Kauplemise bitcoini lepingud erinevuse kohta (CFDd) | Estonian.lamareschale.org

Kauplemise bitcoini lepingud erinevuse kohta (CFDd)

Kauplemise bitcoini lepingud erinevuse kohta (CFDd)

Futuurid on eritüüpi investeeringute vara, mis võimaldavad teil investeerida eri tooteid. Alates kulla veistele ja kõik vahel, futuuride laiendada valdkonnas saadaval investeerimisvõimalusi päris palju tahes kauba väärtus. Futuurid on oluline millega globaalse hinnad oluline kaupade, nagu nafta ja toetada keerukate globaalsete turgude nagu põllumajandustoodete turul kaupu.

Kui ostate Ethereum või Bitcoin tulevikus, siis on põhimõtteliselt lepingu allkirjastamist osta midagi hiljem, kindlaksmääratud hinnaga. Nii et kui ostate näiteks Ethereum tulevik 1000 Ethereum sümboolne, olete tegelikult osta tarneleping 1000 Ethereum sümboolne, kui leping on tingitud. Enamik ettevõtjaid, aga müüa oma futuurilepingu enne tegemist tõttu ja märgid tarnitakse.

Üks võimalus ettevõtjad saavad vältida füüsiliselt nõustuda kohaletoimetamise kaup on läbi "erinevustehinguid." Sel juhul ostja ja müüja nõus maksma mingit vahet, sest hinnad tõusevad või langevad raha asemel läbi kohaletoimetamise füüsilise kaupu. Ethereum või Bitcoin erinevustehinguid võimaldab investor kasutusele võtta kasu ja ohte Bitcoin / Ethereum kauplemise ilma füüsiliselt enda münt ise.

Lähme tagasi meie Ethereum näiteks näha, kuidas see toimib. Oletame, et sa oled väga kindel, et Ethereum hinnad tõusevad lähitulevikus ja soovite investeerida Ethereum. Nüüd võid minna ja osta Ethereum, kuid võib mõnikord olla väga keeruline protsess, sest ostes Ethereum ei ole kõik nii lihtne täna.

Selle asemel, et osta tegelik Ethereum või isegi tulevikus, et oleks vaja tulevikus kohaletoimetamise Ethereum, võid osta erinevustehinguid (või lühikese CFD). Selles konstruktsioonis, sina ja müüja erinevustehinguid nõus elama tõusust või langusest hinnad sularahas sõlmimise kuupäeval, mis on kuupäev, et leping lõpeb. Näiteks võite allkirjastama lepingu erinevus suur äriühing nagu Plus500for Ethereum tänastes hindades koos lepingu lõpeb 10:00 (kuna kõik Ethereum kaupleb Plus500 on lõpetada selleks ajaks. Sellisel juhul praegune hind kohta Ethereum loob väärtust kaubelda. Vahepeal, siis määrata lepingu ajal, sel juhul mitu tundi tulevikku, mis on koht, kus mingit vahet makstakse kas ostja või müüja.

Kui teie intuitsiooni tõuseb või langeb Ethereum hinnad osutub õigeks, ja hindu muuta läbi selle aja jooksul, siis makstakse erinevuse äriühing. Teiselt poolt, kui oma intuitsiooni osutub vale ja hinnad ei lähe ootuspäraselt, siis peavad maksma vahe, antud juhul äriühing. Teatud mõttes on ostja ja müüja on sisuliselt kihlvedusid, kas hinnad tõusevad või langevad.

Lepingud erinevused pakuvad investoritele võimalusi raha välja muutuste Ethereum hinnad ilma probleemideta seotud otseselt kauplemine Ethereum. Nagu näiteks, lepingud erinevused on väga populaarne ettevõtjad ja arvukad eri vahendamise ettevõtted. Sellised lepingud võimaldavad investoritel teenida kasumit välja muutumist maailmaturgudel on nõudluse ja pakkumise tõusud ja langused erinevate kaupadega.

Vajuta siia, et vaadata läbi Ethereum CFD kauplemise

Pea meeles, et kui kauplemine Ethereum CFD oma kapitali on ohus. Trading Ethereum CFD sobib rohkem kogenud kauplejad.

Bitcoin Video Crash Course

Tea rohkem kui 99% elanikkonnast umbes Bitcoin. Üks e-posti päevas 7 päeva, lühike ja hariv (tagatud). 

Seotud uudised


Post Bitcoin

Kuidas Bitcoini vastu võtta BitPayiga

Post Bitcoin

Mis on põlemisprotokoll?

Post Bitcoin

Bitcoini investeerimise eelised ja kuidas investeerida bitcoiinidesse

Post Bitcoin

USPS Bitcoin Exchange? Nad uurivad Bitcoini lisamist!

Post Bitcoin

Algaja juhend kaevandamise bitcoines

Post Bitcoin

OP-ED: Vajab rohkem bitcoini hindade analüüsi professionaalsust turul

Post Bitcoin

Nõu tunnistab Bitcoini kaudu Coinbasei

Post Bitcoin

Miks bitcoini eksperdid ei karda 51% -list rünnakut

Post Bitcoin

Osta kaupu Bitcoini turgudel

Post Bitcoin

AsiaCoin üleminek aktsiate tõendamiseks

Post Bitcoin

5 viisat Bitcoini ostmiseks PayPaliga - petuskeemid ja Legiti viisid

Post Bitcoin

Mis on Bitcoin-rahakott ja kuidas saada BTC-rahakott?