BetMoosei stseenide taga | Estonian.lamareschale.org

BetMoosei stseenide taga

BetMoosei stseenide taga

Nii et ma olen näinud palju sotsiaalse meedia tegevuse saidilt BetMooserecently. BetMoose on maailma esimene sotsiaalse, rikkalikumaid, jagatud P2P panustamise vahetada ja ennustus turul. BetMoose võimaldab keegi panna või registreeri ennustused midagi. Kui oled spordi fänn, võite leida bet oma lemmik meeskond, sport või playoff hooajal ja ennustusi teistega sama bet.

Igaüks saab luua oma futuurilepingu või "bet" all oma kavandatud tingimustel. Ajal "ennustused Periood", anonüümne ja registreeritud kasutajad oma panused kumb variant nad ennustada tulevad välja, et olla tõsi. Kell "Bet Tähtaeg", kihlveo peatub ja ooteaeg algab kuni tulemuste aeg on kätte jõudnud. At tulemustest ajal vastuvõtva seab õige tulemuse. Sel hetkel, bettors olla kuni 24 tundi, et teatada oma panuse kui vastuvõtva valis vale tulemuse.

BetMoose tundus tõesti huvitav idee mulle, et ma otsustasin istuda koos BetMoose meeskond ja rääkida nendega toote kohta, Bitcoin ja rohkem. Pärast näeme neid postitusi Bitcoin Talk, Reddit ja muudes kohtades jõudsin välja sõnumi, et proovida ja saada natuke aega neilt, kui nad on hõivatud töötavad kaugusel toodet.

Adam tegevjuht at BetMoose oli hea meel, et kohustada ja rääkida mulle veelgi umbes BetMoose.

Adam, miks hakkate BetMoose?

Kui ma esimest õppinud Bitcoin eelmisel aastal, ma läks teadus pidutsema (nagu ma olen kindel, et enamik seda, kui nad esimese elevil Bitcoin) kõike back-end tehnoloogia kasutamise juhtudel, mis tuli see. See oli kõik väga uus mulle, kuid ma kindlasti nägi tulevikku, nii ostsin mõned katsetada protsessi esmaallikast. Nagu ma õppinud rohkem kogukonna ja kõigi projektide, ma sattus tulevad kogu BetsofBitco.in (nüüd kadunud) ja oli inspireeritud potentsiaali anonüümne "päriselus ennustused midagi" platvormi. Ma olin ka pettunud, kuigi - see tundus väga madal-key operatsiooni, mida haldab ilmselt 1 kutt kusagil kodust server, ilma funktsioonid ja massiivne mastaapsuse disaini vead. See, kui ma otsustasin, et ma tahtsin, et parandada selle mudeli. Pärast konsulteerimist minu lähedane sõber, kes töötas veel alustamise ajal, saime joonise pardal.

Nii et olete ehitanud meeskonna ja tegelikult kogu käivitamisel ümber seda ideed. See on fantastiline, siis oli maininud, et sa tahtsid ehitada midagi skaleeritav, siis ütle mulle rohkem oma tagi ja kui olete teinud mingit väljaspool investeeringuid, et kasvatada oma meeskonda?

Me oleme meeskond 6, kuigi me püüame hoida meie mudeli kõhn ja säästva kui võimalik. See pärineb, kuidas meie mudel töötab - ka meie peamine funktsioon. Varem intrade (kuulus fiat ennustus turg) tegi 24 miljardit lepingute raames ( "panuste" oma kodulehel)), kuigi nad ikkagi kasutada osa sellest rahast (ja seega ka tegutseda fraktsioneeriva reservi) hoida pinnal ning seega ei õnnestunud. See on osaliselt tingitud asjaolust, et nad pidid kirjutama, fondi ja lahendada oma lepingud.

Oleme asemel keskendunud hoone P2P süsteem teised seda teha ise, seega miks meie võõrustajad teha lõigatud väljamakse See tähendab, et teoreetiliselt kui me lõpetasime arendamine ja turustamine, võiksime joosta minimaalne üldkulud nagu jagatud platvormi.

See ütles, meil on mõned muud ühendused, mis aitab välja, sealhulgas erainvestor, mida me koos töötanud minevikus ja on kavas tulevikus mitteseonduvates projektide samuti.

Sarnane sul on meeskond ja tahavad ehitada midagi awesome siin. Kas sa meile mõned tulevasi teid ja teie meeskond töötavad?

Lühiajalised, meie eesmärk on jätkuvalt ehitada meie platvormi (turvalisus, sotsiaalse suhtluse, UX jne) ja saada välja beeta.

Keskmise tähtajaga meie eesmärk on tutvustada automatiseeritud proof-of-maksevõime aruanded ja tööriistad meie kasutajatele mugav meiega ei tööta (nii usalduse ja tehnilistel põhjustel) müntidega ega töötab fraktsioneeriva reservi ükskõik millisel põhjusel.

Pikaajaline meil üks kahest eesmärgid;
2. Liiguta fiat.

Märka "või" asemel "ja". See on taotluslik. Praegu me ei usu, seal on viis seda teha, mida me teeme koos nõustudes fiat JA tegutseva DAC. Nõustumine fiat toob olulist maht, arvestades tegutseva DAC toob märkimisväärset (ly rohkem) usaldus, vähendab kulusid, kuid võivad vähendada mahtu nagu praegune olemasolevate vahenditega teha seda palju kasutajasõbralik ebasõbralikud.

Me postitada pidevalt uuendusi 2 meie niidid reddit.com/r/betmoose- üks on muutoslogista mida sait on uuendatud, ja teine ​​on "Mis me töötame praegu", mis annab pilguheit mida me hoone / testimise kui me räägime. Samuti hoiame bitcointalk.org niit ajakohane. Ma võiks öelda teile rohkem infot awesome uusi asju me töötame, kuid selleks ajaks see saab avaldada / lugeda, mul on tunne, me töötame rohkem awesome uusi asju nii et parim bet on kontrollida nende 2 allikatest. Üldjoontes, me töötame rohkem sotsiaalset interaktiivsust (nagu "vabaajakeskus"), minigames jaoks chat box ja esildise programmi.

Wow, muutudes DAC?!? Kas oskate öelda meile oma mõtted, miks sa teeksid seda ja võibolla selgitus meie lugejad, milline DAC on?

DAC on üsna keeruline mõiste, et arutada üksikasjalikult ühe lõike, kuid põhimõtteliselt, see on ettevõtte ilma tsentraliseeritud rühma liikmetest. Selle asemel, see on kas automatiseeritud põhineb kogum eelnevalt kehtestatud eeskirju ja suuniseid, ja / või otsused tehakse detsentraliseeritud juhtimise (mitu inimest) anonüümselt.

Tasub märkimist, et DAC on väga abstraktne, teoreetiline organisatsiooni konstruktsioone, need, mis ei ole testitud tegelikult praktikas. BetMoose võiks olla DAC teoreetiliselt. Me ei vasta kõik tehnilised mõisted, kuid detsentraliseeritud omandi (investeeringute või teise tee) võib teha võimalikuks. Seda seetõttu, et põhitegevusest saidi administraatoreid pikaajalise saab automatiseerida detsentraliseeritud viisil. Tegevused näiteks otsustada, et eemaldada märgistatud sisu ja jäänud lahendamata vaidlustanud panused on esmaseks ülesandeks.

Raha võiks siis toimub mitme allkirja rahakotid kontrollib vastuvõtva kasutaja ja üks, kus võti on leitud konsensuse nende "master" Oraakel. See omakorda BetMoose viiakse detsentraliseeritud lepingu vahetada. Keeruline osa on leida sadu kui mitte tuhandeid (oleks arvatavasti osa kogu saidi userbase) nende usaldab sõnu, mis vahendavad vaidlustatud ennustused (näiteks), tekitamata rünnakusuundi nagu Sybil rünnakud (aka 1 tegutseva füüsilise isiku 100 sõnu ja seega lükates hääletus).

Miks seda teha? Teaduses! (Muu hulgas ratsionaalne ärilistel põhjustel)

Mis on üks väljakutseid te olete silmitsi koos BetMoose?

Meie suurim väljakutse (nagu ka teised P2P platvormid) on kasutajatele ja maht. See muutub lihtsamaks kui platvorm kasvab (nagu me oleme olnud, mis on hea), ja ennustused, et saada läheb tavaliselt hoida läheb üha suureneva kiirusega, aga kui sa oled uus peremees ilma alustades likviidsuse (kuigi võite on hea bet!), see võib olla keeruline saada, et oluline natuke hakanud likviidsust.

Teeme oma parima, et aidata välja, aga see on lõppkokkuvõttes kuni vastuvõtva vähemalt postitada oma panuse kusagil, et saaksin väljaspool silma peal.

Lõpuks oleme olnud natuke mures koguturust Bitcoin kasutades statistika http://bitinfocharts.com/top-100-richest-bitcoin-addresses.html(as üks näide). Meie analüüs usume ~ 500K inimest (kõige) on Bitcoin, mis on 0,01 BTC või rohkem (ainult $ 3). Reaalselt siiski, et summat poole võrra, kui te vaatate neid, mis ise midagi rohkem kui 0,1 BTC. Nii et isegi kui iga inimene, kes oli Bitcoin kasutas seda oma saidil, me tahaks olla mitte rohkem kui 250K kasutajatele.

Millised on teie eesmärgid koos BetMoose?

Meie eesmärk nagu Bitcoin ettevõtjatel peaks olema tuua rohkem inimesi Bitcoin ökosüsteemi, mitte võidelda üle olemasolev. Oleme loonud midagi, mis ei ole kättesaadav või kerge korrata Fiat loodetavasti näidata võimu Bitcoin ja cryptocurrencies üldiselt. Lisaks kavatseme anda välja tasuta münte uutele kasutajatele (tähendusrikast summa, näiteks $ 2-3 iga) - me tahame saada esimene, lõbus ja sõbralik samm Bitcoin neile. Ja erinevalt kraan, nad on võimelised neid kasutama kohe. Loodame rohkem inimesi liituma meiega meie visioon Bitcoin vastuvõtmist.

Kas hiljutisi lahendeid Kanada mingit mõju, mida kutid teevad? Ma ei ole jurist, kuid see kindlasti ei tundu see kehtiks aga isegi veel hea meelega kuulda teid ja teie meeskonda mõtteid seoses ja mida see võib tähendada, kui midagi BetMoose.

Ei Oli hea kokkuvõte kusagil kuid põhimõtteliselt (ümbersõnastatud kellegi kokkuvõte):

Kui ärimudel on fiat BTC liigutav vahetada, siis oled MSB ja vajate litsentsi.

Kui teie ärimudel ei tähenda liigub fiat inimeselt inimesele ja on Bitcoin poe mäng, teenindus jne (nagu BetMoose), siis seal on midagi muretsema.

See otsus on kõike fiat - Kanada dollarit on jurisdiktsiooni Kanada, seega võivad nad luua selle otsuse.

Kõik see ütles aga me ei tööta Kanadas (meil on 2 serverites 2 jurisdiktsioonides (üks on veakindlasse backup, mida me ei ole olnud kasutada veel)), ja me ei sihi kanadalased otse. BetMoose on nii palju "pilve", sest see muutub, seega pole füüsilist kohalolekut on meie tugev külg. Samuti säilitada anonüümsust täpselt selleks, püüdes oma parima, et imiteerida BTC-e mudel.

Täname teie aega Adam! Ma ei saa oodata, et hoida vaadates BetMoose kasvada!

Seotud uudised


Post Dogecoin

Bitcoin USA dollari suhtes Goldi vastu - sellepärast võidab Bitcoin

Post Dogecoin

Videomängu arendaja, kasutades Blockchaini tehnoloogiat, tõuseb $ 1mm

Post Dogecoin

Nxt Multigateway teenuse vabastamine: BTC ja LTC kauplemine Nxt-ga!

Post Dogecoin

Täna oli aeglasem, aga siin on, mida nädalavahetuse jooksul oodata

Post Dogecoin

13 kõige aktiivsemat Bitcoini kokkutuleku rühma

Post Dogecoin

20 Odavad asjad, mida inimesed Bitcoiniga veebis saavad osta

Post Dogecoin

17 Väikeettevõtted, mis aktsepteerivad bittiini

Post Dogecoin

11 awesome Bitcoini reklaame

Post Dogecoin

10 Väikesed või kaugemad kohad, mis on Bitcoini kasutusele võtnud

Post Dogecoin

11 Populaarsed Bitcoini kaitsjad

Post Dogecoin

21 awesome Litecoini kaevandusplatvormi

Post Dogecoin

Müntide tulekahju kaevuritele