Nxt Multigateway teenuse vabastamine: BTC ja LTC kauplemine Nxt-ga! | Estonian.lamareschale.org

Nxt Multigateway teenuse vabastamine: BTC ja LTC kauplemine Nxt-ga!

Nxt Multigateway teenuse vabastamine: BTC ja LTC kauplemine Nxt-ga!

Kuigi Nxt baastarkvara arenedes ja lisada uusi funktsioone, ettevõtlik coders on hoone funktsioone ja tööriistu, et toetada olemasolevaid funktsioone. Üks põnevamaid neist on Multigateway teenuse (või MGW): automatiseeritud süsteem, mis võimaldab teil automaatselt üle teiste cryptocurrencies arvesse Nxt blockchain, kus neid saab kaubelda Nxt on täielikult detsentraliseeritud vara vahetada.

Mitmed cryptocurrencies - Nxt, Mastercoin ja vastaspoole, näiteks - on loodud detsentraliseeritud vara vahetamist oma platvormidel. Need vahetused lase kasutajatel anda vara, mida saab kaubeldakse trustless, täielikult detsentraliseeritud süsteemi. Funktsionaalsus on põnev, kuid iga rakendamine seisab samad probleemid: kasutajad peavad usaldama, et vara nad kauplevad on tagatud midagi reaalset, kuna ei ole võimalik tõestada, et isik, kes väljastab "Bitcoin" teise cryptocurrency on kauplemise süsteem on tegelikult, et Bitcoin. NXT Multigateway lahendab selle probleemi elegantselt.

NXT Multigateway loodud nxtforum.org on jl777 (tuntud ka kui James), graafilise kasutajaliidese poolt loodud longzai. Kolm turvaline, sõltumatult kontrollitud servereid on loodud iga valuuta see kaubelda Nxt vara vahetada. Selleks, et mündi tuleb välja varana NXT blockchain, mündid tuleb hoiustada oma unikaalne aadress, mis on teie jaoks loodud süsteem. Hoiused sellele aadressile kontrollitakse kasutades multi-allkirja tehingute ja väljastatakse Nxt Asset Exchange ainult siis, kui kaks kolmest serverite nõus, et mündid on reaalne. Väljamakseid tehakse käideldakse läbi sama mehhanism, ja iga tegevus tegeleb NXT tehingu maksumus Nxt madala tehingutasu. Siin on, kuidas see töötab, kasutades Bitcoin näitena:

  1. Juurdepääs MGW liides jooksul Nxt kliendi ja luua unikaalne Bitcoin tagatisraha aadress.
  2. Kasutades oma lemmik Bitcoin rahakott Kirjuta bitcoins oma tagatisraha aadress
  3. Kui tehing kinnitab Bitcoin blockchain ja kontrollitakse kaks kolmest lüüsi serverite kaudu, Bitcoins antakse ja lisada oma kontole "mgwBTC" vara
  4. Kasutage Nxt Asset Exchange panna osta ja müüa tellimusi oma bitcoins või neid teistele Nxt kontosid.
  5. Kui soovite tühistada oma Bitcoins lihtsalt määrata sihtkoha Bitcoin aadress "kõrvaldamine" osa MGW liides ja oodake tehingu kinnitamist.

Töö ajal ei see protsess on oma mündid kokku puutunud mingite inimene või tsentraliseeritud server. Esimest korda cryptocurrency ajalugu, Nxt kogukond on loodud peaaegu-trustless meetod liigub cryptocurrencies ühest blockchain teise nii, et neid võib kasutada ja kaubeldakse täielikult detsentraliseeritud platvormi. See võimaldab teil hoida täielik kontroll oma Bitcoin või Litecoin, ja see välistab võimaluse, et nad lähevad kaduma tõttu kokkuvarisemine tsentraliseeritud vahetamise või häkker rünnak.

Tuum MGW teenus toetab hetkel Bitcoin ja Litecoin, kuid uus "universaalne multigateway" tarkvara võimaldab teil luua oma MGW teenust muid cryptocurrency mis toetab multisignature tehinguid. Kõik, mida pead tegema, on luua kolme turvaline, sõltumatult kontrollitud servereid, et toetada oma värav.

Nxt on Multigateway teenus on nüüd elada ja Nxt kasutajad saavad kaubelda Bitcoin ja Litecoin kohta Nxt varade vahetus ka pärast paigaldamist juhiseid selle teemas. Kui oled täiesti uus Nxt ja vaja mõned mündid, et aidata katta tasu genereerimiseks aadress ja saada loodud, post siia, et saada mõned tasuta münte alustada.

NXT Multigateway moodustab ühe osa suuremast NxtServices platformbeing ehitatud jl777. See platvorm moodustab aluse mitmeid lisandväärtusega Nxt teenuste, sealhulgas krüpteeritud reaalajas chat, automaat dividendi arvutamise ja väljamaksmise eest Nxt vara, mündi privaatsust teenused ja palju muud. Hoia nagu uued funktsioonid on vabastatud!

Seotud uudised


Post Dogecoin

Videomängu arendaja, kasutades Blockchaini tehnoloogiat, tõuseb $ 1mm

Post Dogecoin

19 Reaalsed kohad, kus saate oma bikiine välja panna

Post Dogecoin

Segwit versus Bitcoin Unlimited ja Bitcoins Fork selgitatud lihtsalt

Post Dogecoin

17 Väikeettevõtted, mis aktsepteerivad bittiini

Post Dogecoin

Pressiteade: Trucoin announces lõpetamine partnerlust NCC ja Presto Financial koos kavadega ametlik käivitamine, mis Ligi Neljale Vana partnerluse katvus USA Ühendriigid

Post Dogecoin

Dogecoini alused

Post Dogecoin

7 awesome ASIC Bitcoin kaevurid

Post Dogecoin

Arvamused krüptokuuluvuse kohta 6-st Bitcoin-sõbralikust poliitilisest kandidaadist

Post Dogecoin

Kolmas krüpteerimisjaama CryptRadio käivitamine 1. oktoobril

Post Dogecoin

Segistite taga

Post Dogecoin

Isadepäev Austraalias: iga Bitcoineri isa jaoks kingiideed

Post Dogecoin

11 awesome Bitcoini reklaame