Sissejuhatus Myriadcoinini ja lühike valuuta ajalugu | Estonian.lamareschale.org

Sissejuhatus Myriadcoinini ja lühike valuuta ajalugu

Sissejuhatus Myriadcoinini ja lühike valuuta ajalugu

Myriadis cryptocurrency, vaimne pärija Bitcointhat püütakse parandada ja ehitada pärast sihtasutuse poolt loodud Satoshi Nakamoto. Kõige paremini aru, mida täpselt cryptocurrency on ja mida see tähendab on ühiskonna, hakkame koos lühikese ülevaate valuuta ise; Varajane mees leiutas valuutas kui küsimus lihtne vajadus. Kui ma olen karjane ja on lambaid, kuid vaja saematerjal, mul on leida keegi, kes on saematerjal ja vajab lammas, muidu ma ei saa omandada saematerjal. Selle asemel, et minna läbi vaevarikka järjestikku kauplemise kuni üks omandab vajalikud kaubad, inimkonna algas kasutades bitti metalli ja muid erinevaid mitte-riknevate asjade tehingute kajastamiseks ja esindavad teravilja hoiused, müügi ja kaubanduses. See viis moodustamise alguses pangad, Assüüria ja Babüloonia teinud asutuse teravilja põllumajandustootjatele laenu ja ettevõtjad, kes läbi kauba eksootiliste maade kaubanduse.

Aja jooksul palju erinevaid materjale kasutati valuuta, ajendatud iganes peeti väärtuslikuks ajal. Vana-Rooma müntide kasutati, kuid sõjaväelased oleks sageli makstakse soola, aine raske saada ja seega väga väärtuslik. Paberraha võeti kasutusele Hiinas 11. Sajandil ja levis Euroopasse läbi kaubanduse ja vahetada. Nii liiga pangad arenenud koos korda, kehtestades võlakirjadest ning müntide sageli suunas valitsused, kes kasutasid seda monopoliseerida ja kontrollida oma. Kuid see lahendatud põhiprobleemiks aeg; Kuidas liikuda suurtes kogustes rikkuse äratamata Paha tähemärki. Keskpaigaks ndatel Euroopa pangad hakanud pangatähtede taasringlusse mis laiali samamoodi nagu tänapäeva valitsused. Need olid tagatud reaalne hoiused väärismetallide pangad, et märkmeid saab lunastada. See viis kiire leviku pangandus- ja tema võimaliku kontrolli liikmesriikide valitsused.

Pangandus süsteemide läbis tohutu muutus eelduseks maailmasõda I liiga palju kirjeldada siin mingit õiglust. Piisab, kui öelda, kui Euroopas lagunes, nii ei oma keskpangandust süsteemid. Kuigi pangad olid kujunenud eliit rühma, see põhjustas, et õigus koguneda veelgi. 20. Sajandi jooksul, pangad ja valitsused, nüüd raha juurde trükkida, kui nad võiksid tagasi tegelikke kaupu, peatas komme rahasüsteem väärtuslikku metall ja läks ära Gold Standard täielikult, mis tähendab pangatähtede olnud enam tagastatavad. Vahepeal, välja arvatud suurenemine pärast II maailmasõda, konsolideerimine rikkuse lähtunud tempokalt ajendatud tööstusrevolutsiooniga algas XIX sajandil.

See on toonud kaasa ülemaailmse finantskriisi meie ees täna. Valuuta on läbinud kiire inflatsiooni ja devalveerimise kui valitsused trükkida raha kui vaja, ei pea enam tagasi seda materiaalse vara. Valuuta ise on muutunud üha enam koondunud eliit paar, top 1%, kes jätkuvalt suurendada oma sissetulekuid, samas kui ülejäänud maailmas pannakse vaesuse. In mängu pass-the-buck, tööstusharud otsima uusi inimesi ja kohti ära elluviimisel kapitalismi. Ainult süvendab probleemi, organisatsiooni eest, millega rahapoliitika maailma suurim majandus, Ameerika Ühendriigid, on eraõiguslik organisatsioon, ei ole esindatud või valib rahvas, vaevavad ringkäendus, kaasosalised pettuse Wall Street. Pangandus on muutunud tuntud oma ohjeldamatu pettuse, üritab fliis oma klientuuri, ning asjaolu, et keegi ei süüdistus mis tahes nende kuriteod. Sest põhjalikku analüüsi viimase kolmsada aastat valuuta, Pariisi majandusteaduste professor Thomas Piketty on kirjutanud põhjaliku raamatu pealkirjaga Capital kahekümne esimesel sajandil.

The Stage on seatud Change - Bitcoin on Born

Kuigi paljud asjad on muutunud ühiskonnas tulekuga internet on vaieldamatult kõige suurem potentsiaal igaveseks muuta maastik inimkonna ajaloos. Igaühel internetis on sama hääl, sõltumata klassist, usu, rahvuse või asukoha. Nüüd inimesed teisel pool maakera võib arutleda filosoofia, teha koostööd projektide ja töötavad koos ühiste eesmärkide nimel. Internet on isegi tunnistatud inimese põhiõigus, mille ÜRO - lähemas kogu rikkuse inimeste teadmisi teie käeulatuses, muutes elu paremaks. Nagu rohkem kasutab loodi internet, see oli paratamatult kasutada vahend kaubanduse ja kaubanduse. Valuuta täienenud krediitkaartide ja internetipanga avaldused - nüüd oma vara on vaid number ekraanil, sidemetest füüsilisus peaaegu kadunud.

Aastal 2009 anonüümne arendaja nimega Satoshi Nakamoto vabastatakse Bitcoin - esimene tõeline cryptocurrency. Põhimõtteliselt Bitcoin on jaotatud pearaamatu süsteemi. See tähendab, et igaüks, kes jookseb Bitcoin tarkvara allalaadimist koopia blockchain, registreerivad kõik Bitcoin tehingute kunagi. See on avalik Ledger, et igaüks saab kontrollida seda, et on tagatud keeruline krüptograafiliste algoritmide, nii et keegi ei saa võlts, vale või võltsida tehinguid. Igaühel üle kogu maailma on sama täpne koopia blockchain. Lubatud poolt internet, see pearaamatu süsteem võimaldab kasutajatel saata bitcoins üksteisele peaaegu silmapilkselt, vähe pole teenustasusid. Kütuseks pakkumise ja nõudluse, Bitcoins on järgmine võtmiseks raha - ei toeta füüsiliste toodete, nad ainult väärt, mida keegi maksab nende eest. See revolutsiooniline tarkvara tähendab, et haardesse, et suured institutsioonid on valuuta võib katki. Enam see maksab $ 80 saata $ 200 Ameerika Ühendriikide Uruguay. Ei saa enam pangad tasu ülikalleid valuuta vahetamist. Tasuda saab Kanada kaupade Lõuna-Aafrika bitcoins ja ei vahetamine on vajalik. Ettevõtetel nõustudes Bitcoin ei pea enam maksma 3-5%, et krediitkaardi firmad tasu tasud. Valitsuse fiat saab muuta ja trükitud, kui väljaandev asutus otsustab, kuid keegi ei saa muuta Bitcoin, kui kõik kasutajad on sellega nõus. Bitcoin on teinud valuuta, mida internet on teinud kõnes.

Bitcoin eriline edu ja vastuvõtmine on loonud ka vajadust selle arengut. Bitcoin võtab üsna kaua aega tehingute kinnitamiseks - keskmiselt 10 minutit kinnituse või tund soovitatud 6! Selle keskmise kaubanduse ja tehingute, tekitab see probleeme - üks ei taha oodata 60 minutit toidupoed osta oma kaupu! Peale selle meetodi milles bitcoins on loodud ka märkimisväärselt muutunud; Esialgu oli see minedby väike arv kasutajaid oma arvuti CPU, kuid väärtus Bitcoin suurenenud, inimesed leidsid paremaid viise nende tootmise. See tehnoloogiline võidurelvastumine on loonud olukorra, kus ainult rikkamad inimesed saavad omandada juhtivaid Bitcoin kaevurite ja massiivne talud neist on setup, et saada raha. Huvitav, rassi kaevandamisel võimsus on toonud välja võimaliku viga Bitcoini; Kui kaevur või rühma kaevurid saab omandada 51% võrgu hashrate või kokku arvutusvõimsust, võivad nad kirjutada blockchain äranägemise potentsiaalselt varastamine münte või eitada teiste tehingutega. Lõpuks, kuna Bitcoin on tõusnud nii dramaatiliselt väärtust ja on piiratud pakkumise 21 miljonit münti kunagi, see ei ole enam võimalik vahendina kaubanduse suurt osa maailmast. Umbes 80% maailma elanikkonnast elab vähem kui $ 10usd päevas, mis on praegu võrdväärne 0.015BTC, muutes tehingute tasud 0.002BTC märkimisväärne osa.

Sisesta Myriadcoin

Myriadcoin püüab lahendada mõned küsimused leitud Bitcoin samas laiendada ja parandada aluseks oleva tehnoloogia.

Keskendu uuendusliku tehnoloogia

Myriadcoin oli esimene kasutada multi-algoritm blockchain - viie eraldi algoritme, mis töötavad samaaegselt, mitte aheldatud koos nagu teised mündid. See ainulaadne, tulevikku suunatud disaini näitab disaini filosoofia Myriadcoin; Loo rakenduste tehnoloogia, mis on olnud vaid ette kujutada ning ehitada neist kasulikud vahendid, mis aitavad kõigile. Paljud münte teatada uusi funktsioone hüpata hype bandwagon või nagu Bitcoin on ettevaatlikud lisades uusi funktsioone, kuid Myriad jätkuvalt uusi võimalusi ja rakendada asjad, mida pole kunagi varem teinud. Myriad oli kolmas mündi luua Electrum rahakoti teine ​​münt teatada SMS rahakott, samas töötab praegu väljatöötamisel Värvilised münte massiliselt, samuti külgahela ja metalayer tehnoloogiaid. Meie Multi-algoritm Ühendati Mining Pool on esimene omataoline, osa meie suuremat pingutust, et julgustada ühinenud kaevandamise mõju Myriadcoin blockchain. Meie eriti blockchain disain sobib suurepäraselt nii olemasolevate münte toidulauale peale samuti uusi müntide käivitatud. Mitmed mündid, mis on inspireeritud Myriadcoin, on juba järginud meie disain juhtima. Lisaks on mitmeid projekte protsess, mis me keelduda arutamast, kuni nad on põhjalikult läbi uuritud ja katsetatud.

Fast Tehingud

Myriadcoin viie algoritme iga kulub keskmiselt 2,5 minutit leida ploki, mis tähendab, et saate tavaliselt ainult oodake 30 sekundit kinnitust. Selle tulemusena Myriadcoin on kergemini kasutatav kui Point of Service valuutas kui Bitcoin, mis võtab 20x enam, nagu ka paljud teised cryptocurrencies. Kuna multi-algoritmi lähenemine, kiire blokkajad ei mõjutaks negatiivselt kaevurite nagu mõned mündid, millel on üks algoritm Tõend Work.

Global Vision ja Reach

Võite maksta kaupade rahvusvaheliselt, maksma oma sõbrale tagasi eile õhtul vahelehel või saatke oma pere eest kogu maailmas 30 sekundi jooksul. Myriadcoin võimaldab saata raha vähem kui 1/5 USA senti, oluliselt väiksem maksumus Bitcoin tehingu. Kuigi erinevus võib tunduda väike nüüd suure osa maailma elavad paar USD päevas tasud Bitcoin võib võtta suure osa oma sissetulekust. Myriadcoin püüab olla mündi kõigile sihtides inimesi see aitab kõige: Inimesed, kellel puudub juurdepääs pankade või kellel on selline lenduvate valitsuse fiat et tavalised valuuta on hullem kui mitte midagi. Püüame jõuda nende riikide konkreetselt, kasutades SMS rahakotid flip telefonid, kergesti kättesaadav ja laialdaselt kasutusel, värvilised mündi projektide ja reaalne kasutamine rakendustes.

Õiglane jaotus

Myriadcoin ei ole eelnevalt kaevanduse või IPO ja oli üsna käivitatud. Kõige tähtsam on, Myriadcoin kasutab pikka kaevandamise perioodil, võttes umbes 10 aastat toota kõik mündid, mida kaevandatakse. Kuigi see on tunduvalt lühem kui Bitcoin on oluliselt pikem kui paljud teised mündid käivitatud täna. Need teised mündid kasutada väga lühikese aja kaevandamise, üks kuni neli nädalat tavaliselt kui neil on kaevandamise ajal üldse, siis muutub tõendamine kaalul. Kuigi see on väga tulus, et inimesed, kes algselt kaevandatakse või loodud mündi, keegi huvitatud mündi hiljem peab maksma üha rohkem omandada. See põhjustab suure osa münte tuleb konsolideerida kätte väga vähe, üks väga asju üritab vältida detsentraliseeritud valuutas.

Tõhustatud Turvalisus

Myriadcoin ainulaadne multi-algoritmi lähenemine tähendab, et see on ekstra vastupidavust 51% attacksthat võib ohustada teiste müntide võrkudes. Et täita sarnase rünnaku Myriadcoin nõuaks märkimisväärse hulga riistvara mitmesuguseid, orkestreeritud kõigis viies algoritme. Lisaks vahelduvad algoritmide olemuse luua blockchain tähendab, et statistilise võimalus sellise rünnaku on äärmiselt madal, nõudes lähemale järjekorras 81%.

Miner Friendly

Kuna Myriadcoin kasutab viie eraldi algoritme ei algoritmi premeerida rohkem kui 20% müntidest loodud. Kuna iga algoritm on erinev, erinevad riistvara saavad spetsialiseeruda iga algoritmi. Praegu Myriadcoin toetab SHA256, Scrypt, Vyyhti, Groestl ja Kvantbitt. Kuna kaasamine SHA256 (algoritmi Bitcoin kasutab) ja Scrypt, ASIC (spetsialiseerunud kaevandamise riistvara) on võimalik kasutada kaevandada Myriadcoin samal ajal, et teie keskmine mängija saab kasutada oma GPU kaevanduse Vyyhti või Groestl ja CPU kaevurite saab kasutada Kvantbitt. See kõikehõlmav lähenemine tähendab, et "ASIC vastupanu" on täiesti tarbetu Myriadcoin. Selle asemel soovitame kõigile ja igaühele kasutada mis tahes olemasoleva riistvara nad minu. See tähendab, et inimesed, kellel ei ole juurdepääsu kallis riistvara saab veel minu niisama lihtsalt kui inimesed kulutavad kümneid tuhandeid dollareid. Kui koos pika kaevandamise perioodil Myriadcoin paistab silma kui mündi, mis õiglaselt jagada ja lihtsalt minu-võimeline aastaid.

Seotud uudised


Post Dogecoin

12 kõige olulisemat Bitcoini väljaannet

Post Dogecoin

Monero ülevaade

Post Dogecoin

Bitcoin USA dollari suhtes Goldi vastu - sellepärast võidab Bitcoin

Post Dogecoin

Müntide tulekahju kaevuritele

Post Dogecoin

11 Populaarsed Bitcoini kaitsjad

Post Dogecoin

Bitcoin teeb Las Vegases 2015. aasta CES 2015 pritsimise

Post Dogecoin

Täna oli aeglasem, aga siin on, mida nädalavahetuse jooksul oodata

Post Dogecoin

10 Futuuristlik või tavalistest projektidest, mis aktsepteerivad Bitcoini

Post Dogecoin

See hiiglaslik Bitcoini hiina kaevandus näitab kõiki oma saladusi

Post Dogecoin

10 hämmastavat bitcointi t-särgid ja aksessuaarid

Post Dogecoin

Videomängu arendaja, kasutades Blockchaini tehnoloogiat, tõuseb $ 1mm

Post Dogecoin

Top 13 Bitcoini segistid