatiivse järelevalve meetmeid, nagu anti-rahapesu kontrolli ja muude tarbija kaitse," pressiesindaja ütles CNBC. "See tähendab, et üks digitaalse valuuta firma on juba saanud litsentsi NYDFS ja mitmed teised on öelnud, et nad kavatsevad pöörduda BitLicenses varsti."

"Me usume ka, et mõistlik määrus on oluline hoone suurem tarbijate usaldus digitaalse valuuta ja sädemeid laialdasema kasutuselevõtu."

New Yorgi põhinev kasutaja, kes üritab nüüd kasutada ShapeShift teenuste suunatakse saidile PleaseProtectConsumers.org. Voorhees hinnangul ettevõtte kaotab 1% äri maht tänu otsuse.

Seotud uudised


Post Bitcoin

MIT Bitcoini suvevõistlus: BitComp

Post Bitcoin

Investeerimine Bitcoinis on nüüd õige aeg?

Post Bitcoin

Mis on Peercoin?

Post Bitcoin

2014. aasta esimene pool annab nelja Bitcoini konverentsi Ameerika Ühendriikidele

Post Bitcoin

Kuidas on Bitcoini alustava stseen Aafrikas?

Post Bitcoin

3 parimat viisi Bitcoin Cash (Bcash, BCH või BCC) ostmiseks

Post Bitcoin

Parim Ethereum Kaevandamise Riistvara (2018 Uuendatud)

Post Bitcoin

Coinbase, Gemini ja CoinX Battle on esimene litsentseeritud Bitcoin Exchange

Post Bitcoin

LocalBitcoinsi andmed on rikutud, kuid bikkiinid ja kasutaja andmete turvalisus!

Post Bitcoin

Nõu satelliittelevisiooni alustamiseks Bitcoini vastuvõtmisega septembri lõpuks

Post Bitcoin

Me ei peaks proovima Bitcoini paigaldamist kehtivatele õigusstruktuuridele

Post Bitcoin

Sisendid ja väljundid - selgitatud bitcoini vahetust