Bitkoini demograafia | Estonian.lamareschale.org

Bitkoini demograafia

Bitkoini demograafia

Esimese soovin märkida, et minu arvates vajalikud andmed, et teha head analüüsi demograafia Bitcoinis ilmselt praegu kättesaamatu. Selle asemel, ma toetuda luulojen proovida anda hea hinnangu, kus see on olnud ja kus see võiks minna.

Bitcoin ei ole esindaja demograafilist muid olemasolevaid majandusele. Alguses oli häkkerite ja programmeerijad, kiiresti järgneb libertarians, uimastisõltlased ja ilmselt anarhistid. Kapitali sissevool põhjustatud hind Bitcoin suurendada kiiresti ja märgatavalt, tuues mängurid, ettevõtjad ja riskivõtjatele. Iga sammul, ettevõtjad on ühinenud ka hõlbustada kasvu ja reha suured tükid imelihtne.

Usun, et praegune faas on koht, kus enam-vähem "igapäevaste tarbijate" liituvad proportsionaalselt kaupmehed, et on hakanud pakkuma tavapärase kaupade ja teenuste Bitcoin. See põhjustab teise laiendamise nõudluse ja viimase paari nädala spekulandid on tulnud tagasi, et saada veel push. Üha enam Bitcoin otsib nagu küps, täielikult toimiva majanduse (kuigi kindlasti mitte seal veel).

Kuigi see on kõik hästi ja hea, seal on mõned kasvuvalusid tulevad (või siin). Ma arvan, et tehnoloogilise aluse selle kasvu on seatud, kuid kui majanduse see lihtsalt ei mängi kena iseendaga. Üks minu suuri probleeme majanduses praegu on ka üks tema voorusi. See tähendab, et kogukonnas. Kogukonna langeb umbes libertaarlikel spektri valeandmete mõlemal pool seda. Suurim iroonia on see, et poliitilise kirglikkus satub tee, mis võimaldab majandusel kasvada kaudu lihtne vabaturu põhimõtteid. Paljud ei ole kõik, bitcoiners on selline ere nägemus sellest, mida majanduses peaks nägema, et nad tagasi lükata teiste mudelitega.

Ma arvan, et võti on siin, et julgustada katsetamist hoides kiiresti, et kui sulle ei meeldi midagi, siis lihtsalt ei pea osalema.

Näiteks ma mäletan arutelu on Bitcoin jututuba umbes maksavad makse BTC tulu. Seal oli mitu osalejat, kes uskusid oleks "hävitada kõike, mis Bitcoin tähistab" neid tasuma. Ma sain üles riputatud fraas "tähistab." Ärge segi ajada; Bitcoin ei ole poliitiline vahend õõnestada volitusi, mis tuleb, kuid (vahva) finantsinstrumendi.

Võtame poliitika ja hüperbool välja Bitcoin ja võimaldab tal saada majanduse väärib.

Bitcoin Video Crash Course

Tea rohkem kui 99% elanikkonnast umbes Bitcoin. Üks e-posti päevas 7 päeva, lühike ja hariv (tagatud). 

Seotud uudised


Post Bitcoin

Satoshi Nakamoto

Post Bitcoin

Artist 50 Cent salvestamine äsja väljastatud albumi bitcoiinidele

Post Bitcoin

Arvamus: minu motivatsioon

Post Bitcoin

Kuidas kasvatada Bitcoini ühendust läbi teadlikkuse

Post Bitcoin

Kuidas minna Monero oma arvutisse: algaja juhend XMR kaevandamiseks

Post Bitcoin

Overstock.com saab esimene jaemüügi hiiglane, et aktsepteerida Bitcoini kogu maailmas

Post Bitcoin

Kiired ja määrdunud näpunäited Bitcoini ostmiseks GBP-ga

Post Bitcoin

Kas peaksite või peaksite 2016 aastal bikcoiinide hulka mitte investeerima?

Post Bitcoin

Bitcoin selgitas 3:30 minutit

Post Bitcoin

Mis on Bitcoini mündi - Bitcoini tahvlit teisipäeval?

Post Bitcoin

Bitlanders: Bitcoin vastab sotsiaalmeediale

Post Bitcoin

Mis on Bitcoin Lightning Network? Algaja selgitus