Täna oli aeglasem, aga siin on, mida nädalavahetuse jooksul oodata | Estonian.lamareschale.org

Täna oli aeglasem, aga siin on, mida nädalavahetuse jooksul oodata

Täna oli aeglasem, aga siin on, mida nädalavahetuse jooksul oodata

Hei kõigile,

Tahtsin, et tagada, et meil on vähemalt üks postitus täna, isegi kui me tundus olevat muidu vaikne täna. Meie tavaline meeskond kirjanikke olid kõik kinni seotud tööd erinevate projektide, teiste liikmete meeskond andis vaeva lükates edasi ja ma sattus tegelevad palju rohkem "äri" pool mujal kui oleksin soovinud. Siiski peaks olema pistis selle lõpuks! Siin on, mida vaadata nädalavahetusel:

Sujuvamaks Digital Valuuta "Coin esindaja" Onboardingu protsessi

Meie Müntide esindaja projecthas olnud üsna edukas seni, ja me oleme valmis võtma selle järgmisele tasandile. Me tihti piiksuma umbes itto meie järgijaid või postitada erinevate digitaalsete valuuta subreddits ja mis on töötanud Katsefaasi. See meetod on põhjustanud mõned tähelepanuväärne esindajad ja huvitav tähemärki. Mõned on pärit tuntud digitaalse valuutades ja teised teada nišše (vt Tacocoin)!

Nädalavahetusel me levitava ilmsem protsessi liikmed digitaalse valuuta kogukondade saada Coin esindajate ja pakkuda rohkem nähtavamaks kõigile meie kasutajatele projektist ise. See sh mida tähendab olla "Coin esindaja", ja miks rohkem kogukondi ei sirutaks vähemalt üks liige, kes esindab oma coincommunity. Kuid seni, julgelt vaadata läbi mõned hiljutised artiklid Potcoin, Myriadcoin, Litecoin, Darkcoin, Vertcoin, NXT ja Monerocommunities!

Müntide Brief Weekly sulgege Puudutades Kõik Bitcoin ja digitaalse Valuuta uudised Eelmine nädal

Kristi, kes paljud teist on suhelnud meie Twitter konto on tweeting lühikese sulgege Müntide Brief artikleid viimase paari nädala jooksul. Ma arvan, et on fantastiline idee ja tahaks seda sammu kaugemale. Hakkame avaldama nädalas sulgege artikkel, mis mitte ainult sulgege sündmusi, mis on kirjutatud raamatu, kuid sisaldavad nii palju muid asjakohaseid seotud lugusid Bitcoinor muu digitaalse valuutades.

Ootame, et avaldatud millalgi homme või hiljemalt pühapäeval hiljemalt. Tulevikus püüame seada kindla nädalapäeva, mil vabastada need ülevaated.

Müntide Brief Viimati Podcast ja lühikesed püksid, alates Evan ja Sean

Evanand Sean

Kaks meie regulaarne autorid, on avaldades podcast juba mõnda aega. Nad on saanud hea tagasiside ja meie YouTube channelis hakanud kiirenemist auru (eriti pärast intervjuu Erik Voorhees). Nende uusim töö peaks olema kättesaadav homme. Ka järgnevatel nädalatel oleme levitava rida täiendavaid intervjuusid, mis on nüüd ametlikult kavas, ja need tuleks kajastada kohe.

Digital Valuuta Portfolio, toonud teile Clay

Kuigi enamik sa tõenäoliselt ei tea, kes Clay on (ja tundub, et ta meeldib nii), ma lähen välja teda nüüd. Ta on minu asutaja ja on arengu pool Müntide Brief. Ta on töötanud palju huvitavaid tööriistu juba mõnda aega nüüd, ja üks kõige kasulikum on lõpule jõudmas. Laskumata liigsetesse üksikasjadesse, meie Müntide Portfolio muudab palju lihtsam silma peal hoida kõik oma erinevate digitaalsete vääringute ja nende kombineeritud väärtus, ilma et oleks vaja meid usaldada, või mis tahes muu kolmanda isiku, oma isikuandmeid või münte ise.

Digitaalne Valuuta Konkursid ja Meened!

Meil on plaanis hosting rohkem võistlusi juba mõnda aega, sest meie algne motoga contestwent väga hästi. Kuigi me ei pruugi ametlikult algab võistlus või Give nädalavahetusel oodata teadet selle kohta, mida järgmisel võistlusel või give on ja kuidas liituda!

Bitcoin ja digitaalse Valuuta uudised

Muidugi, see on ikka meie keskne eesmärk, ja kõrval muid üritusi, teadaanded ja uuendamine teatas siin oodata palju meie normaalne aruannete analüüs, ülevaateid ja arvamused avanemise. Jällegi, me vabandame puudumine selles täna. Täiuslik torm busywork, reaalses elus ja muud distractions viia see allapoole päev.

Nagu toimetaja ja üks asutajaliikmete, ma võtan täieliku vastutuse selle eest. Ma oleks pidanud seda märkas varem mõtet päeval, kui ma veel olnud aega teha midagi, ja leidnud viisi, et saada vähemalt mõned artiklid. Ma teen kindlasti rohkem valvsad tulevikus ning töötada välja süsteem käsitleda seda tüüpi olukorras peaks see korduda.

Igatahes, ma loodan, et te kõik on suurepärane nädalavahetus! Ära unusta kontrollida meid.

Väga Lugupidamisega

Dustin O'Bryanti

Co-asutaja ja toimetaja Müntide Brief

Seotud uudised


Post Dogecoin

Pressiteade BitcoinExpo 2014-st

Post Dogecoin

Dogecoini alused

Post Dogecoin

Kuidas ellu jääda Bitcoini kokkupõrge Infographic

Post Dogecoin

Bitcoin teeb Las Vegases 2015. aasta CES 2015 pritsimise

Post Dogecoin

14 awesome Bitcoin alustamist

Post Dogecoin

7 Peate vaatama Max Keiser Bitcoini videot

Post Dogecoin

9 awesome bitcoin illustratsioonid

Post Dogecoin

Intervjuu: kuule end Bitcoini megaphoneis

Post Dogecoin

Kolmas krüpteerimisjaama CryptRadio käivitamine 1. oktoobril

Post Dogecoin

7 + 1 Märkimisväärne mittetulundusühing, mis võtab Bitcoini vastu

Post Dogecoin

18 awesome Bitcoin Memes

Post Dogecoin

21 awesome Litecoini kaevandusplatvormi