Mis on DarkSend? | Estonian.lamareschale.org

Mis on DarkSend?

Mis on DarkSend?

Mis on DarkSend +? DarkSend + on viimane rakendamise tehnoloogia taga Darkcoin, kuid mida see tegelikult teha? Te olete ilmselt kuulnud, et see on põhimõtteliselt rakendamise CoinJoin, segunemise protsessi algselt pakutud G. Maxwell. Kuid viimase 6 kuu, Evan Duffieldi, peamine arendaja Darkcoin, on püüdnud mitu segatud variante münte ja lõpuks tulla lihtne, kuid elegantne süsteem, mis tõeliselt peidab kõiki tehingu.

Niisiis, kuidas ta teeb Darkcoin on Darksend tõeliselt anonüümne?

Noh, kuigi idee tundub lihtne, Evan saabus see lõplik rakendamine alles pärast pikka protsessi, palju masseerimise ja mõned muhke maantee. DarkSend, seda lõpliku vormi peavad:

1. Mix mündid nii, et see ei ole võimalik öelda nende päritolu, seega rahakoti see on kinnitatud.

2. Peida kõik jäljed, kus münt tuli, nagu IP aadressid ja rahakoti aadressid jne

3. Kas eespool nimetatud detsentraliseeritud, usaldus-vähem mood.

4. Kas eespool, nii et kasutaja tehingute saab töödelda kohe.

Miks Darkcoin töötatakse olla täiesti anonüümne?

Algusest peale, Mr. Duffieldi planeeritud muutes oma mündi raske, kuid mitte võimatu jälgida. Kogukonna varsti tegi temast aru, et ei olnud piisavalt. Kui oli võimalus murda privaatsuse privaatsust oleks katki. Seal on alati palju rääkida valitsusasutused dekrüpteerimiseks meie isiklikku teavet.

Kuid tegelik probleem ja inimesed kõige motivatsiooni murda meie privaatsust ei ole valitsused, vaid pigem häkkimine isiklikke andmeid varastada, mündi vargad ja turundajad. Need on inimesed, kellel on aega, motivatsiooni ja annet rikkuda teise inimese tunde privaatsust ja turvalisust palju rohkem kui valitsusasutus, kuigi ma ei soovi loobuma neist kas. Igal juhul NSA USA on standard oht, kujutada või mitte, et me pikalt lahus vastu, et näha, kas hr Duffieldi lahendus on piisavalt hea.

Samuti on sisend ja väljakutsetele krüptooperatsiooni mündi kogukond lükatakse Hr Duffieldi parandada Darkcoin kuni meil DarkSend praegune ja vastavalt hr Duffieldi, lõplik kuju. Praegu katsetamine, DarkSend + edukalt saavutab ülaltoodud tingimustel. Ta teeb seda lihtsalt sooritades "segamine" läbi mitme sõlmede nimetatakse "masternodes", kus isegi kui masternode on halb mängija ja teabe registreerimise tehingute Töötlemise see ei ole võimalik kindlaks teha mingit tegelikku teavet. Seda ei tea, kas tehingud on juba töödeldud kaks korda, neli korda või kaheksa. Kui nad on esimesed, kes saavad laeka tehingu (millest saab järeldada, kuna see on ilmne see ei tulnud mehe masternode), nad ikka ei tea see on lõplik kuju (või konto number blockchain), kui see on töödeldud.

See muudab tahes katsele logib mõttetu, ja muidugi usaldusel vähem. Võimalus, et rühm rikutud masternodes kontrolli ühe halb mängija oleks võimalik koguda teavet mündi algusest lõpuni on eksponentsiaalselt redutseerida arvu segamise kihid. Samuti arvu masternodes peavad olema kätte üks üksus on rahaliselt ebatõenäoline. See muudab süsteemi praktiliselt võimatu murda, ja kindlasti võimatu murda regulaarselt.

Viimane geniaalne realiseerimiseks Hr Duffieldi oli oli see, et kui ta oli münte ees ja segatud, kui nad istusid jõude rahakoti, seal on alati mündid saadaval segada ja uus pre nomineeritud mündid olema valmis, kui inimene tahab saata. See lahendab tüütu ja võib-olla saatuslik viga, et tuleb oodata, mõnikord väga kaua aega, et teha makse, sest seal on keegi ümber maksete tegemise segada. Mündid ootamas valmis juba tehtud jälitamatu ja muutus tehing, aeg, saadetakse segamise taas enne saatmist läbi teise makse. Nii isegi muutus ei saa kunagi olla ühendatud eelmise tehingu.

Kuidas Darkcoin on masternodes makstakse?

Ülejäänud parandamise DarkSend + hõlmavad maksete masternodes. See on all-the-hood parandusi, mis muudavad hääletamise süsteemi ja tagasilükkamise süsteemi nii, et kaevurite, kes on osutunud ebausaldusväärseks meeskonna mängijad, ei saa enam eest hääletamise, mille masternode saab makstud, ja kui nad keelduvad maksmast masternode nende plokk tagasi. See on osutunud testides lahendada harunemiseks küsimusi varem kogenud võrgu kui võrk proovinud uuendada maksma masternodes nende töö eest.

Järgmine kord: Kuidas masternodes muutunud krüptooperatsiooni maailmas.

Seotud uudised


Post Dogecoin

Intervjuu: kuule end Bitcoini megaphoneis

Post Dogecoin

Kuidas tulusad Bitcoin kaevandus talu

Post Dogecoin

20 kummalisi asju, mida saate Silk Roadil osta

Post Dogecoin

19 Reaalsed kohad, kus saate oma bikiine välja panna

Post Dogecoin

Bitcoin USA dollari suhtes Goldi vastu - sellepärast võidab Bitcoin

Post Dogecoin

Mündi lühike saidi värskendus: suured muutused tulevad

Post Dogecoin

Kes on Satoshi Nakamoto? Infograafiline

Post Dogecoin

Parim 7 Bitcoini tätoveeringut

Post Dogecoin

17 Väikeettevõtted, mis aktsepteerivad bittiini

Post Dogecoin

Kuidas ellu jääda Bitcoini kokkupõrge Infographic

Post Dogecoin

21 awesome Litecoini kaevandusplatvormi

Post Dogecoin

Müntide tulekahju kaevuritele