Mündi lühike saidi värskendus: suured muutused tulevad | Estonian.lamareschale.org

Mündi lühike saidi värskendus: suured muutused tulevad

Mündi lühike saidi värskendus: suured muutused tulevad

Tere kõigile

Ma tean, asjad on aeglane siinkandis viimasel ajal, kuid me oleme protsessis töötavad mõned väga suuri asju. Ole valmis palju muutusi Müntide Brief järgmise paari nädala jooksul! Mõned teist ehk märganud mõne katsetame välja juba, kuid need on lihtsalt jäämäe tipp. Anname natuke detailsemalt nüüd, kuid see ei ole kaugeltki täielik loend.

Saidi ja Flow Plaani

Kuigi oleme töötanud palju uusi funktsioone, lõigud, tööriistad ja lehed juba mõnda aega nüüd, palju sellest on kadunud enamus meie kasutajatele. Meie kodulehelt või artikkel lehekülgi, ei tee kõik, mis meil on pakkuda väga selge, ja see võib mõnikord olla raske leida täpselt, mida te otsite.

Saidi Navigation ja New külgriba

Selle probleemi lahendamiseks oleme hakanud rakendama ja katsetada uusi navigatsiooniseadmed. Mõned teist ehk märganud oranž nool ülaosas vasakul ekraani. Klõpsates et või seda linki avab hüpiknupp külgriba kus on mitu võimalust navigeerida meie saidi, sealhulgas järgmised:

  kalender Liikumine artiklite kuupäev

See on nõue, et meil oli paar kasutajad aega tagasi, ja see tundub olevat mõnevõrra populaarsem siiani. Kui soovite sirvida hiljutised postitused see on lihtne viis seda teha.

Search Bar Otsi Iga perspektiivis Müntide Brief

Jah, see on tõsi. Me ei andnud otsing baari enne nüüd. Lootsime, et teha navigeerimine lihtsaks piisavalt, et oleks vajalik, kuid kui sait kasvab, on saanud selgeks, et ei ole usaldusväärne. Kui soovite otsida konkreetseid perspektiivis Müntide Brief, otsinguriba on koht, kus sa peaksid minema.

"Täituvusnäidik" sitemap Müntide Brief

Ma ütlen "täis", sest see ei ole otseselt loetleda kõik meie Müntide Pages, nagu oleksid nad risustada lehel, kuid see annab lingi selles nimekirjas. Samuti lehti, mis ei ole veel valmis avalikustavad või kohustavad kasutajal olema sisse neid kasutada, ei ole arvestatud. Kuid pärast seda, siis tuleb leida iga lehekülje, kategooria ja artikli kättesaadav Müntide Brief.

Sisukord Müntide Brief artiklid

Külgriba sisaldab ka sisukord kumb artikkel parajasti vaatate.

See uus Külgriba ei ole veel täiuslik, ja me töötame veel mõned muud omadused, mis lisatakse see samuti katsetada erinevaid värvilahendusi, font suurused, stiilid, ja palju muud. Vastake jäta meile kommentaari allosas või kirjuta meile [email protected], kui teil on soovitatud.

Saidi Plaani ja Beyond

Meil on kavas anda täielik kapitaalremont struktuuri Müntide Brief, kuid nii, et ei tohiks tunda kasutajatele tuttav, kes otsustavad kasutada meie praegu saadaval vahendeid ja teavet, samas sujuvamaks viisi uute ja tagasi kasutajate jaoks juurdepääsu meie sisu. Sel hetkel, ei saa me anda liiga palju üksikasju, kuid see saab olema suur edasiminek, kui see on lõppenud!

Müntide Portfolio (BETA) ja täiendavat individuaalset Tööriistad

See oli mainitud kord varem, kuid meie Müntide PortfolioBeta on käimas. Seda saab tutvuda hüpiknupp külgriba või rippmenüüst konto menüü ülaosas paremal servas.

Kuidas Müntide Portfolio tööd

Meie Müntide Portfolio saate käsitsi lisada avaliku võtme ja kogusumma oma erinevate rahakotid ja portfelli jälgida üksikisiku ja kogu väärtuste poolest BTC ja USD. Praegu on see protsess nõuab veel, et sa käsitsi värskendada muutus müntide summale, et sul on igal rahakott. Kuid lähitulevikus, muutub see võimaldab automaatse värskendamise rahakotid, mida soovite meid jälgida.

Kahjuks ei ole see alati võimalik mündid, mis on online rahakott või vahetada, kuna levinud kasutamine külmhoones ja konsolideerimise raha nende teenuseid. Kui automaatne uuendamine on saadaval meie kasutajatele antakse võimalus valida automaatse või käsitsi iga rahakoti kantud, võimaldades seega maksimaalne kasutatavus.

Mis on järgmine?

Coin Portfolio on veel see algstaadiumis. Sel praegune punkt ei pruugi see olla väga kasulik iga kasutaja, eriti kui kasutate ainult paar cryptocurrencies (või ainult üks).

Kuid see on ainult esimene samm palju suurema paketi vahendeid, mis on kohandatud iga kasutaja, kes otsustab kasutada meie teenuseid. Tahame pakkuda oma kasutajatele võimalus tõesti kaeva alla oma rahanduse ja kohe teavitada mis tahes muutus, mis toimub. Meil on palju ideid, kuidas selle saavutamiseks, ja töötavad juba mõned neist, kuid nagu ma juba ütlesin, Coin Brief loodi kärus kogukonna ja Elab rahvahange. Kui on mingeid vahendeid, mida sooviksid näha, tagasiside soovid meile või üldised soovitused, palun ärge kartke andke meile teada!

Müntide esindajate ja ühenduse Driven Sisu

Meie Müntide esindaja programm on olnud edukas seni, ja tulemuseks on mõned kõrgelt motiveeritud liikmed eri digitial valuuta kogukondade lagedale esindada oma kogukonna ja valuuta. Jätkame edasi selle programmi, ja veelgi sujuvamaks onboarding protsessi üksikisikutele, kes on huvitatud liitumisest.

Kuid Müntide esindaja programm on ainult üks osa meie pühendumust pakkuda juurdepääsu kõrge kvaliteediga teabe kogukonna jaoks kogukonnas. Vaata uut teadet lähitulevikus umbes süsteem, mis on vähem meie kontrolli all, ja teeb nalja, kaasates ja võibolla isegi kasumlik, üksikisikute, et tahaks aidata teisi.

Töövõimalused

On "Jobs" link meie jalus juba, kuid hetkel on meil mõned konkreetsed lühiajalised ja potentsiaalselt pikaajalist, vajab. Kui see kehtib teie kohta, ja sa oled huvitatud koostööst meiega, võtke Müntide Briefvia tahes meetodit loetletud.

Site Development / Design

Clay teeb väga head tööd meie arengut, kuid oleks tore anda talle natuke abi. Ümberkujundatud me toimumas nõuab palju tööd, ja kui sul on kogemusi HTML, PHP, CSS, UI / UX, graafiline disain, või muud sellega seotud oskusi ja sooviks aidata, siis palun andke meile teada.

Kirjanike / Autorid

Müntide Brief on meeskond kirjanikke, kes põhjustavad suurt sisu ja on väga kogenud, mida nad teevad. Kuid me otsivad alati uusi kvaliteetseid autorid meiega koos töötada. Kui teil on kogemusi selles valdkonnas ja sooviks töötada koos meiega, saatke meile eeskujuks oma viimase töö, samuti kõik unikaalsed oskused, haridus, või teadmisi, mida omavad ja hinnang, kui sageli saab kirjutada. Kui sul ei ole näiteid enne töö, siis kirjutada 600+ sõna proovi artikkel ülevaatamiseks.

Seotud uudised


Post Dogecoin

8 Mind, kes puhub Bitcoini hirmutab

Post Dogecoin

12 kõige olulisemat Bitcoini väljaannet

Post Dogecoin

Bitcoin USA dollari suhtes Goldi vastu - sellepärast võidab Bitcoin

Post Dogecoin

50 Insane faktid Bitcoini Infographic kohta

Post Dogecoin

Dogecoini alused

Post Dogecoin

Täna oli aeglasem, aga siin on, mida nädalavahetuse jooksul oodata

Post Dogecoin

Bitcoin teeb Las Vegases 2015. aasta CES 2015 pritsimise

Post Dogecoin

7 Peate vaatama Max Keiser Bitcoini videot

Post Dogecoin

10 Futuuristlik või tavalistest projektidest, mis aktsepteerivad Bitcoini

Post Dogecoin

13 kõige aktiivsemat Bitcoini kokkutuleku rühma

Post Dogecoin

Videomängu arendaja, kasutades Blockchaini tehnoloogiat, tõuseb $ 1mm

Post Dogecoin

Isadepäev Austraalias: iga Bitcoineri isa jaoks kingiideed