Top 10 Bitcoin segajad | Estonian.lamareschale.org

Top 10 Bitcoin segajad

Top 10 Bitcoin segajad

On olemas lugematu Bitcoin segistid, kuid nagu kõik muu, nad ei ole kõik loodud võrdsed. Sellepärast me läheme jaotus 10 parima Bitcoin segistid seal. Maastik muutub pidevalt, nii et me ei helista selles nimekirjas terviklik või veenvad, kuid siis tõenäoliselt ei lähe valesti nende segistid.

Me peaks hoiatama sind siiski, et väljamakseid erineda antud reklaami tulu, oskus teatud kasumid ja mitmed teised tegurid. Nagu näiteks, oma sissetulekut võib erineda tulu kirjeldatud seda postitust.

1. Milli - Parim kraan ümber :)

Nii et jah, me oleme natuke erapoolik, kuid Milli mitte ainult pakub mõned kõrgeima väljamakseid saadaval, saate samuti staažilisad ja päris korralik esildise komisjoni tuues rohkem kasutajaid. Milli on ka väga aktiivne toetus kommentaar lõik, kus kasutajad saavad oma murede ja saada otsetoetusi 24 tunni jooksul.

2. Bitcoin välismaalaste: Lõbutsege, teenida raha

Mõned Bitcoin segistid pakuvad teile võimaluse teenida rohkem tunnis, kuid Bitcoin välismaalaste pakub üks kõige pöörates keskmised seal keskmiselt maksma välja üle 4300 satoshis tunnis. Parem veel, sa ei pea tegema ühtegi kurnav ülesandeid, nagu täites uuringud. Selle asemel, saad tappa välismaalastele ja saad maksta iga tappa. Bitcoin välismaalaste maksab teile mängu mängides ja üks, mis on lõbus boot.

3. Bonus Bitcoin

See veebileht on tegelikult kogumik umbes 20 erinevat Bitcoin segistid. Paljud segistid sunnivad sind ootama teatud aja, näiteks 10 või 15 minutit enne korrates ülesanne, kuid saidilt saad lihtsalt liikuda edasi uue kraan. Mõned kasutajad saavad teenida 40.000 või rohkem satoshis tunnis, mis teeb sellest ühe kõige pöörates segistid veebis!

4. BitcoinZebra

Üks vanimaid ja kõige soliidne Bitcoin segistid seal. Sa saad "toita Zebra" iga paari minuti jooksul. Võite saada makstud Faucetbox või oma Xapo rahakott. Seal on ka väga helde esildise programmi selle veteran kraan.

5. Bitcoinker

See oli varem omamoodi kahe kraan BitcoinZebra aga viimasel ajal on muutunud mõned käed ja nüüd sai omamoodi kahe kraan meie enda Milli. Väljamaksed on suhteliselt kõrge, esildise komisjoni on hea ja saab ka staažilisad kasutamise kraan pikas perspektiivis. Väga soovitatav.

6. Robot Müntide: muutunud meister, saada rikkaks

Tulu tark, Robot Müntide on natuke raskem saada, või täpsemalt, mõõta. Seda sellepärast, et te saada makstud hävitades robotid. Nagu te eelnevalt, sa võitled karmim robotid. Kui teil õnnestub võita raskemaid robot (mis ei ole lihtne ülesanne) sa saad makstud 1000000 satoshi. Jah, sa loed seda arvu õigus: 1 miljon.

7. Wonderland Müntide: Feed critters, toita oma rahakoti

Mis Wonderland Müntide võite teenida kuni 5000 satoshis iga kakskümmend minutit. Me peaks hoiatama sind siiski, et see kujutab endast maksimaalset väljamakse mitte garantii. Põhimõtteliselt toida digitaalse critters Wonderland ja saada preemiat vahetada. Mida rohkem regulaarselt toida critters, seda rohkem raha saad. Lisaks saate lukustada mõnel olulisel boonuseid viited.

8. Moon Bitcoin: Pole siin maailmas väljamakseid

Moon Bitcoin on üks kõige hästi tuntud ja lugupeetud Bitcoin segistid kohta World Wide Web. Sa vaata reklaame, nagu enamik Bitcoin segistid, kuid võite teenida nii palju kui tuhandeid satoshis tunnis. Nagu võite ette kujutada, et raha võib tõesti lisada aja jooksul. Parem veel, saad otsustada, kui tihti sa välja makstud, mis tähendab, sa ei pea lase oma raha istuda oma kontosid.

9. Satoshi City kullatud linn?

See on teine ​​sait kõrge Suunamisboonus. Satoshi City sa lihtsalt pead lahendada captcha punktile bitcoins (või vähemalt väikesteks tükkideks ning bitcoins). Muidugi, mõned inimesed tõesti vihkan captcha asi ja pigem toita critters või tappa välismaalastele, kuid selle saidi saad nii palju kui 400 satoshis iga kümne minuti jooksul.

10. Satoshi viktoriin: Pane oma ajupotentsiaali töötada

Lemmik brainiacs, Satoshi viktoriin on omamoodi nagu "Kes tahab saada miljonäriks", et sa saad raha eest vastamisel küsimustele õigesti. Seal on taimer, et sa ei saa kasutada Google, või vähemalt pead olema väga kiire Google, kuid kui sa oled seda tüüpi inimene, kes naudib viktoriinid ja teadmisi väljakutseid, siis kindlasti vaja anda sellele proovida.

Pakke kuni: Stay vaade võimalusi

Bitcoin areneb pidevalt. Seal ei pruugi olla kuumem sektoris maailmas praegu kui Bitcoin majandusele. Kahtlemata väga uus Bitcoin segistid, tekivad järgnevatel nädalatel ja kuudel, nii veenduge, et hoida silma avatud nendega ja vaadata tagasi meie uudiseid!

Seotud uudised


Post Bitcoin

Bitcoin vastu Litecoin - olulisi erinevusi ja sarnasusi!

Post Bitcoin

Princetoni ülikooli poolt välja antav esimene esmakordne bitcoini õpik - tasuta alla laadida

Post Bitcoin

Altcoin

Post Bitcoin

Kuidas osta Ethereum - kiire alustaja juhend

Post Bitcoin

BitPay Releases Copay: Multi-Sig Bitcoin Rahakott Gruppidele

Post Bitcoin

Willy raport: uus areng Mt. Gox Bitcoin Debacle

Post Bitcoin

FTC ametlik kaebus Butterfly Labsi vastu

Post Bitcoin

Milli märtsi hullus (raha teenimine Bitcoini segistiga)

Post Bitcoin

Intervjuu Trucoini presidendi Chris Brunneriga ja turunduse juhataja Brent Jamesiga

Post Bitcoin

Mündi lühikokkuvõte Weekly Bitcoin Price report

Post Bitcoin

Deflatsioon 1. osa: Bitcoini hinna deflatsiooniline laad

Post Bitcoin

Juriidiline ekspert ütleb, et Indias on lubatud tavaline bitsiin