Dogecoini alused | Estonian.lamareschale.org

Dogecoini alused

Dogecoini alused

Dogecoinhas kõrgeima turuväärtusest tahes nali inimkonna ajaloos, kuid miks? Mis hoiab Doge läheb ja mis teeb seda väärt investeering?

Dogecoin on teine ​​ritta

Seal ei saa eitada, et Bitcoinis esimene rida ettevõtteid ja organisatsioone, kes soovivad pane oma varbad cryptocurrency bassein, kuid on kolm olulist atribuutide Dogecoin et tagada oma laialdase leviku ja muuta see kõige atraktiivsem cryptocurrency tahes isik, kes soovivad jõuda uute inimesed:

Doge on olnud pikk, ajaperioodil väärtusetuse

Dogecoin olnud, suure järjepidevuse, suurim arv nii aktiivne addressesand päevas unikaalne tehingute ilma isegi moodustades tohutu maht off-block-ahela vihjeid. See on funktsioon oma väärtusest. Just nüüd, Dogecoin on internet naljakas raha, et inimesed klammerduvad nende umbes sama tihedalt kui nad klammerduvad oma "Meeldib" või Retweets.

Dogecoin on kuuldavale puudumine poliitiline ideoloogia või Alltekst

Bitcoin, olles detsentraliseeritud, deflatsiooni, pseudonüümi valuuta, loomulikult huvitatud suuresti Libertarian kasutaja basefrom algust. Dogecoin, hoolimata sellest, et täpselt sama detsentraliseeritud pseudonüümi, jõuab palju mitmekesisem ja selgelt keskmine publik. Siin Dogecoin kasu oleks nii olemise järgmise aktiga (Bitcoin olles juba võitnud laissez-faire rahvahulga pühendumusega) ja puudub selgesõnaline poliitilise või majandusliku eesmärgi. Dogecoin teenib kõige sama majanduslikke funktsioone tahes muu cryptocurrency, kuid need ülesanded ei ole selle põhjus. See ei ole ükskõik rühma- see kõigile. Teie lapsed, oma vanemate, siis.


Koer. Jah, Koera

Shiba Inu, nägu Dogecoin, teeb kahte asja väga isiklikul tasandil:

  1. See julgustab inimesi aktsepteerida Doge nad antud valvest neid skepsis nad muidu imelik, pealesunnitud, digitaalne raha. Keegi ei julge süüdistada Doge olemise Paha pettus (nagu paljud inimesed tegid ja naeruväärselt, jätkuvalt teha Bitcoin), sest see kannab oma kergemeelsus oma varrukas. See suurendab oluliselt tõenäosust, et keegi, kes on äsja andis paberi rahakott või kallutada Internetis tegelikult nõustuda Doge.
  2. See muudab inimesed naeratama, sõltumata mündi rahaline väärtus. See võib tunduda triviaalne punkti, kuid Dogecoin kaasasündinud huumorit ja võimet teha oma kasutajate õnnelik tekitab pühendunult ja kiindumust. See tagab, et ükskõik Dogecoin hind, inimesed ikka tahad, isegi kui sama uudne. Dogecoin on loll ja inimesed reallylike loll.

Inimfaktor - Dogecoin tugiteenusest

Dogecoin on ennetav ühenduse

Igaüks, kes on kunagi küsinud "Mis teeb Dogecoin erilist?" On peaaegu kindlasti oli rohkem kui paar Dogecoin fanaatikud keerutamata vastata "ühendus". Nad ei ole vale. Tuleneb eespool loetletud punkte, Dogecoin on soodustanud suuremad kirglik ja rohkem pühendunud kogukonna kui mis tahes muu altcoin. See võib tunduda tähtsusetu saavutus, kuid Dogecoin kogukonna on üks tegevus. See on alati võttes dramaatiline samme Dogecoin ja seda pidevalt surub kaupmeestele ja teenusepakkujatele nõustuda valuuta maksevahendina. Kogukonna, mitte rahul mitmeid võimalusi veeta oma Doge korraldatud oma jõupingutusi ja edendada oma teenust majandusele. Kogukonda ise sõidu Muurinmurtaja, otsin tõkked murda.

Doodžide Mind Jaga on Hiiglaslik

Dogecoin saab lõviosa altcoin seotud vajutage peavoolu meedia, osaliselt seetõttu, et ühenduse sageli ei huvipakkuvate asju, ja osaliselt seetõttu, oma olemasolu on lugu iseenesest. Dogecoin on absurd ja vastupidavuse saada tähelepanu.

Doge on nägu Jootraha mõnda aega

See on tehniliselt kasuks Dogecoin meeles osa, kuid see on eriti oluline. Dogecoin on cryptocurrency kõige lahutamatult seotud idee viskamine raha inimestega üle interneti, suuresti tänu kogukonna mis tegeleb ladestamine suure entusiasmi ja korrektsust. Chicago Sun-Times pärast muutub esimene suur USA ajalehe vastu Bitcoin on kündmine isegi sügavamale krüpto valdkonnas. The Sun-Times Media Group plaanid hõlmavad mitte ainult vastuvõtmist Dogecoin maksevahendina, kuid rakendamisel Dogecoin tippingfor selle kirjanikud. Samamoodi tõmblema Interactive töötanud monthsto sügavalt integreerida Dogecoin ladestamine arvesse oma streaming teenust. Miski takistab nende gruppide samaga ühegi teise cryptocurrency, kuid nende valik näitab Dogecoin esimene-in-line staatuse organisatsioonidele, kes otsivad rakendada ladestamine oma tooteid / teenuseid.

Mutrid ja poldid Dogecoin on Cryptocurrency

Dogecoin on Väike, praktilist kasu

Doge on erakordselt lühike plokk korda ja tühine tehingutasud. Kiire ja odav tehingud on just see, mida raha vajab, ja nende kasu kasutajatele ei vaja selgitust. Aga seal on ka nüanss Dogecoin massiivsed pakkumise. Dogecoin varustamine on selline, et iga realistlik tase edu ikkagi näha enamik tehinguid kasutades täisarve, mitte luupainaja koma kohti ja nullidega, mis iseloomustavad keskmist Bitcoin tehingu. Need on väikesed kasu, kuid nad kõik veelgi hõlbustada Doodžide kasutamiseks valuuta õige.

Dogecoin on Inflatsiooniline

Deflatsiooni cryptocurrencies eesmärk on, kui nad on kaevandatud, peatus on elujõuline valuutas. Praktikas ei ole need valuutad üldse, kuid spekulatiivseid investeeringuid. Nad eksisteerivad, et hoarded ja vasakule kasvama väärtus. Dogecoin, kui see jõuab pehme kate, kogevad rahaliste inflatsioon viis miljardit Doge aastas. Tuleb tagada, et pärast seda, kui valuuta potentsiaali väärtus on saavutatud, inimese põllumajandusettevõtetes ei ole tingimata väärtuse kasv annab inimestele põhjust tegelikult kulutada seda, mitte ainult varuvad, kuni päike põletab läbi. See on kriitiline toimiva valuutas.

Doge on kuulsusrikas Cycle

Asi kõik need esemed on see, et nad toituvad üksteist. Peaaegu iga atribuudi siin loetletud on tingitud teise ja katalüsaatorina teise veel. Huumor ajab ühenduse ja ühenduse ajab vastuvõtmist. Madala algne väärtus ajab ladestamine ja ladestamine kasvab kogukonnas. See on mitmekülgne tsükli, mis on osutunud isemajandav ja kõigutamatu nägu pigem dramaatiline hind parandused ja sisemine draama. Dogecoin oli täiesti juhuslikult, mõeldud vastu pidama.

Seotud uudised


Post Dogecoin

See hiiglaslik Bitcoini hiina kaevandus näitab kõiki oma saladusi

Post Dogecoin

Kas tead, mis juhtub, kui Bitcoin ilmub Happy Tree Friends?

Post Dogecoin

Segwit versus Bitcoin Unlimited ja Bitcoins Fork selgitatud lihtsalt

Post Dogecoin

Kes on Satoshi Nakamoto? Infograafiline

Post Dogecoin

Pressiteade BitcoinExpo 2014-st

Post Dogecoin

7 + 1 Märkimisväärne mittetulundusühing, mis võtab Bitcoini vastu

Post Dogecoin

10 hämmastavat bitcointi t-särgid ja aksessuaarid

Post Dogecoin

Sellel ameerika fotograafil on uus Bitcoini inspireeritud projekt

Post Dogecoin

7 Peate vaatama Max Keiser Bitcoini videot

Post Dogecoin

Top 13 Bitcoini segistid

Post Dogecoin

19 Reaalsed kohad, kus saate oma bikiine välja panna

Post Dogecoin

Kolmas krüpteerimisjaama CryptRadio käivitamine 1. oktoobril