SEK-i kaevurite uurimine käib | Estonian.lamareschale.org

SEK-i kaevurite uurimine käib

SEK-i kaevurite uurimine käib

UPDATE 08/18/15

Müntide Fire esialgne aruandluse SEC uurimine on avalikult kinnitanud SEC väljastamise avaliku kinnitus aktiivne uurimine on pooleli.

Osana oma uurimise, personali SEC Boston Regional Office kätte Garza koos kohtukutse nõudes tema tunnistus juulis 2015. Pärast nõustumist mitu laiendust oma tunnistuse kuupäev, Garza ilmunud komisjoni ruumides 12. August 2015, kuid keeldus pakkuda sisulisi ütlusi. SEC taotlus taotletud tellimuse föderaalse ringkonnakohtu mõjuvad Garza anda tunnistust vastuseks väljakutse. Kohus kinnitas tellimuse andmise SEC taotlus 17. August 2015. - SEC avaldus

Hr Garza vend Carlos olulise liikmega ettevõtte "müügimeeskonna" oli subpoenaed SEC ja ei olnud koostööaldis selts. Kõik üksikasjad lugeda CoinDeskor kaudu SEC.gov veebilehel.

Müntide Fire on suutnud ainult kinnitada, et "aktiivne" uurimine GAW kaevurite, Josh Garza, Paybase, Paycoin ja mitmed teised "operatsioonisüsteemi nimed" Hr Garza on käimas USA Securities and Exchange Commission.

Müntide Fire on saanud üle 1000 lehekülge uurimise faili kinnitatud komisjoni töötaja, et on ka pomm eelnõu võimaliku jõustamise kohtuvaidluste hagi ettevõtja. Dokumendid antakse Müntide Fire toimetajad sisaldada mitusada viited kustutatakse foorumi postitused ettevõtte omanduses-ja töötav Hashtalk foorumid, e-kirju võimalike ohvrite väärtpaberite pettuse, uudised erinevatest veebilehed, arvukad sotsiaalmeedia postituste suletud kohtukutse nõudlik IP seotud teatud kontodele tuntud kohas, kus Garza ja võimalike sokk nukud on toiminud, ja mitmed käsikirjade alates üleslaaditud videod sõjaseisukorras ettevõte, mis jõustamise advokaadid väites sisaldavad palju kinnitused võimalike ülekohus.

Esitatud dokumendid Müntide Fire on toores uurimise märgib kasutatakse kas täitetoimingu äriühingu vastu toimub. Paljud teemad sees uurimise jope on väljaspool standard ulatuse üle SEK uurimise.

Komisjon on büroo valitsuse pühendatud finantspettuste või rahalist kuritegude erinevalt tarbija pettust. Kuigi dokumendid sisaldavad süüdistusi ettevõtte tarbijad misappropriations või muude võimalike maksupettuste, vaid lõigud esile või viidatud teistes kohtades dokumendi lõigud sisaldavad spetsiifikat umbes pakkumine ebaseadusliku väärtpaberid.

Üheks nurgakiviks uurimiseks ja eelnõu täitetoimingu on seotud kolm avaldust hr Garza teha online, et komisjon tunneb kvalifitseeritud Hr Garza müügi ebaseadusliku väärtpaberite pakkumine. Jõustamine advokaadid veetis mitu nädalat andmete kogumist, et hr Garza teinud mitmeid jõupingutusi "puhasta" Internetist.

Esimene suur kinnitus, et meie toimetuse näinud esile need dokumendid on avaldus Hr Garza augustis 2014. Hr Garza märkis, et protsent kasumist ZenPool tuli "päev kauplemise." Asjaolu, et ta väitis, et ei päevast kauplemise loonud olukorra, kus vastavalt eri väärtpaberitesse seadusi, muudab turvalisust. See on esimene suur nurgakivi et SEC kavatseb kasutamise potentsiaalne täitetoiminguid.

Müntide Fire ei suuda anda teisele kaks avaldust sel ajal võimaluse tõttu kompromisse turvalisuse käimasolevast uurimisest; aga nii avaldusi Hr Garza on suur osa uurimine.

Komisjon on üksikasjalikult kirjeldatud ka aeg-line stiilis moodustades sündmuste töötab kuni isegi rohkem hiljutisi sündmusi, nagu ebaõnnestus "põrand" tehtud avaldusest hr Garza, kuid hiljem muudetud Euroopa Hashtalk saidi ja teiste cryptocurrency uudiste saidid.

Jõustamine advokaadid komisjoni ka koostatud aruandeid võimalike tulevaste kohtuvaidluste märkides,

"[.] See on meie usk, et hr Garza on süstemaatiliselt abiga oma töötajate ja" moderaatorid "on kõrvaldada suur osa potentsiaalseid tõendeid tema veebisaitide ja tööd teenuste advokaadid kasutada hirmutamiseks teistele saitidele eemaldada potentsiaali tõendeid avaliku rekord. "

Jakil on rohkem kui lihtsalt tõendeid võimalike ülekohus ettevõtte poolt. Samuti on ulatuslik eelnõu kohus dokumendid, mis võib hiljem esitada äriühingu vastu ja põhimõtteid ettevõtte.

Üks dokument on teavet Cantor Fitzgerald Stuart Fraser ja tema seotuse pidev saaga. Dokument kinnitab, et hr Fraser osaleb investorina (avaldus, mis Müntide Fire ja paljud teised saidid ei ole suutnud kontrollida kuni käesoleva käsiraamatu) ja näitab, et mõned soovimatud SEK tähelepanu võiks sealt oma teed samuti.

Komisjon jope sisaldab ka arvukaid tõendeid arhiveeritud ohvrite internetis ja on dokumentide eelnõud otsib kohtukutsete tulevikus esitanud koopiad asjakohase teabe tarbijale ning ohvrite neid tõestada potentsiaalse tuleviku kohus kasutamiseks.

Muud osad uurimise jope on olulised umbes rohkem hiljutisi sündmusi käivitamisega kauplemisplatvormitüüpide või ostu kauplemisplatvormitüüpide millele ettevõte võimaldab klientidel osta, müüa või kaubelda Paycoin. Komisjon usub, et otsene turumanipulatsiooni on ka toimunud.

Kuna meie toimetuse ja advokaadid on sõelutud läbi lehti jope, see on muutunud selgeks, et hr Garza käigud nii teabe eemaldamiseks Internet ja teised ei jagamine teave näitab, et agentuur on muutunud Emboldened saada täiendavat väljaspool teavet.

Müntide Fire töötab usinalt meie toimetuse ja juriidilise meeskonna otsustada, millised osad jope saab jagada ohustamata uurimise meie allikatest SEC või võimalike kolmandate osapoolte hävitada täiendavaid tõendeid. Me jagada neid dokumente ja informatsiooni üle järgmise mitu kuud seeria pühendatud sellele lõputa lugu, sest me oleme võimelised seda tegema.

Kuigi SEC on veel esitada või alustada iga aktiivse täitetoiminguid vastu Hr Garza või sellega seotud ettevõtted, on nad hakanud koondub potentsiaali tõendeid nende meetmete ja otsivad lisateavet nende avalikus kes tunnevad, et nad on ohver väärtpaberid pettus.

Meie allikas jaganud järgmist teavet meie meeskond märkides,

Need, kes tunnevad, et nad on potentsiaalsed ohver väärtpaberite pettuste kohe ühendust võtma Securities and Exchange Commission võimalikult palju asjakohast teavet, mida nad on. Õige kodulehel selleks on:

Http://www.sec.gov/complaint/tipscomplaint.shtml

Kuigi tegu jõuda uurimise punkt võib kesta mitu kuud või isegi potentsiaalselt aastat, seda rohkem informatsiooni vahendamisel on potentsiaalsete ülekohus, seda rohkem ressursse saab pühendatud uurimise ja võimalike täitmise.

See postitus ja seeria on tingitud töö Leo, Mike ja Christina Coin Fire meeskond.

Image edastaja Scott S.

Seotud uudised


Post Dogecoin

Pressiteade BitcoinExpo 2014-st

Post Dogecoin

Novacoin: vastuoluline laps Peercoin ja Litecoin Infographic

Post Dogecoin

10 kõige kallimat kaupa, mida saab osta Bitcoinidega

Post Dogecoin

Sissejuhatus Myriadcoinini ja lühike valuuta ajalugu

Post Dogecoin

Intervjuu: kuule end Bitcoini megaphoneis

Post Dogecoin

Müntide tulekahju kaevuritele

Post Dogecoin

Isadepäev Austraalias: iga Bitcoineri isa jaoks kingiideed

Post Dogecoin

Videomängu arendaja, kasutades Blockchaini tehnoloogiat, tõuseb $ 1mm

Post Dogecoin

7 + 1 Märkimisväärne mittetulundusühing, mis võtab Bitcoini vastu

Post Dogecoin

Segistite taga

Post Dogecoin

11 Populaarsed Bitcoini kaitsjad

Post Dogecoin

Dogecoini alused