Raha tulevik | Estonian.lamareschale.org

Raha tulevik

Raha tulevik

Kui me otsime õiges kohas, näeme tulevikus. Näiteks peaaegu kaks aastakümmet tagasi, keegi nägi, kuidas Internet, tema avatud tarkvara ja avatud protokollide peagi oluliselt muuta meie tulevik. Tema panus oli Mosaic, mida me teame nüüd, kui Firefoxi brauserit.

Tema nimi on Marc Andreessen ja temale, Internet oli reaktsioon suletud ja varalise võrkude ja süsteemide eksisteerinud. Üks tööstuse teise järel on täiesti leiutas tulemusena mass koostöö abil avatud süsteemides. Äri ja tehnoloogia raamatu autor Don Tapscott viitab kui see juhtub, kui taaskäivitamine tööstusharu.

See artikkel räägib, kuidas mass koostöö ja avatud süsteemide tuuakse kusagil uus täielikult. Kui otsite, mida ma otsin sind liiga võib järeldada, et see on midagi, mis väärib tähelepanu. Mida ma vaadates on Bitcoin. Kui ma vaatan Bitcoin näen taaskäivitus meie süsteemid raha.

Mis on Bitcoin?

Bitcoin on digitaalse valuuta. See on avatud digitaalse valuuta.

Seda võib nimetada avatud, sest see on ehitatud avatud tarkvara tehinguid läbi avatud protokoll ja suhtleb peer-to-peer, üle interneti. Bitcoin on avatud, end-to-end.

See on välismaine mõiste meie süsteemid raha. Kirjeldades pangandus- ja finantsteenuste sektori harva sõnad avatud, universaalne või tasuta tulevad meelde.

Bitcoin on määratletud need sõnad.

Bitcoin on reaktsioon tänapäeva suletud ja varalise mitterahaline võrgud ja süsteemid, mis on olemas. Reaktsioonikolbi, fix olevast.

Bitcoin ja raha funktsioone

Bitcoin on lihtsalt kombinatsioon tõestatud tehnoloogiaid, mis kokkupanduna seda teatud viisil annab väga hästi erinevaid funktsioone raha. Kuigi Bitcoin ei ole esimene digitaalne valuuta, see on ainulaadne, et see on esimene raha, mida saab kirjeldada neid sõnu: avatud, universaalne ja tasuta.

Üks raha funktsioone on olla maksevahend. See on peamine põhjus, et digitaalse valuutades isegi olemas. Sest Bitcoin on mitu vahetust teisendada ja teiste valuutade nagu dollari. Kuid Bitcoin pole veel küps maksevahendina võrreldes valitsuse väljastatud valuutades, näiteks. Nagu Bitcoin hoogustub kuigi see muutub palju paremini seda ülesannet täites.

Teine funktsioon on raha teha kui väärtuse säilitaja. Bitcoins on napp kaup. Summa Bitcoin valuuta, mis eksisteerib praegu suhteliselt väike arv. Täiendav raha, mis on toodetud toimub vastavalt ajakavale ning teadaoleval, ettemääratud kiirusel. Kui valuuta ulatub teatud piiri, ilma täiendava valuuta lisatakse. See nappus on kavandatud nii, et bitcoins hoiab oma väärtust. Bitcoin valuuta seega võib toimida väga hästi ka väärtuse säilitajana.

Kolmandaks, raha peab suutma toimida arvestusühik. Jällegi, digitaalne valuutade seda nõuet täita lihtsalt. See tähendab, et nad on jagatav ja et iga minu bitcoins on väärt täpselt sama summa iga sinu.

Saatmine ja vastuvõtmine raha

Ma kirjeldada nende kolme funktsioone näidata, miks väljund tükk tarkvara nimega Bitcoin saab lugeda raha. Järgmine, ma kirjeldada mehhaanika kuidas Bitcoin on tegelikult kasutatud raha.

Bitcoin kasutatakse mõistet rahakoti viidata, kus teie bitcoins hoitakse. Kui ma olen töötab Bitcoin tarkvara minu arvutis siis on mul rahakoti talletatakse mu kõvaketas, mis hoiab mu bitcoins. Ma võiks selle asemel kasutada võrguteenust ja salvestab minu bitcoins nendega.

Kui ma lähen maksma teile mingi summa, siis oleks esmalt võimaldama mulle Bitcoin aadress, kuhu soovite makse saadetud. Minu arvuti ma siis sisestage summa, klõpsake saata, ning et mitmed bitcoins minna otse mu rahakott sellele aadressile.

Kui oma rahakoti on arvutis, siis Bitcoin tarkvara silmapilkselt näita minu makse. See ei võta umbes tund, et tehing puhtaks. Ma kirjeldada, mida ma mõtlen terminit puhtaks veidi hiljem.

Raha saatsin teile oli teatud bitcoins. See tehing puhastab nimiväärtuses, mis tähendab, et kui ma talle, et sa sada bitcoins, saate oma rahakoti kõik sada bitcoins. Kui on tehingutasu vajalik, et makse, see on midagi, mida mina kui saatja, maksaks.

Põhjuseks võiks olla tasu, sest seal on kulu töödelda ja salvestada need tehingud. Praegusel ajal, aga pole mingit tasu, mis tuleb maksta, kui raha saatmine ja ma seletan, miks see on veidi hiljem samuti.

Kokkuostu ja rahavahetus Out

Oletame, et teil on nüüd need sada bitcoins oma rahakoti. Kui palju on nad väärt?

Bitcoin on mõeldud universaalne. Kui teil on USA, tahad teada, mida teie bitcoins on väärt dollarites. Sest, et seal on online soojusvaheti, mis pakub kiirust, millega saate teisendada oma bitcoins dollarit. Kasutades praegune määr, et Bitcoin on väärt umbes 1000 $ USA iga.

Bitcoin on üsna noor projekti. See oli esimene avaldatud umbes mitu aastat tagasi. See on ainult olnud viimase paari aasta jooksul, kuigi see on olnud saada mingit tähelepanu rääkida. Kuna väike kogukonna suurusest veel, teisendades bitcoins enamiku teiste valuutade võib siiski olla väljakutse. Nagu kogukond kasvab aga võimalusi convertingto ja teiste valuutade paraneb ja võrgu mõju tundub olevat kinni võtta.

Enne kui ma võiks saata raha teile, ma esimest vaja omandada bitcoins ja hoiustada need mu rahakott. Üks viis, kuidas ma seda teha on osta bitcoins keegi, kes müüb neid vahetamise teel, näiteks. Et teenida bitcoins võin ka müüa kaupu või teenuseid, kus ostja maksab mulle bitcoins oma rahakoti.

Kui ma rahavahetus minu bitcoins teisendades need dollarit ainult neid osta hiljem tagasi, sest ma pean bitcoins midagi muud, siis ma olen kaotamas mõned protsenti oma raha, sest need konversioone tavaliselt tasuda lõiv. Selle asemel, kui ma saan oma bitcoins ja kasutada neid tasuda ostude et teen, siis ma päästa mitte tekiks nende vahetamise tasu.

Praegu on mitmeid kohti, kus saab osta kasutades bitcoins ja Bitcoin on alustanud ilmumist maksevalikuna saadaval online ostukorv tarkvara ja alles nüüd hakanud saada mõned veojõukontroll pood.

Enamasti siis, mõtle tehinguid kasutades bitcoins just nagu tehinguid välismaa raha emiteerimine.

On vahe küll. Kõik need valuutad välja ja toetavad valitsuse. Kes emiteerib bitcoins ja kuidas neid toetavad?

Kuidas Bitcoin Valuuta väljastatakse

Praeguse seisuga on veidi üle 15 miljoni bitcoins olemas. Esimene aasta jaanuaris avaldatud 2008, seega mitte liiga kaua aega tagasi, kui me võrdleme seda traditsioonilise maksesüsteemid. Täiendav Bitcoin valuuta on praegu välja viiskümmend bitcoins korraga ja väljastamist ilmneb umbes kord iga kümne minuti jooksul.

Kui Bitcoin on kirjeldatud, kasutades terminit peer-to-peer, mida see tähendab, et töötlemise ja andmete säilitamine toimub arvuti sõlmed, mis on jaotunud Internet. Täna on mitu tuhat sõlmede töötab Bitcoin asub mitukümmend riikides. Ei ole kapten sõlme. Igaüks saab alla avatud lähtekoodiga Bitcoin tarkvara ja seadistada, et täita nii sõlme.

Mis kõik need sõlmed teevad nõustute tehingute ja krigistamine mõned numbrid. Kõik need sõlmed, välja arvatud üks, kuigi, raiskad oma aega. Kõik peale ühe. Iga sõlme krigistamine ära üritab saada üks õnnelik sõlme, mis juhtub esimesena sisuliselt vist õige number.

See üks sõlm, mis muudab taipas siis sulgeb partii tehinguid, mis oli kogunenud ja teeb teadaanne muude sõlmede võrgustikku. Kuna tasu teostamiseks, et vajalikud tööd, et sõlm on antud tasu. See on toodud viiskümmend bitcoins. See, kuidas Bitcoin valuuta saab välja. Kui teil tekib kui sõlm ja teie arvuti prõks numbrid teenida tasu, et tegevust kutsutakse mäetööstuses.

Keskmiselt õnnelik oletus toimub umbes kord iga kümne minuti jooksul. Kuna üha sõlmed tulevad online ja kaevandamine toimub see hakkab võtma vähem aega enne üks neist sõlmede teeb taipas. Perioodiliselt, süsteem kalibreerida, pannes sageduse tagasi umbes kord iga kümne minuti jooksul. Kõik bitcoins, mis on olnud ja kunagi antakse on premeerib - viiskümmend korraga, iga kümne minuti jooksul.

Ma tahan kasutada seda õigetel alustel siin. See number krigistamine, et ma olen viidates? Mis arvuti teeb nimetatakse segamist. Plokk on termin viidata sellele rühmale tehinguid, mis saab töödelda. Töö läbi kõik need õnnelikud sõlmed on lahendada blokeerida. Kui plokk saab lahendada need täiendavad bitcoins auhinnafondi on loodud.

Bitcoin globaalne haare

Pea meeles, et keegi võib olla sõlme. Tipp võivad paikneda kõikjal. See uus valuuta siis on külvatud üksikisikutele üle kogu maailma, kes minu. See meetod külv Bitcoins tutvustab neid kogu maailmas. Ülemaailmselt, kuid mitte ühtlaselt. Siin on põhjus, miks.

Osalemiseks kaevandamise Bitcoin, peate kõigepealt teada. Enamik dokumentatsiooni Bitcoin on saadaval ainult inglise keeles. Bitcoin on vaevalt registreeritud radari isegi need, kes järgivad tehnilised teemad ja kes saavad informatsiooni üldiselt inglise keeles allikatest.

Isegi kui sa õppida Bitcoin olemasolu, kaevandus on tegevus, mis sõltub alati-ja piiramatu internet. Me teame, et need kaks omadust ei ole üldiselt kättesaadav.

Summa segamist töö, et teie sõlm võib täita sõltub arvuti riistvara. Mida kiiremini arvuti, seda rohkem ülessulamise ta täidab ja seda rohkem auhindu see teenib. Kuid ülessulamise töö, isegi kiiremini arvutid ei ole mängu võrreldes off-the-shelf graafika kaardid, mis lähevad mängude süsteemid. Need mängija kaardid sisaldavad GPU, mis võimaldavad arvutada räsi mitusada korda kiiremini kui enamik CPU võimalik.

Kuigi klassikaline Bitcoinclient tarkvara on saadaval Mac, Windows ja Linux, need kõige tõhusam kaevandusrajatiste Bitcoin täna on need Linux või Windows serverid pühendatud kaevandamise optimeeritud tarkvara ja sisaldavad kõige kallim variante graafika kaarte.

Seega profiili tüüpiline kaevur tekitava bitcoins oleks:

  • Nende peamine keel on inglise keel
  • Võimalik endale kallist graafikakaart või kahe
  • Võime osta tarnija graafika kaardid, mille tarnimine on praegu piiratud
  • Kaudu ühendatud usaldusväärne ja piiramatu juurdepääs internetile
  • Skillset mis sisaldab manustamist serverid, eriti Linux-põhine need ja
  • Võime investeerida päris palju aega selle tehnoloogia

Need on uber geeks.

Kui Bitcoin on universaalsed, selle jaotus peab saama vähem viltu kui seda profiili muidu toota. Kõik bitcoins et kunagi välja, 75% on veel välja küll. Lisaks neile, kes soovivad saada valuuta kaalul täna saab osta bitcoins turuhindadele läbi vahetust.

Hüved kaevandamise töö võib sisaldada ka hüvitise kujul tehingutasud. Mingil hetkel ploki suurust põlvkonna tasu langeb poole viiskümmend bitcoins kahekümne viie. Aastaid hiljem, tasu langeb veel poole võrra, ja seda jätkata ajani, et kõik 21000000 bitcoins on väljastatud.

Tehingutasu mingil hetkel siis muutub esmane ajend kaevurit. See on mehhanism, mis tagab, et seal on piisav arv sõlmede alati olemas. Tehingutasud ei ole praegu vaja kaevurid on valmis konkureerima vaid viiekümne Bitcoin tasu. Kuna protokoll ja tarkvara on avatud, konkurentsi tõenäoliselt hoida need tasud väga madal lõputult.

Täna esmane piirang kaevur on vajaliku kapitali ostmiseks arvuti riistvara. Homme piiranguid tõenäoliselt kättesaadavust riistvara ja kulud elektri käivitada.

Olen kirjeldatud miks Bitcoin kvalifitseerub raha. Olen kirjeldatud, kuidas bitcoins on loodud ja mõned viisid, kuidas neid kasutatakse. Järgmine Sooviksin öelda, miks ma usun Bitcoin on nii palju potentsiaali.

Miks Bitcoin?

Vahel näed kaks bensiinijaamad õigus üksteise kõrval, kus märk ühe kujutab hind kümme senti galloni vähem kui hind teine. Muidugi, miks see juhtub on, sest üks võtab raha või deebettehingute ainult ja teine, seda kallim ühe, aktsepteerib krediitkaarte makse samuti. See hinnavahe peegeldab makse võrgutasu ja on piisavalt suur, et mõned võtavad oma äri mööda tänavat vältida tasumist teenuse eest, et nad ei kavatse kasutada.

Tarbijad võivad eelistavad kasutada bitcoins maksma oma online-oste, kui nad saavad madalama hinnaga kui tulemus. Kaupmehed võivad eelistavad maksta koos bitcoins mitmel põhjusel samuti:

  • Esiteks Bitcoin on tõrjutud kulud tegutsevad makse võrku. Täna ei kaasne tehinguid võrgus. Puudub. Ühes hinna konkurentsivõimeline keskkond, kaupmees, kes soovib edasi nende säästud tarbija võib kasutada seda kui konkurentsieelise.
  • Teine põhjus on Bitcoin vahetu kliiring ja arveldamine. Bitcoin tehingu nullitakse see on kinnitanud mitmed neist võrgusõlmede, kes on loodud plokid. Nagu rusikareegel, et sellest midagi, mis võtab vaid umbes tund aega. Need vahendid on siis saajale kättesaadavaks veeta ilma edasiste viivitusteta.
  • Kolmandaks, ja mõned kaupmehed võib tõesti niimoodi, makseid Bitcoin ei ole pöörduv. Puuduvad takaisinperinnöiltä.

Kirjeldades Bitcoin lihtsalt odavam või parem alternatiiv praeguse makseviisid ei selgita, mis on tegelikult toimub küll.

Seal on kunagi enne olnud tüüp raha midagi Bitcoin.

Selle valuuta võrreldes riiklikult väljastatud fiat valuuta, Bitcoin pole keskpanga ja pole mingit nuppu vajutada, mis paisutavad pakkumise. Summa valuuta aktsia, mis on olemas üks aasta läbi, kaks aastat läbi ja kümme aastat välja, on teada täna.

Isegi võrreldes vähe kaupade, nagu kuld, näiteks midagi sellist Bitcoin pole kunagi varem olnud. Kui hind kuld on kõrge nagu mida me täna näeme füüsilise kaevandustegevus kiirendab ja tarned suureneb. Bitcoin varustamine on mitteelastne. Sõltumata sellest, hinna või nõudluse, see suurendab viiskümmend bitcoins iga kümne minuti jooksul.

Võttes need numbrid ette teada ja tuntud avalikult tähendab, et ei ole ebatõhususe tõttu teabe erinevusest ja spekulatsioone seoses valuuta pakkumise.

Olen kirjeldatud, miks tarbijad olla põhjust meeldib Bitcoin, miks kaupmehed olla põhjust meeldib Bitcoin ja miks Investorid olla põhjust meeldib samuti.

Privaatsus ja Vabadus

Lisaks leiavad selle. Saata või saada bitcoins sa ei pea registreerima oma nime või muud isikut kõikjal. Saate saata ja vastu võtta makseid, kasutades Bitcoin kliendi tarkvara töötab arvutis, kuskil, et teil on juurdepääs Internetile. Selle tulemusena anonüümsust, või vähemalt, pseudonymity, on väga tõenäoline, saavutatav. See on sama tase anonüümsust võite saada makstes sularahas.

Nagu öeldud, on see. Iga tehingu alustades kõige esimene, on nähtav - avalikult. See tähendab, et iga tehing on sugupuu. Iga natuke, et raha, et tehing tuli kuskilt.

Kui ma osta midagi online ja ta edastas mulle, müüja teab Bitcoin aadress, et ma andsin neile, kui ma tegin oma ostu. Seda aadressi siis viib tagasi Bitcoin aadress, kus ma sain raha. Ja tagasi edasi nimetatud fondid tuli. Ja edasi ja edasi. Ise Bitcoin tehingud ei paljastada oma identiteeti - aga seotud täiendavate andmete, nagu näiteks minu saateaadress minu kohvi osta, anonüümsus mulle ja need, kellega ma kaubelda ei pruugi olla garantii mingil ajahetkel. Vähemalt see on teema, mis on arutlusel.

Samal ajal aga on võimalik, et seda tüüpi tehnoloogia nurjata valitsused, pangad ja ettevõtted Äärmiselt. Kas anonüümsus on viga või funktsioon võib sõltuda oma vaatenurgast.

Bitcoin ei tee seda. See sõltub teie vaatenurgast. Küsi viis kasutajat, mida Bitcoin tähendab neile ja saad viis erinevat vastust.

Võibolla see lugu minu naaber aitab mul selgitada ise. Kui ma kasutada rongiga tööle iga päev kohtasin teise pendeldaja kes töötas lähedal, kus ma töötasin, ja hiljem sain teada, et ta elas vaid kvartali kaugusel, kus ma elanud. Minu pendeldama oleks võinud olla kiirem, kui ma suutsid sõita asemel ja ära carpool rada. Ma pakkusin sõita minu naaber ja töölt tasuta. Ta keeldus. Et teda, teades, et mitte üks unts bensiini põles tema pendeldama oli midagi, mis oli, et oluline teda.

Bitcoin on sama mõju teatud inimesed. Põhjustel, mis on emotsionaalne ja isiklik, kuna need on mõistlik, Bitcoin haarab paljusid inimesi.

Siin on see hajutatud arvuti tarkvara projekti, ilma ettevõtte toetust, pole eelarvet mingit ametlikku organisatsiooniline struktuur, asutaja, kelle identiteet on ebakindel ja kes annab juhiseid ainult kord - veel projekti kasvab kamalukaupa.

Mulle Bitcoin on ravi paljude ails et ma olen näinud meie praeguse süsteemi raha.

Kui ma tahan alustada vastu Bitcoin makse, ei ole kaupmees lepingu pean täitma, ei ole krediidi kontroll pean esitama, ei ole katseaja või piiranguid, mis kehtivad ja ei ole kolme päeva ootel enne pääsen raha et ma olen teeninud.

Kui leian, mida Bitcoin on, ma ka seda, mida ta ei ole. Bitcoin ei ole süsteemi kavandatud pankurid tagada, et nad oleks kasumi põlvedele. Bitcoin ei ole süsteemi kavandatud valitsused kaitsta ja teenida ise. Bitcoin pole mingi süsteemi, mille eesmärk on luua turustamise andmete ning tulusid mõned nüke, et suurettevõtted on välja võluda. Bitcoin on rakendamise tarkvara kohta ideathat toob meile privaatsust ja vabadust.

Bitcoin suurim fännid on need, kes kaevama tehnoloogia ja neile, kes hindavad vabadust. Sellised inimesed on leitud kogu maailmas.

Vaata seda asja nad loovad ja sa liiga võib arvata, et mida sa näed on tulevikus.

Bitcoin Video Crash Course

Tea rohkem kui 99% elanikkonnast umbes Bitcoin. Üks e-posti päevas 7 päeva, lühike ja hariv (tagatud). 

Seotud uudised


Post Bitcoin

MIT Bitcoini suvevõistlus: BitComp

Post Bitcoin

Googlei kasutajad ja Bitcoin: millal Google integreerib BTC?

Post Bitcoin

5 väljakutsed, mis praegu silmitsi seisavad Bitcoin (vastavalt Mike Hearn)

Post Bitcoin

Oh hai, natuke tükk!

Post Bitcoin

Mis on Bitcoin?

Post Bitcoin

Alibaba IPO vastutab Bitcoini Crashi eest!

Post Bitcoin

Kanada Yukon Gold Mine müügiks 3000 bikkünnini

Post Bitcoin

Kas Bitcoini kaevandamine on ebaseaduslik?

Post Bitcoin

Privaatsed klahvid: impordi vastu sweep

Post Bitcoin

Bitcoini investeerimise eelised ja kuidas investeerida bitcoiinidesse

Post Bitcoin

Kas ma peaksin Bitcoinid nüüd ostma?

Post Bitcoin

Bitcoini igapäevane aruanne: Lawsky juhib ülevaadet muudetud BitLicense, GAW käivitab Paycoini ja palju muud