Miks ettevõtted peaksid Bitcoini valima | Estonian.lamareschale.org

Miks ettevõtted peaksid Bitcoini valima

Miks ettevõtted peaksid Bitcoini valima

Üks võtmetest, et võimaldada jätkusuutlikku kasvu Bitcoin valuutaturgudel on olemas tugev kanaleid kaubanduse. Selle all mõtlen ma vajame rohkem kaupmehed nõustudes BTC oma kaupu ja teenuseid.

Miks kaupmees, et on kindel äri otsustada alustada nõustudes Bitcoins?

Esiteks Bitcoins kõrvaldada mõned tüütu moodsate makse töötlejatele. Üks neist on takaisinperinnöiltä. Kaupmehed kaotada tohutu osade tulude igal aastal takaisinperinnöiltä tõttu varastatud kaardid või raske klientidele. Enamikul juhtudel, kui kaup ei hüvitata sellistes olukordades. Mis Bitcoin aga ettevõtete omanikud olla kindel, et kui nad näevad mõned kinnitused plokis ahela, raha on nende jaoks hea.

Teine pahameel on kõrge tasu, mis makse töötlejatele nagu krediitkaardi äriühingute või Paypal tasu müüki oma toodet. Tasud makstakse Bitcoin tehingute mis tahes märkimisväärse suurusega on tühine kõige rohkem. Need tasud ei ole selleks hangeldamine pangad, vaid maksta elektriarveid kaaslastest võrgus, et tagada Bitcoin makseid. Isiklikult ma näen seda kui rohkem-kui-õiglane tasu nende pakutava teenuse (0,0001-0,0005 BTC).

Kõige atraktiivsem põhjust nõustuda Bitcoins on turustamise õigus on. Bitcoin kogukond on väga pühendunud ja toetav uute kaupmehed. Ettevõte nagu WordPress ja Namecheap teinud lained nõustudes bitcoins nende vastavate toodete, ilmse majanduslikku kasu. Bitcoiners on uudishimulik tõug, sest nad on nii põnevil, et maksta oma digitaalse valuuta. Tegelikult enamik neist aru, kui tähtis on, et on ettevõtteid, mis aktsepteerivad nende BTC ja võib olla nõus maksma lisatasu premeerib sellise otsuse.

Bitcoins ei ole ilma puudused, muidugi. Esiteks, nad vajavad kõrgetasemelist tehnoloogiaalase kirjaoskuse kasutada tõhusalt. Turvalisus oma isiklike võtmete on saavutatav, kuid algajad võivad lõpuks teha kulukaid vigu. Teine puudus on, et valuuta on ikka uskumatult kõikuv, mis on optimaalsest väiksemaks enamiku ettevõtete üsna tihe rahavoog. Õnneks on olemas viise, et vähendada nii need tegurid. Kõige ilmsem üks on rakendada online kaupmees maksude tasu nõustuda Bitcoin maksed teie nimel ja annab teile kohapeal hinnaga fiat pangakontole.

Teine eelis kasutades Bitcoin ja muud cryptocurrencies on kõrge anonüümsust kaasatud näiteks Komodo Currenciesprovides Secure & Anonymous valuutamaksepiirangute (loe oma valge paberiga lisateave).

Igal juhul, kui olete kaupmees mingisugust ega ole uurinud Bitcoin oma äri veel, ma soovitan teil seda teha.

Bitcoin Video Crash Course

Tea rohkem kui 99% elanikkonnast umbes Bitcoin. Üks e-posti päevas 7 päeva, lühike ja hariv (tagatud). 

Seotud uudised


Post Bitcoin

Kyle Alexander ja Dylan Symington klassi vastaseks BF Labs Tahavad Voice

Post Bitcoin

Kuidas aktsepteerida Bitcoini oma äri jaoks

Post Bitcoin

Kuidas kasutada PayPali Bitcoini ostmiseks ja teisendamiseks: lihtne juhend

Post Bitcoin

Kuidas Net Neutrality võib Bitcoini mõjutada

Post Bitcoin

Twitch.tv alustas abonementidele Bitcoini aktsepteerimist

Post Bitcoin

CoinMX ülevaade - kas see on usaldusväärne bitcoini vahetamine?

Post Bitcoin

Nõu tunnistab Bitcoini kaudu Coinbasei

Post Bitcoin

Arvamus: minu motivatsioon

Post Bitcoin

Bitcoin Value 3. osa: Konrad S Grafi bikkiini väärtuste teooria

Post Bitcoin

Parimad tehnilised videod Bitcoini tööde kohta

Post Bitcoin

Coinbase, Gemini ja CoinX Battle on esimene litsentseeritud Bitcoin Exchange

Post Bitcoin

Bitcoini hindade analüüs: külgne tegevus jätkub