Mis on Bitcoin? | Estonian.lamareschale.org

Mis on Bitcoin?

Mis on Bitcoin?

Bitcoin on virtuaalne raha ja maksesüsteemi, mis eksisteerib ainult internetis. Seal ei ole keskvalitsus või asutus, mis võib luua või kontrolli Bitcoins või Bitcoin tehinguid. See on valuuta ja maksesüsteemi, mis on täiesti avatud lähtekoodiga ja tarkvara saab vaadata igaüks. Kõik tehingud kajastatakse tarkvara ja nähtav kõigile, kes laadib blockchain.

Kõik see võib olla veidi segane alguses, nii et vaatame lähemalt mõningaid üksikasju Bitcoin ja näha, kas saame teha natuke rohkem tunde see.

Bitcoin on olemas ainult internetis?

Õige! Bitcoins ei saa maha võetud internet ja leidis oma käsi jaoks kulutusi. Bitcoin keerleb Bitcoin tarkvara, mis ühendab teiste arvutite vahel Bitcoin tarkvara. Kui arvuti käivitub töötab Bitcoin tarkvara esmakordselt allalaadimist faili nimega Bitcoin Blockchain.

Bitcoin Blockchain on sisuliselt pearaamatu, mis salvestab iga Bitcoin tasakaalu samuti iga tehingu. Kui Blockchain on alla laaditud täielikult tarkvara loob rahakott.

Mis on Bitcoin Wallet?

Bitcoin rahakott on kaks osa, aadress ja privaatvõti. Aadress on pikka tähtede ja numbrite kasutada anda igale Bitcoin kasutaja unikaalse identifitseerimise. Kuigi kasutades Bitcoin, sa ei pea avaldada mingit isiklikku teavet saada aadress.

Aadress ja privaatvõti on salvestatud arvutis kokku ja nad võimaldavad teil kulutada ja saada Bitcoins teiste inimestega, kes kasutavad Bitcoin. Kuna rahakott on privaatne võti, vaid inimene, kes on seda rahakoti faili saab kulutada Bitcoins sellelt kontolt.

Mis on Bitcoin Blockchain?

Bitcoin Blockchain teebki Bitcoin nii unikaalne. Iga Bitcoin Wallet olemas jälgitakse kohta Bitcoin Blockchain samuti iga tehingu kunagi tehtud. See tähendab, et te ei saa teha ostu või tehingu ilma piisavalt Bitcoin konto täita tehingu, sest kõik teised võrgus näed tasakaalu iga teise rahakoti olemasolu.

Bitcoin Blockchain teeb Bitcoin kõige läbipaistvam valuuta olemasolu.

Mis on Bitcoin Mining?

Sul võib olla imestavad, kuidas Bitcoins väljastatakse ilma keskse ettevõte või valitsus väljastab neile. Bitcoins on loodud protsessi nimetatakse mäetööstuses. Bitcoin kaevandamise võiks paremini seletada, nagu loosimine, mis on üks võitja ja piletite koguse määrab, kui palju inimesi siseneda loosimine.

Juhul Bitcoin, inimesed kasutavad arvuti riistvara, mis on spetsiaalselt matemaatilisi tehteid, lootes, et üks lahendusi on õige vastus. Mõned uued riistvara vabaneb alates juunist 2014 on võimelised triljoneid operatsiooni sekundis. Bitcoin tarkvara automaatselt premeerib kaevur iga 10 minuti järel ja võitja on antud 25 Bitcoins.

Mining on mitte ainult vermimise uus Bitcoins. Mining ka raskendab häirida võrgu. See loob väga turvalise võrgu ja on sisuliselt häkker-proof. See on protsess, mis võimaldab Bitcoin töötada ilma tsentraliseerimise või valitsuse sekkumise.

...

Kokkuvõttes Bitcoin on valmistatud tarkvara, mis töötab tuhandeid arvuteid üle maailma. Ta kasutab arvutit krüpteerimist kaitsta kasutaja valuuta ja hoida kõik tehingud aus. Kõik tehingud ja saldod kirjendatakse virtuaalne pearaamatu nimetatakse Bitcoin Blockchain et igaühel on juurdepääs. Kogu protsess detsentraliseeritud seega pole isik või üksus võib emiteerida uusi Bitcoins või võtta teiste inimeste Bitcoins kaugusel.

Bitcoin Video Crash Course

Tea rohkem kui 99% elanikkonnast umbes Bitcoin. Üks e-posti päevas 7 päeva, lühike ja hariv (tagatud). 

Seotud uudised


Post Bitcoin

Suurimad petuskeemid Bitcoini ajaloos

Post Bitcoin

Miks New Yorki Bitcoini reeglid ebaõnnestuvad: ulatus ja privaatsus

Post Bitcoin

Argentina Bitcoini vahetus kadunud pangakontod

Post Bitcoin

Ülevaade: minu korduvad katsed osta BTC 247Exchange

Post Bitcoin

Osta otse inimeselt bikiine

Post Bitcoin

Bitcoin pangandus: vabanemine fraktsioonide reservidest

Post Bitcoin

Argentiina keskpank kardab bitcoini

Post Bitcoin

Mündi lühinädalane bikiini hindaruanne: 2.-8. November 2014

Post Bitcoin

Lõpuks lihtne viis bitcoini saatmiseks Facebookis

Post Bitcoin

Mis on Bitcoin-rahakott ja kuidas saada BTC-rahakott?

Post Bitcoin

Rohkem Bitcoini sularahaautomaate Suurbritannias, robotid, kellel on BTC ja Amazoni uus patent

Post Bitcoin

Bitcoin Block Size Economics ja Gavin Andresen