Mis on Bitcoini segistid? | Estonian.lamareschale.org

Mis on Bitcoini segistid?

Mis on Bitcoini segistid?

Maailma Bitcoin on täis palju mõisteid, mida võib tunduda segane esmapilgul. "Kaevurite", "plokid", "blokeerida ahela" -Kui Võhikud neid termineid võib tunduda esmapilgul segadust tekitada. Teine üha populaarsemaks ja oluline tööriist on nn "Bitcoin kraan", mis on veebisait, mis premeerib inimesed bitcoins vastutasuks täidab lihtne ülesanne.

Teisisõnu, kasutaja saab maksta täites teatud liiki tegevuseks, näiteks sisselogimisel uudiskirja, mängides mängu, või vaatad reklaame. Veebilehed on pikk pakutakse raha eest teostavad tegevusi ja ülesandeid, kuid Bitcoin makse on kiire, turvaline ja võimaldab mõlemad pooled säilitada kõrge autonoomiaga.

Lõppude lõpuks, kes tahab jagada oma olulist rahalist teavet, nagu pangakonto numbrid ja Paypal aadressid, juhuslikult pooled? Mis Bitcoin segistid saad saada makstud oma jõupingutusi kõik nautides anonüümsus ja turvalisus Bitcoin ise. Sel põhjusel üha rohkem veebilehed vette sooritatava hädamaandumise raha ja krediitkaardid vastutasuks Bitcoin.

Seal on palju erinevaid Bitcoin segistid. Mõned segistid tasub teile täitmiseks ühekordne tegevus, nagu pakuvad oma e-posti aadress. Paljud segistid, aga tasub teid jätkata jõupingutusi, nagu mängides mängu või võtmise uuringud.

Bitcoin Segistid: Nad teenivad teile mõned raha, kuid ei maksa hüpoteek

Lähme midagi otse enne kui me kaevama tahes sügavamale Bitcoin segistid: nad ei kavatse sind rikas. Väljamaksed on üldiselt üsna väike ja nad on seotud turu hindu. Tihti Bitcoin kraan on ainult kavatse olla teile paar senti väärt satoshis. Satoshi, muide, on väikseim praegu kasutatakse nimiväärtus Bitcoin ja võrdub 0.00000001 BTC.

Lisaks rohkem sa saada makstud, seda rohkem sa lähed pead tegema et teenida oma satoshis. Kui te olete just pakkudes e-posti aadress, oled ilmselt läheb aina väike kogus satoshis. Kui olete täites pikk ja põhjalik uuring, saad ilmselt seista teha rohkem.

Sõltumata, sa tõenäoliselt ei kavatse teenida suuri summasid läbi Bitcoin segistid, nii ei lähe suitsetamisest oma päev tööd veel. Nagu öeldud, ajas raha saab lisada kuni ja võid leida ennast muutes märkimisväärse summa ekstra raha ilma teha kõik, et palju tööd.

Sa ei pea alati "töö" teenida Bitcoin

Üks viis, kuidas maksimeerida oma Bitcoin tulu läbi segistid on leida tegevusi, et soovite teha niikuinii. Teisisõnu, saada premeerida on teile. Mõnel juhul saate tegelikult teenida Bitcoin mängude mängimiseks kus sa tapad välismaalastele ja mida iganes. Kui juhtub, et nautida seda tüüpi mängud, miks mitte mängida, kus te saada makstud? Muidugi, sa pead veeta aega vaadates reklaame, kuid Internet on täis reklaame, nii vähemalt seekord teil saada makstud vaadata neid.

Kui sa teed midagi, mida tahaks teha niikuinii, sa tõesti ei tööta. Sa lihtsalt teed oma asja. Seda tüüpi Bitcoin segistid on vaieldamatult parim isegi siis, kui väljamakse ei ole parim.

Lõppude lõpuks, kui sa teed midagi, mida meeldib teha, teenides natuke lisaraha kindlasti ei ole valus, see? Nii, isegi kui sa ei teeni suur summa raha välja oma jõupingutusi, et sa ei raiska oma aega, kuid selle asemel midagi soovite teha tasuta lihtsalt sellepärast, et naudite seda.

Samuti Bitcoin on osutunud üheks kõige usaldusväärsem investeeringute maailmas pidevalt üha väärtus. Tänu sellele, et pakkumise ja tootmise valuuta on tihedalt piiratud, Bitcoin on seni osutunud üheks kõige inflatsiooni resistentsed investeeringute maailmas.

Kui te teenida $ 100 dollari väärtuses bitcoins tänavu läbi segistid, see võib väga hästi olla väärt tuhat dollarit või rohkem edasi sätestatakse rida. Tänu sellele, teenides lisaraha läbi Bitcoin kraan võib osutuda väga tark investeering oma aega ja vaeva.

Bitcoin Video Crash Course

Tea rohkem kui 99% elanikkonnast umbes Bitcoin. Üks e-posti päevas 7 päeva, lühike ja hariv (tagatud). 

Seotud uudised


Post Bitcoin

FEC reeglid Bitcoin saab kasutada poliitilise rahastamise 6-0 hääletus

Post Bitcoin

Bitcoin USA dollari (dollari) vastu Goldi vastu: mis on parem investeering?

Post Bitcoin

Expedia Nüüd aktsepteerib Bitcoin

Post Bitcoin

Kas Bitcoin on õigustatud? Bitcoini õiguslik seisund riikide kaupa

Post Bitcoin

Bitcoin hind tõuseb Euroopa panganduse negatiivse huviga

Post Bitcoin

3 parimat viisi Bitcoin Cash (Bcash, BCH või BCC) ostmiseks

Post Bitcoin

Kuidas osta bittiiniid Indias: lühijuhend

Post Bitcoin

Me ei peaks proovima Bitcoini paigaldamist kehtivatele õigusstruktuuridele

Post Bitcoin

Bitcoini vahetuste kasutamine

Post Bitcoin

8 plokkide uurijate loend ja millised need täpselt on?

Post Bitcoin

6 restorani, mis võtavad vastu bitcoini

Post Bitcoin

Nõuetekohane bitcoini hindade analüüs 2. osa: uudised, suundumused, aeg