5000 Taiwani kauplustes müüb Bitcoin, Coinbase jälgib klientide ostmist ja palju muud | Estonian.lamareschale.org

5000 Taiwani kauplustes müüb Bitcoin, Coinbase jälgib klientide ostmist ja palju muud

5000 Taiwani kauplustes müüb Bitcoin, Coinbase jälgib klientide ostmist ja palju muud

Tere tulemast Bitcoin Kontrollija ja meie viimase nädala ringis välja kõige olulisem uudis viimase nädala jooksul.

Ben Horowitz arvab "raha on liiga nõrk metafoor Bitcoin"

Ben Horowitz on Bitcoin toetaja, mis asutati juhtivaid riskikapitali firma Andreesen Horowitz, hiljuti jagas oma arvamust maailma suurim cryptocurrency. Peale selle, et äge Bitcoin advokaadi Horowitz on olnud kaasatud ka mitmed tech edu on viimase kümne aasta jooksul. Nimekirja kuuluvad Facebook, Github, Pinterest ja Twitter.

Horowitz hiljuti andis rääkida Stanfordi ja küsis "mis käsitlevad vara või raha, et kõikunud nii arutult väärtus viimase paari aasta jooksul, mis tegelikult teeb teid nii entusiastlikud cryptocurrency üldiselt?".

Kogu artikkel

Coins.ph kasutajad võivad nüüd teisendada Bitcoin kasutades sularahaautomaadid Filipiinidel

Filipiinide käivitamisel Coins.ph käivitas uue teenuse, mis aitab veelgi julgustada välismaal Filipino töötajad (OFWs) raha saata oma lähedastele kasutades Bitcoin. Tagasivõtmine läbi 450 sularahaautomaatidest partner pank Security Bank - ilma kasutamise ATM kaart - on nüüd võimalus Coins.ph kasutajad.

Ettevõte on võtnud samme varakult tuua väärtust ülekandjad. See käivitas rahakott, mis võimaldab OFWs saata raha madalamate kuludega pangad või rahaülekande ettevõtted nagu Western Union.

Allikas: TechInAsia.com

Burning Man nõustub Bitcoin annetuste aastaringselt tegevust

Burning Man, organisatsiooni tuntud oma iga-aastase nädala pikkune tähistamine tipptasemel kultuuri Nevada Black Rock Desert, teatas ta aktsepteerib Bitcoin annetuste laiendada oma haaret.

Kuigi pileti müük "Black Rock City" sündmus üldiselt tootmiskulude katmiseks, annetused aitavad kaas Burning Man kasvavat aastaringselt programmi teisi tegevusi, sealhulgas Global Art Grants programmi Big Art alevikes programmi ja kunst honorarid. Annetusi töödeldud kaudu Coinbase.

Allikas: Coindesk

Bitcoiners Taiwan saab nüüd osta BTC 5000 lähikauplused

Peaaegu 2000 OK Mart ja Hi-Life lähikauplused asuvad Taiwanis saab nüüd pakkuda BTC oma klientidele tänu partnerluse Hong Kongis vahetamise platvorm KBBEX ja kohaliku Bitcoin firma BitoEx. Lisa need uued asukohad üle 3000 FamilyMart kauplustes, et juba vastu BTC ja Taiwan on nüüd üle 5000 Bitcoin sobiv väikeettevõtetele.

"Pärast olemasolevate 3000+ FamilyMart lähikauplused BitoEX on sõlminud kokkulepped kaks mega kaupluses ettevõtete [OK Mart ja Hi-Life], mistõttu on nüüd kokku üle 5000 kohtades Taiwan saadaval ostmiseks Bitcoins lõpus 2014 ?, tegevjuht BitoEX Cheng Kuang Tai ütles.

Kogu artikkel

Bitcoin prognoose 2014: Kuidas asjatundjad läinud

Kui seal oli üks sõna, mis võiks kirjeldada Bitcoin viimase aasta jooksul, oleks "ettearvamatu". Niisiis, seda silmas pidades ja relvastatud 20/20 tagantjärele aasta lõpu seisuga, see on lõbus minna tagasi ja vaadata kõik inimesed, kes püüdsid teha just seda.

Kas nad prognoositakse üle sisikond surnud loomade või mitteaktiivne Bitcoin vahetus, tegelikud andmed või emotsionaalne investeering, olid tulemused - ehk üllatav - sageli kaugel kaubamärgi.

Allikas: Coindesk

Saksamaa suuruselt teine ​​"Bitcoin Boulevard" on sündinud Hannover

Pärast Bitcoinkiez (mida saab tõlkida "Bitcoin naabruses") Berliinis, Saksamaa muutub selle teise asukohta pühendatud maailma kuulsaim cryptocurrency. Ja seekord Hannover on koht valik.

Hannover Bitcoin Boulevard juba kümmekond kaupmehed huvitatud vastuvõtmisel BTC maksevalikuna. Nimekirja kuuluvad restoranid, baarid, elektroonika poest ja isegi pulma poest.

Kogu artikkel

NYC paneb Bitcoin mix määrata oma parkimistõendita protsessi

New York City kogub rohkem kui $ 30 miljardit tulu aastas ja praegu võimaldab maksmise parkimistrahvid online, posti teel või isiku. Aga mis siis, kui Bitcoin võiks saada viilu krabada? The New York City Department of Finance (DOF) hiljuti välja teabenõude leida lahendused mobiilside maksmise parkimistrahvid. Nende seas mobiilimaksete olid Apple Pay, PayPal - ja Bitcoin.

"Kuigi praegu on mitu kanalit, mille kaudu üksikisikud võivad maksta või vaidlustavad oma parkimistrahvid, DOF on huvitatud õppida mobiilsed lahendused, mis võimaldaksid makse ja lahendamisel parkimistrahvid nutitelefonis või muu mobiilseadme" taotlus ütleb.

Allikas: InsideBitcoins.com

Bitcoin meid aidata kaitsta tõuseb kaardi pettus

Enamik inimesi ei tea, kuidas ebakindel oma krediit- ja deebetkaarte on. Scary Fakt: Laps vanamoeliste VCR seda kasutada, et saada teavet salvestatud pank kaardi magnetriba. See on see lihtne petta nii pankadele klientidele. Hiljutises aruandes väljastatud Trend Micro kirjeldab probleemi graafiline detail.

Elektrooniline projekt Capture (EDC) masinate tuli tavakasutusse 1990ndate alguses, varjutamata vana slaidi-mehhanism "vait Busters." Mõeldud lugeda magnetriba, mis on ühised kaardid täna alates krediitkaarte juhiluba, esimene selline masinad olid väga raske teha kompromisse. Aga nagu enamik tehnoloogiate, uute sageli avatud uste mida ei esine, kui vanad olid mõeldud. Juhul EDC masinad, uute tehnoloogiate olid kaardilugejad ja avatud internet sõlmed.

Allikas: Coindesk

Coinbase lood klientide ostud ja sulgeb kontosid, mis murda reegleid

Bitcoin platvormi Coinbase on väidetavalt jälgimise, mida nende kliendid ostavad koos Bitcoin, samuti sulgemise tahes seotud kontode tehinguid, mis murda ettevõtte eeskirjadega.

"Viimasel päeval on meil olnud mängijad, kes leidis oma Coinbase konto sulgeda, sest nad loobusid münte SatoshiBet.com nende Coinbase konto. Kuulsime sarnaseid lugusid teiste hasartmängude saitidele (pindkatet Klubid, Betcoin,...). Lülita Blockchain.info, inimesed ", firma kirjutas Reddit kasutades kasutajakonto" satoshibet_com ".

Kogu artikkel

Bitcoin jätkuvalt märtsist mainstream Peterburi Bowl mängu

Kui BitPay otsust toetada Bitcoin kolleegiumi kaudu jalgpalli playoff tundus veider või kummaline kohati korral lõpuks õnnestus nagu etendus, edendades areneva tehnoloogia kasu paljud kuulnud seda esimest korda.

Bitcoin Peterburi Bowl pakitud viited Bitcoin keset tüüpilist kolledži jalgpalli ornamendid, cheerleaders, marsivad ansamblid ja räigelt värvitud fännid, et kokku Florida kogu nädala. Bitcoin oli nähtav juures jõulupüha "Battle of the Bands" konkurentsi, acommemorative füüsilise Bitcoin kasutati ajal ametliku Loosimise ja BitPay juhatuse esimees Tony Gallippi selgitas Bitcoin kohaliku spordi raadio.

Allikas: Coindesk

Seotud uudised


Post Bitcoin

Bitcoin makseprotsessor BitPay kasutab 1 miljardit tehingutest päevas!

Post Bitcoin

Kuidas suurendada oma bikkiine 20% aastas autopilootil

Post Bitcoin

Kuidas osta bitcoineid, kui sa oled noob - bitcoin tahvlit teisipäeval

Post Bitcoin

Analüüs: Bitcoin Price Breaks $ 600

Post Bitcoin

Suurimad petuskeemid Bitcoini ajaloos

Post Bitcoin

Müüge Bitcoinid PayPali jaoks - oma PayPali kontoga oma bikkünnid konverteerige USA dollarini

Post Bitcoin

FEC reeglid Bitcoin saab kasutada poliitilise rahastamise 6-0 hääletus

Post Bitcoin

9. aprill 2015

Post Bitcoin

Oktoobris käivitatakse uus spetsiaalne kauplemisplatvorm BitShares

Post Bitcoin

Uus-Meremaa Bitcoini ATM teenus lülitatakse välja

Post Bitcoin

Bitcoini kaevandamise tsentraliseerimine: turg on ise kindlaks määranud

Post Bitcoin

Coinhouse ülevaade - minu isiklik kogemus selle Bitcoin Exchangeiga