Segistite taga | Estonian.lamareschale.org

Segistite taga

Segistite taga

Üks asi, mis ma olen olnud uudishimulik, mida kulisside taga on Bitcoin faucetlooks meeldib.

Millist probleeme kogevad omanikud ja haldajad, miks nad teevad seda, millist lugu nad on öelda. Nii et ma olen intervjueerides erinevaid inimesi Bitcoin kraan stseeni.

Kui ma käivitas saidilt minu eesmärk ei olnud lihtsalt anda hinnangut, vaid kriimustada sügelema kirjutamiseks, et mul on ja lihvida oma oskusi ja lisaks minu potentsiaali käsitöö. Pärast käivitamist saidi I pealkirjaga üle Bitcoin Talk Interneti foorum umbes Bitcoin ja otsustasin proovida ja tabada mõned omanikud ja operaatorid Bitcoin segistid, kas mõni olid valmis rääkima minuga.

Olin eeldada oleks aeglane läheb, sest see on suhteliselt uus ala ja mul ei ole olnud palju võimalust jagada seda palju, kuid mõne minuti jooksul oma taotlused rääkida arendajate segistid mõned vastused algas tulevad.

Olin meeletult põnevil, et alustada kaevamine öelda lugusid ja isegi võimalik õppida, mida juhib teised, kes loovad need saidid.

Rääkisin devthedev kes toimisid devfaucet et saavutas üle 2000 kasutajate Boelens kes kasutasid tegutseda Riigisisesed Pineapple kraan, mis oli üle 14.000 uut vaatamist ning omanik taga CoinLearn näha, mida see on nagu teiselt pool kraan.

Tänu teile kõigile poisid võttes aega rääkida minuga.

Kuidas sa iga su algust cryptocurrencies nagu Bitcoin?

Devthedev: sain alguses, kui sõber tutvustas mulle cryptocurrency.

CoinLearn: võite helistada mulle teise põlvkonna bitcoiner. Ma jäin paadi CPU / GPU mäetööstuses. Kui ma liitus Bitcoin maailma Bitcoin oli kauplemine oma haripunkti, st 1000+ USD. Nagu enamik teisi minu aega, ma ka sain esimese paari Satoshis alates segistid, nagu kaevandamine tähendab olulisi investeeringuid nüüd.

Boelens: Olen osalenud Bitcoin kogukonna tublisti üle aasta just nüüd, ja mul hakkas, kui olin teinud investeeringuid BTC ja leidis Reddit ja bitcointalk. Ma lihtsalt postitatud vahetevahel, täidetud mõned lahedad inimesed ja sai kaasatud aeglaselt.

Mis ajendas alustades Bitcoin kraan?

Boelens: Minu esmane motivatsioon oli, et see oli lihtne üles seada TradeFortress "skripti kasutades inputs.io ajal (mis osutus mitte nii lihtne pärast pidin muutma palju), ka see lihtsalt tundus lõbus, sa ' jagan rikkust teistega, saada lehevaatamisi läheb minu sait, mis põhjustas kasum reklaame. Ma ei ole kunagi teinud tõelise kasumit, ma lihtsalt alati jooksis isegi mida maksti välja.

CoinLearn: Midagi märkasin, et enamik segistid on ühe lehe CAPTCHA põhineb ja ei anna mingit lisaväärtust kasutajate või reklaamijatele. Nii et ma lihtsalt mõtlesin, et miks mitte kodeerida midagi, kus inimesed saaksid midagi õppida, samuti teenida. Seeläbi idee CoinLearn tabas mind...

Devthedev: anda tagasi ühenduse ja tõsta teadlikkust uuenduslike valuutas.

Millised olid mõned probleemid teil silmitsi või seisavad töötab kraan? Kas adblockers probleem?

Boelens: On kindlasti olnud mõned küsimused / probleemid. Alguses rahastamise tekkis probleem ja TradeFortress (skripti omanik) ka ei aidanud ka. Seal oli vulnerablity skripti, mis põhjustas keegi saada API võti ja varastada 0,18 BTC pärast uuendamise seda ja võttes seda "fikseeritud" by TF, sama summa oli varastatud ja ma kaotasin 0,36 BTC mis oli suur tagasilöök. Ta keeldus talle tagasi (mis on omamoodi mõistetav, kuna see on minu omal vastutusel). Muidu ma ei ole olnud, et paljud küsimused, välja arvatud sulgemist inputs.io, muidugi.

Adblockers ei olnud ühe teema minu jaoks tegelikult. Panin reklaame divs, kasutatud pildi tarnib sponsor ja lisas lingi. Ma ei usu, adblocker avastatud neid kui reklaame. Kui te kasutate midagi Google reklaame pakkuda teile reklaami, siis ilmselt on probleem.

Devthedev: Üks suurimaid väljakutseid oli pidev häkkimine katseid.

CoinLearn: 1. Kuu, kui olin arendada saidi sealhulgas logo, ma teadsin CoinLearn.com oli tasuta. See sai broneeritud päev enne Üritasin tegelikult selle broneerida online. Niisiis, jälle pidin otsustama, millised domeen Mul oli vaja lahendada peale ja muutus logo ja tekstid vastavalt.

2. Mõne päeva lansseerimise silmitsi rünnak SQL süst. Nii et ma pidin võtma ette saidi ja lisada plaaster seda peatada tulevikus.

3. Üritasin mitte olla CAPTCHA kasutusmugavus. Aga hakkas teate taustaprogrammi inimesed kasutavad auto-piloot teenida münte. Nüüd on meil CAPTCHA lõpus learn lehel.

4. Esialgu keegi oli huvitatud reklaami kohapeal. Nii et ma pidin maksma minu taskus. Nüüd kui me ratsutamine kuni Alexa kõver ja saada tonni liiklust, reklaamijad veerema.

Kas Bitcoin segistid hea võimalus alustada Bitcoin? Kas nad olla värav?

Boelens: Ma kasutasin segistid paar korda, kui ma kuulnud 2010.-ish, ja siis ei usu palju. (Oh kuidas ma soovin, et ma ei olnud vormindatud et HDD). Ma arvan, et nad on hea värav, see on aeglane viis teenida, kuid ta tutvustas teile, kuidas tehinguid tegema, ja teile väike kogus Bitcoin katsetada ja vaadata, mida kõiki sellega on.

Devthedev: Jah, see oli meie peamine eesmärk ja me usume, tõime uue Crypto kasutajad.

Mike mõtted

Nagu ma rääkisin neile erinevate poisid see aitas veelgi veendumust mulle, et kraanid on suurepärane võimalus inimestele, kes on null kogemust Bitcoin vähemalt tekib tunne, kuidas see kõik toimib.

Muidugi, müntide arv, mida tegelikult saada on tõesti väike, kuid kui te olete lihtsalt otsin niiske jalad natuke ja on oma esimese tehingu tulevad oma rahakoti need on tõenäoliselt hea võimalus saada läheb.

Palju segistid on avanemise iga päev ja me teeme oma parima, et hoida neid ja annab teile aus kommentaare.

On selge, et kõige segistid on lihtsalt murda isegi ja kõige kunagi isegi teha, kuid nad pakuvad head teenust.

Iga rahva Rääkisin selles osa kogukonnast oli rohkem kui valmis vastama küsimustele esitasin neile ja olid täiesti avatud ja aus. See on lahe teada, et see kogukond on olemas!

Seotud uudised


Post Dogecoin

18 awesome Bitcoin Memes

Post Dogecoin

7 Peate vaatama Max Keiser Bitcoini videot

Post Dogecoin

10 Väikesed või kaugemad kohad, mis on Bitcoini kasutusele võtnud

Post Dogecoin

Top 13 Bitcoini segistid

Post Dogecoin

Monero ülevaade

Post Dogecoin

Videomängu arendaja, kasutades Blockchaini tehnoloogiat, tõuseb $ 1mm

Post Dogecoin

Bitcoin USA dollari suhtes Goldi vastu - sellepärast võidab Bitcoin

Post Dogecoin

Arvamused krüptokuuluvuse kohta 6-st Bitcoin-sõbralikust poliitilisest kandidaadist

Post Dogecoin

9 awesome bitcoin illustratsioonid

Post Dogecoin

Kes on Satoshi Nakamoto? Infograafiline

Post Dogecoin

13 kõige aktiivsemat Bitcoini kokkutuleku rühma

Post Dogecoin

Liberté Mining proovib midagi muud