Rohkem Bitcoini sularahaautomaate Suurbritannias, robotid, kellel on BTC ja Amazoni uus patent | Estonian.lamareschale.org

Rohkem Bitcoini sularahaautomaate Suurbritannias, robotid, kellel on BTC ja Amazoni uus patent

Rohkem Bitcoini sularahaautomaate Suurbritannias, robotid, kellel on BTC ja Amazoni uus patent

On aeg Bitcoin Eksamineerija nädalas ringi koos kõige olulisem uudis viimase seitsme päeva jooksul.

Kolm uut Robocoin sularahaautomaadid saabuvad Ühendkuningriik

London on muutunud üks linnu maailmas juhtiv hiljutise Bitcoin ATM palavik tänu uuele UK põhinev käivitamisel nimetatakse SatoshiPoint. Need masinad võimaldavad avaliku osta ja müüa digitaalse mündid vastutasuks fiat valuuta.

Ettevõte on välja paar krüptokaartide sularahaautomaadid Briti kapitali koostöös Ameerika tootja Robocoin. Kaks seadmed on paigaldatud vahepeal ja saab elada maist 30. Käigus järgmisel nädalal.

Kogu artikkel

Enim krüptimistööriista truecrypt müstiliselt sulgub

Populaarne avatud lähtekoodiga krüpteerimise programmi kasutatakse sageli tagada töölaua Bitcoin rahakotid on ohustatud, vastavalt oma arendajatele.

Programm, truecrypt, peeti "pole turvaline" tõttu "fikseerimata julgeolekuküsimused" vastavalt teatise oma SourceForge'i leht, mis ilmus 28. Maini. Kasutajad, kes püüdis pääseda programmi veebilehel, truecrypt.org, suunati ümber SourceForge'i lehel.

Allikas: Coindesk

Poola maksuamet teatab KM 23% müügist kaevandatakse Bitcoins

Poola ei ole enam võimalik Bitcoin-sõbralik riik, kohaliku maksuhalduri lihtsalt teatas, et müük kaevandatakse Bitcoins nüüd kehtivad käibemaks (VAT) 23. Protsenti. Uudised selgus pärast taotluse esitanud Poola cryptocurrency kaevur, et tõlgendamist palutakse riigi seadused, mis puudutavad müügi digitaalse raha.

Taotlus uuriti direktor maksuhaldurile Lodz Poola keskosas, kes vabastatakse ametliku avalduse, öeldes, et "taotleja kavatseb käivitada müügi cryptocurrency osana oma äritegevusega".

Kogu artikkel

Gyft integratsiooni võimaldab iOS-i kasutajatele osta kinkekaardid Pheeva Bitcoin rahakott

Bitcoin rahakoti pakkuja Pheeva on koondanud oma hot rahakoti teenuse Gyft, San Francisco põhinev mobiilne kinkekaart ettevõte, mis võtab Bitcoin. Kasutajad saavad rohkem kui 200 jaemüügi kinkekaardid seest oma rahakoti, tänu oma uue suhte Gyft.

Idee on lihtsustada protsessi kasutavatel inimestel Bitcoin ja vastupidi.

Allikas: Coindesk

"Willy aruanne" süüdistab robotid Bitcoin volatiilsus ja lõpuks Mt. GOX

Üheleheküljelise blogi nimega "The Willy aruanne" (eemaldatud vahepeal) hiljuti hukka väidetava vandenõu manipuleerida hind Bitcoin abil robotid. Aruande kohaselt, autoriks poolt cryptocurrency kaupleja, kes väidab, et on analüüsitud mitut kauplemise logid alates novembrist 2013 bot nimega Willy on üks põhjus eelmise aasta laine volatiilsust.

Blogi isegi süüdistab bot varguse miljoneid dollareid nüüdseks kadunuke vahetada Mt. GOX. "Kuskil 2013. Aasta detsembris, mitmed ettevõtjad nagu mina hakkas märkama kahtlaseid bot käitumist Mt. GOX ", anonüümne autor algab öeldes.

Kogu artikkel

Bitcoin haarab Hollandi fancy kui pankurid Haud uus tehnoloogia

Holland, sünnikoht maailma esimene börsil ja teedrajav Hollandi Ida-India Kompanii, on nüüd koduks pangad ebatavaliselt avatud meelt Bitcoin.

Kuigi suured pangad Hiina ja Ameerika Ühendriigid ei soovi teha äri ettevõtmised keskendunud virtuaalne raha, Hollandi pangad on omaks neid potentsiaalseid kliente. Riiklikud seadusandjad ei mahasurumisest kui need on teiste rahvaste ja suurte Bitcoin alustavatel loomise kauplus Amsterdamis.

Allikas: Bloomberg

Nõu algab nõustudes Bitcoin

Tuntud brändi Nõu on lihtsalt muutunud esimene tellimus mudeli tasulise televisiooniteenuse osutaja vastu Bitcoin tänu koostöös Coinbase.

Watching premium telesaadete ja arve tasumist digitaalse raha on nüüd võimalik, sest American otse eetrisse satelliidi teenusepakkuja hiljuti partneriks maksemenetlejalt Coinbase. Nõu saab kasutades platvormi Instant Exchange funktsioon, mis vahetab Bitcoin makseid USA dollarites.

Kogu artikkel

Tokyo esimene Bitcoin ATM saabub baari Roppongi

Tokyo on saanud oma esimese hästitoimiva Bitcoin ATM. Robocoin kaubamärgiga masin, mida pakub kodumaiste Bitcoin vahetada BMEX, oli powered sel nädalal Pink Cow, populaarne Expat baari ja restorani Tokyo Roppongi meelelahutus district.

Pink Cow oli ka esimene restoran Tokyo vastu Bitcoin makse, süsteemi, mis võeti vastu aasta lõpus eelmise aasta juulis.

Allikas: TechinAsia

Eesti teenäitajaks kommunaalkulud nüüd makstakse koos Bitcoin

Kuigi Eesti esimene Bitcoin ATM on paigaldatud Johannesburg, Lõuna-Aafrika linna ka võõrustab ettevõte, mis võimaldab oma elektrituru klientidele kasutada Bitcoin üles üles oma ettemakstud meetrit.

Invirohub, tark meetri arendaja omanduses Bidvest Group on projekteeritud integreeritud seadme hõlbustada Bitcoin makseid. Vastavalt kohaliku Internetis ajakirja TechCentral.za, siis iga meeter on Bitcoin aadressi seotud, kuhu kasutajad seejärel talle makse, kui funktsioon on lubatud.

Allikas: CoinTelegraph

Uus patent antud Amazon võib muuta Bitcoin ökosüsteemi

Kuigi viimaste avalduste hiiglane Amazon selgus ei olnud ettevõttel poolda Bitcoin lähitulevikus uus patent antakse üks maailma suurim e-kaubanduse platvormide võib muuta.

Patent viitab uue digitaalse maksesüsteemi arenenud töötada Amazon cloud computing teenuse, mida tuntakse Amazon Web Services (AWS).

Kogu artikkel

Bitcoin kaevandamise hiiglane BitFury teatab $ 20 miljonit rahastamisperiood

Bitcoin kaevandamise riistvara tootja BitFury teatas $ 20 miljonit uut rahastamist, et ta kasutab, et veelgi tugevdada oma rahvusvahelist kohalolekut turul kiirendades selle tootmise ASIC, pooljuhtide ja server tooteid.

Osalejad ringselt lisada Binary Financial, krüpto Valuuta Partners, Gruusia Co-Investeerimisfond, Queensbridge Venture Partners ja ZAD Investment Company.

Allikas: Coindesk

Seotud uudised


Post Bitcoin

Kaitsja vaade krüptokurssidele: suurem loll kuld - eestkostjad

Post Bitcoin

Bitcoin Exchange OKCoin Reservid on 104%

Post Bitcoin

IRS sildid Bitcoin Kinnisvara EI valuuta

Post Bitcoin

BetChain saab mitmekeelse toetuse juhtivaks Bitcoini kasiinoks

Post Bitcoin

5000 Taiwani kauplustes müüb Bitcoin, Coinbase jälgib klientide ostmist ja palju muud

Post Bitcoin

Kas Bitcoini kaevandamine seda väärt?

Post Bitcoin

BTCRobot - Automatiseeritud Bitcoin Trading Software Bot ülevaade

Post Bitcoin

Kuidas on Bitcoini alustava stseen Aafrikas?

Post Bitcoin

Bitcoini hinnad on selgitatud - kas Bitcoini tehing on tegelikult tasuta?

Post Bitcoin

Kuidas vahetult Bitcoinid osta krediitkaardiga, kontrollida, sularahas

Post Bitcoin

FBI uurib Bitcoini vahetusi Silk Roadi uuringu tõttu

Post Bitcoin

EXCLUSIVE Hack: osta odavad bikvinid (25% turuväärtusest)