Lihtne Bitcoini juhend | Estonian.lamareschale.org

Lihtne Bitcoini juhend

Lihtne Bitcoini juhend

See on lihtne juhend, mis aitab teil alustanud Bitcoin. Käesolev juhend ei hõlma kõiki tehnilisi üksikasju taga Bitcoin krüptopulk valuutas. On ka teisi kasulikke artikleid sellel veebilehel, et teile pakkuda kõiki tehnilisi vastuseid. Bitcoin saab teha erinevaid oste ja kui sulle meeldib teha raha online võite makstakse Bitcoins. See lihtne juhend on mõeldud algajatele, kes soovib olla lihtne kasutada ja turvaline Bitcoin rahakott. Siin on, kuidas:

  • Loo Bitcoin Wallet
  • Saate Bitcoins
  • Kuluta Bitcoins

1. Loo oma Bitcoin Wallet. Mine Coinbase.comand vajuta "Registreeru". Veenduge, et teil valida väga tugev parool, mis sisaldab suur- ja väiketähti, numbreid ja muid erimärke. Hoidke oma parooli seda kindlas kohas.

Peale sisselogimist kliki "Kontod" vasakul külgriba ja näed oma Bitcoin Wallet. Võite klõpsata "New acount" luua täiendavaid rahakotis. Võite ümber oma kontole klõpsates "Nimeta" link ( "chequing" või "kokkuhoid" näiteks).

Oled nüüd mille Bitcoin rahakott, mis on segu tähed ja numbrid, klõpsake "Get Bitcoin Aadress", et näha oma Bitcoin Wallet Aadress, siis kasutame seda aadressi saada Bitcoins. See on sama nagu siis, kui sa annad oma tööandja oma pangakonto number, et nad saaksid hoiule oma maksma vaadata oma kontole. Mingit kahju võib pärineda andes välja oma Bitcoin Aadress sest puudub isiklik info avalikult külge pandud.

2. Saate Bitcoins. Kuidas sa seda teha on sõltuvalt riigist, kus te elate. Tavaliselt saate osta Bitcoins kasutades teenuseid E-valuuta Exchangeri saates raha soojusvaheti osta Bitcoins ja kui nad pole saanud teie makse nad saadavad teile bitcoins miinus väike vahetus tasu. On mitmeid makseviisid aktsepteeritud soojusvahetid ostmiseks Bitcoins ja iga soojusvaheti ütleb teile, kuidas saata neid makse. On erinevaid soojusvahetid, mida saab kasutada, klõpsake herefor valikute loend.

Sa võid ka võimalus leida keegi õigus oma linna, mis on valmis müüma te Bitcoins.

Võite otsida Online Bitcoin segisti ja / või Daily Bitcoins saada mõned tasuta Bitcoins.

3. Kuluta Bitcoins. Kui soovite saata Bitcoins kellelegi, klõpsa oma Coinbase "Osta / Müü" linki vasakul küljel. Sisestage Bitcoin aadress, mis kuulub isikule, kellele saadate Bitcoins ja kleepige see valdkond, kus ta ütleb: "Vastuvõtja" Sisestage summa, mida soovite saata ja vabatahtlik isiklik sõnum ja vajuta "Saada fondid". Maksate väga väike tehingutasu.

Õnnitleme! Olete nüüd uhke Bitcoin kasutaja. Tere tulemast esimene online valuuta süsteem, mis ei ole kontrolli ükski keskne asutus, on äärmiselt madalaid tasusid ja saab kasutada kogu maailmas.

Coinbase kasutatakse näiteks, saate otsida online muude Bitcoin taskud ja valida üks, kes inspireerib teid usaldada. Võite valida ka alla laadida ja installida Bitcoin Client tarkvara ja hoida oma rahakotid arvutisse.

Seotud uudised


Post Bitcoin

Bütsiinide müümine börsil

Post Bitcoin

6 restorani, mis võtavad vastu bitcoini

Post Bitcoin

Nõuetekohane bitcoini hindade analüüs 2. osa: uudised, suundumused, aeg

Post Bitcoin

Altcoin

Post Bitcoin

Kõik, mida sa kunagi tahtsid Bitcoini sularahaautomaatidest teada saada

Post Bitcoin

Kuidas Bitcoin töötab?

Post Bitcoin

FTC ametlik kaebus Butterfly Labsi vastu

Post Bitcoin

Butterfly Labs Josh Zerlan Deposition Hightlights

Post Bitcoin

Uurimatud tarnelepingud (mannekeenidele)

Post Bitcoin

Bitcoini turuväärtusgraafik - elavate vahetuste andmed

Post Bitcoin

Mis juhtub, kui Bitcoin ebaõnnestub?

Post Bitcoin

Sisendid ja väljundid - selgitatud bitcoini vahetust