Suurimad petuskeemid Bitcoini ajaloos | Estonian.lamareschale.org

Suurimad petuskeemid Bitcoini ajaloos

Suurimad petuskeemid Bitcoini ajaloos

Bitcoin maailm on ilus koht graced anonüümsust ja (peaaegu) null valitsuse sekkumiseta. Kuid mõni aeg tagasi - kui inimesed ei tea Bitcoin nii hästi ja turvalisuse oli vähem oluline - need omadused, mis on tehtud valuuta altid petuskeemid ja varguse eest.

Siin me kaevama mõningaid suurimaid petuskeemid, mis on tabanud meie lemmik digitaalse currencyand lootust, et kasutajad vältida kahtlusi olukordi tulevikus. Turvaliselt (kasutage Bitcoin kelmuse katse)!

1. Bitcoin Säästud ja Trust

Kas ootate Pirateat40to tagasi maksma oma klientidele? Noh, kahju reeda sind... Kui uudis oli, et Pirateat40 oli vaikimisi ligikaudu 500,000 BTC olid kadunud, sundides SEC sekkuda.

2. MyBitcoin varguse

Vähe teavet ilmus umbes MyBitcoin vargus. Kuid paljud väidavad, et Tom Williams jooksis ta nagu pettus (ja ei olnud varguse per se). Nii USA dollarites ja Bitcoins, see oli ülekaalukalt suurim väidetava varguse seotud cryptocurrency. Kokku, 79000 Bitcoins olid kadunud.

3. Silk Road kelmuse

Sündmused ümbritsevate see uimastikaubandus saidil on dokumenteeritud kui "Suur 420 kelmuse". See episood sisaldub mööda saidi deponeerimine teenust ja tegelevad otseselt ühe müüja nimega "Tony76". See otsetee viinud kadumine 20000 Bitcoins vähem kui kaks nädalat.

4. BDT fiasko

Mis tundus õigustatud kodulehel - me räägime Bitdaytrade (BDT), mis pidi parem versioon Bitcoinica - viinud kaotus 10000 Bitcoins juulis 2012. Alberto Armandi õnnestus insener päris hea side müügi ja kaovad, jättes saidi omanikud poomise läbi kuivada. Pärast ilmutuse, et sait ei ole tegelikult häkkinud, me kõik teame, kuidas see läks ja Alberto on endiselt suur.

5. Bitcoin 7 vahetust

Bitcoin7.comwas registreeritud kaudu proxy teenus, nii ei ole palju teada tegelikku omanikele. Bitcoin7 hiljem sulgeda, sest tohutu hack. Suurusjärk rünnak oli meeldetuletus Bitcoin kogukonna lõpetada usaldav uus vahetus ilma identifitseerimist. See tuli kõrge hind, 10000 Bitcoins nurjas.

6. Bitscalper kelmuse

Bitscalperwas asutati kui "arbitraaži mootori", kus kasutajad kutsuti hoiule raha. See oli paljutõotav väga kõrge ja ebareaalne tulu. Muidugi, mõned inimesed kahtlustatakse, et see oli pettus algusest ja hirm alustada levib, millele lisanduvad varjuline ja anonüümne juhtimine. Pärast Bitscalper sulgeda ilma tagastamise kasutajate raha, BitcoinTalk kasutaja MiningBuddy püüdnud ümber Bitscalper kasutades jäänused mootor. Siiski ei edu leiti ja münte ei saa tagastada.

Seotud uudised


Post Bitcoin

Jeffrey Tucker: Bitcoin areneb ebaefektiivses majanduses

Post Bitcoin

Bitcoin ajakirjanikud # 2: tahtluse mõju bitcoini omandi eetikale

Post Bitcoin

Investeerimine Bitcoinis on nüüd õige aeg?

Post Bitcoin

Kas Bitcoin on õigustatud? Bitcoini õiguslik seisund riikide kaupa

Post Bitcoin

Kas Bitcoini kaevandamine seda väärt?

Post Bitcoin

FBI uurib Bitcoini vahetusi Silk Roadi uuringu tõttu

Post Bitcoin

Bitcoin kui kaubaartikkel: maksustamisluba?

Post Bitcoin

Deep Web Bitcoin Mixers Recent Hack taaskäivitas Darkcoini arutelu usaldusväärsete segamisseadmete ja usaldusväärsete segamisseadmete vastu

Post Bitcoin

Caricoin toob kitsasriikidele bitcoini

Post Bitcoin

2014. aasta esimene pool annab nelja Bitcoini konverentsi Ameerika Ühendriikidele

Post Bitcoin

Bitcoini tulevik sõltub sinust

Post Bitcoin

Bitcoin on lummatus, mis vallutas maailma - Atlandi ookeani