Mis on ettevõtted, kes aktsepteerivad bitcoini öeldut? | Estonian.lamareschale.org

Mis on ettevõtted, kes aktsepteerivad bitcoini öeldut?

Mis on ettevõtted, kes aktsepteerivad bitcoini öeldut?

Online supermarket Overstock hakkas nõustudes Bitcoin jaanuaris 2014 ja uhkelt toetab online valuuta. The Wall Street Journal teatab, et Overstock.com tegevjuht Patrick Byrne ütles, et ettevõte loodab Bitcoin Sales jõuda $ 10 kuni 15 miljonit. Byrne ka jagatud, et Bitcoin tellimusi olid tavaliselt $ 80 rohkem kui tüüpiline tellimusi.

Mega elektroonika jaemüüja Tiger Direct hakkas nõustudes Bitcoin 2014 ja on teatanud üle $ 500,000 Bitcoin müük. Juunis 2014 Tiger Direct laiendanud oma Bitcoin vastuvõtmise Kanadasse vastuseks suur müügi ja toetuse eest saadud Bitcoin kogukonnas. Tiger Direct Bitcoin laienemisel jätkub lähitulevikus, kui nad kavatsevad rullima Bitcoin müük nende jaemüügi kohtades.

Sean Outpost on kodutute varjupaik Pensacola, Florida, mis on peamiselt rahastatud Bitcoin kogukonnas. Kogukondade abi võimaldas Sean Outpost teenida üle 30.000 sööki 2013. Ja makstakse esimesel aastal hüpoteek 9 aakri kodutute varjupaika nimega Satashi Forest.

Bitcoin Video Crash Course

Tea rohkem kui 99% elanikkonnast umbes Bitcoin. Üks e-posti päevas 7 päeva, lühike ja hariv (tagatud). Miks peaksin Bitcoini vastu võtma?On mitu põhjust, ettevõtte omanik peaks algama nõustudes Bitcoin. Kuna puudub keskpanga, ettevõte või valitsus kontrollida ja jälgida Bitcoin, seal ei ole enam inimesi vahel ostja ja müüja sifooni raha mööda teed.

Enamik krediitkaardi ettevõtted tasu Üle 3% kogu tehingu peal tehingutasu. Mis Bitcoin ei ole vaja tehingutasu ja kui kasutaja soovib tagada kohest üleandmist, võivad nad maksma miniscule tehingutasu.

Enam vahetuskursid või raha Box tasud kõikjal maailmas. Regulaarse valuuta, siis oleks läbida rahavahetajate vastu välisvaluutas. Mis Bitcoin puuduvad piirid. Bitcoins on samad kogu maailmas.

Nr kallim ülekandeid. Enam mütsid, kui palju on võimalik saata. Regulaarse valuuta, vahetu üleandmine 2500 $ USA dollarit Hiina maksaks $ 88 läbi Western Union. Mis Bitcoin, see on tasuta.

Enam kulutagastused. Kuna Bitcoin on detsentraliseeritud valuuta, keegi ei saa sundida sind tagasi raha, mis saadetakse teile. Muidugi tuleb alati järgida aus äritavad, kuid mitte rohkem saada scammed tühistatud tšekk või tasu-tagasi.

Bitcoin Video Crash Course

Tea rohkem kui 99% elanikkonnast umbes Bitcoin. Üks e-posti päevas 7 päeva, lühike ja hariv (tagatud). 


Täname, et esitasite küsimuse!Tänan küsimast küsimuse 99Bitcoins. Lugesin kõik küsimused isiklikult ja proovige vastata 24 tunni jooksul. Vaadake meili 99Bitcoins öelda, et küsimus on vastatud või lihtsalt varsti uuesti.

Vahepeal suunatakse teid meie kodulehel varsti. Kui te ei ole ümber, klõpsake seda linki.

Aitäh veel kord!

Ofir

Bitcoin Video Crash Course

Tea rohkem kui 99% elanikkonnast umbes Bitcoin. Üks e-posti päevas 7 päeva, lühike ja hariv (tagatud). 


Mis on LITECOIN?Litecoin ist sozusagen der kleine Bruder von Bitcoin. Litecoin Funktioniert Ganz ähnlich, mit nur einigen wenigen Unterschieden. Litecoin wurde olen 7. Oktoober 2011 von Charles Lee eingeführt. Dazu Nahm er sich die Bitcoin-tarkvara vor und änderte sie ein bißchen, sodass sie einfach zu schürfen ( "kaevandamine) sind und Transaktion Schneller sind.

Litecoin ist wie Bitcoin auf Speed

Mit Litecoin geht alles Schneller. Transaktionen werden Leia sõnumid weniger Minuten bestätigt (bei Bitcoin kann das Stunden dauern), mees braucht keinen superschnellen Arvuti, um Litecoins zu schürfen, und es sind viermal mehr Litecoins als Bitcoins verfügbar (84 Millionen Litecoins vs 21 Millionen Bitcoins).

Bis Ende 2013 wurden kiire 24 Millionen Litecoins geschürft

Die geschürften Litecoins werden überwiegend bei BTC-Egehandelt, der derzeit größten Litecoin-Börse. Auch Vircurex kullatud als zuverlässige Litecoin-Börse. Mit diesen Anweisungenkönnen Sie Ihr eigenes Litecoin-Mining-Gerät bauen. Ein Litecoin entspricht derzeit (5. Detsember 2013) 35,50 USA dollari.

Nii kaufen Sie Litecoins (PayPal, Kreditkarte, baar)

Das Problembeim Kauf von Bitcoins über PayPal oder Kreditkarte besteht auch bei Litecoin, weshalb es keine direkte Möglichkeit gibt, Litecoin über PayPal oder Kreditkartenzu kaufen. Diese Seite erklärt, wie Sie Dieses Probleem umgehen können, sodass Sie über eine andere Börse (VirWox) Litecoins über PayPal kaufen können.

Wenn Sie Litecoins baar kaufen wollen, sind Sie wahrscheinlich olen besten BERATEN, es mal aastal einer regionalen Facebook-Gruppe zu probieren oder Kohalik Bitcoins zu benutzen.

Litecoin-Seiten

Litecoin.org- Die offizielle Litecoin-Seite

Das offizielle Litecoin-Forum

Litecoin-Wiki

Bitcoin Video Crash Course

Tea rohkem kui 99% elanikkonnast umbes Bitcoin. Üks e-posti päevas 7 päeva, lühike ja hariv (tagatud). 

Seotud uudised


Post Bitcoin

Bitkoini demograafia

Post Bitcoin

Mis on Bitcoin, kuidas kasutada BTC-d, bitcoini dollarini

Post Bitcoin

Bitcoini igapäevane aruanne: nõudlusprogrammiga BitPay Partners pakub SpectroCoin eurooplastele muret lahendusi ja palju muud

Post Bitcoin

Google, Yahoo Lisa Bitcoin Hinnad Financial Index!

Post Bitcoin

Mis on Segwit? (Segregated Witness)

Post Bitcoin

Massive nimekiri Bitcoini partnerlusprogrammidest, mis töötavad

Post Bitcoin

Maksa Bitcoin Maksud LibraTax: Uus automaatne Bitcoin maksude esitamise tarkvara

Post Bitcoin

Kuidas osta Ethereum - kiire alustaja juhend

Post Bitcoin

Bitcoinil ja hirmul

Post Bitcoin

BetChain saab mitmekeelse toetuse juhtivaks Bitcoini kasiinoks

Post Bitcoin

Bitsquar - Bitcoin vahetus detsentraliseerimisega kogu suunas

Post Bitcoin

Kui palju bitti on bitcoinis?