Intervjuu: kuule end Bitcoini megaphoneis | Estonian.lamareschale.org

Intervjuu: kuule end Bitcoini megaphoneis

Intervjuu: kuule end Bitcoini megaphoneis

Bitcoin Megaphoneis huvitav idee, et me oleme jälginud kasvada möödunud mitu nädalat. Sait Kontseptsioon on lihtne ja on kirjeldatud kui lased oma raha rääkida teile, Bitcoin ruupor abil igaüks postitada sisu, pöörates sümboli kohta. Lühike postitused maksab penni, kuid enam oma postituse, seda rohkem maksad.

Kui postitate, siis ka automaatselt luua turvaline virtuaalne "tip jar", et igaüks võib annetada, ja ainult saate koguda raha. Võite ka käsitsi sisestada oma avaliku Bitcoin aadress vihjeid.

Rääkisime looja Mike Saalomoni umbes Bitcoin ruupor rohkem teada saidi, tema tulevikuplaane ja mis teeb teda märgistada.

Müntide Fire: Tänu Mike võtmise aega välja oma arengu ajakava jagada meie lugejatele. Kui kaua olete olnud Bitcoin?

Mike: Ma olen suhteliselt uustulnuk maailma Bitocin. Ma kuulsin mõned mainib ta ajakirjanduses, kuid ei tee "süvaülevaade" kuni märtsini 2014. See, kui ma õppinud avaliku / erasektori võtmed, rahakotid ja põhitõdesid kindlustada oma bitcoins. Ja muidugi see, kui veetsin paar taala mängida. Ütlesin endale ma ei peatu õppida Bitcoin kuni ma võiks nuputada just see, mida kuradit juhtus kell blockchain.info. (Klikkida ümber, et saiti Bitcoin autsaider on nii segane see on tegelikult lõbus.)

Müntide Fire: Mis on teile põnevil Bitcoin?

Mike: Minu jaoks kõige põnevam aspekt Bitcoin on micropayments. Digitaalse raha saab teha igasuguseid asju, mis on võimatu (või lihtsalt ebapraktiline) olemasolevate maksesüsteemid. Ma arvan, et inimesed maksaksid palju vähe asju, kui ta oli hõõrdevabu. Võtke maanteel näiteks. Ma hea meelega maksma murdosa pennigi kõigile, kes laseb mul edasi neid. Või dieediga; kui minu skaalal automaatselt maksma KKK $ 1 iga päev ma ei kaota kaalu, ma võib olla natuke skinnier kohe. (See viimane näide on ilmselt nali, kuid see on tehniliselt võimalik...)

Kõik räägivad, kuidas see on nii lahe, et Bitcoin saate saata miljonit dollarit üle maailma praktiliselt midagi. Aga ma arvan, et see on oluline kaaluda teiste äärmuseks. Mis Bitcoin saab osta midagi, mis maksab murdosa pennigi. Kui lahe see on?

Müntide Fire: Mis ajendas teid ehitada selle projekti?

Mike: Ma tahtsin ehitada midagi, mis võiks olla ainult võimalik Bitcoin. Tõsi, sa oleks võinud ehitatud midagi sarnast Bitcoin ruupor enne Bitcoin, kuid see oleks olnud valusalt keeruline kasutajatele, kaasates kasutajakontod, paroolid, krediitkaartide... Yuck. Keegi oleks postitanud asi.

Aga Bitcoin kõik tõkked postitad sisu lihtsalt hajuvad. Inimesed saavad külastada veebilehte, vaata, mis see on umbes, ja sekundites luua postitus, mis on näha üle kogu maailma ja potentsiaalselt teenida neid nõuandeid.

Me pole kunagi varem näinud dünaamiline, kus saab öelda kõike, mida tahan, anonüümselt ja sellega raha teenida.

Müntide Fire: Millised on teie eesmärgid Bitcoin ruupor?

Ma armastan tõestada, et micropayments on tulevikus kirjastus. Sel hetkel on see lihtsalt suur eksperiment, et näha, kuidas paljud inimesed maksavad ja ladestamine, kuid kui Bitcoin vastuvõtmist jätkab startida Loodan, et kirjastajad näevad saidi Koekenttä jaoks uusi tulusid.

See on naljakas, sest ajal minu päev tööd, luua väga Internetis reklaame, mis loodetavasti ühel päeval asendada või asendunud tulust otse Bitcoin. Praegu valitsev tarkus, et "kasutajad ei maksa sisu", ja kuigi ma nõustun, et me ei ole veel näinud, mida kasutajad või ei pistmist Bitcoin. See on põnev aeg, et see tehnoloogia vastuvõtmist kasvada.

Müntide Fire: Millised on olnud suurimad väljakutsed siiani seda?

Sait võib ähvardada inimestele, kes ei ole uudishimulik või teavad väga vähe Bitcoin. Pole midagi muud, näiteks seda veebis, nii et see on raske kohe edasi kontseptsiooni uusi külastajaid.

Müntide Fire: Milline on olnud suurim edu on?

Ma armastan näha uusi postitusi tule saidile ja ma armastan nähes inimesed saavad kallutada. Ma ütleksin, mu uhkeim hetk oli käivitada päev, kui keegi osavalt postitanud "Kuule" poiss, ja keegi kallutada teda mõne minuti jooksul. Pärast väsimatult hoone saidi see oli selline õigustamine seda näha kohe saada veojõu.

Müntide Fire: Millised on teie tulevikuplaanide Bitcoin ruupor?

Mike: Ma arvan, et suurim avenue kasv on füüsilisest isikust kirjastamine. Ma räägin mõne autorid, kes on huvitatud avaldades oma tööd otse Bitcoin ruupor. Igaüks, kes on püüdnud ise avaldada teile öelda, kui raske on teha raha. Nii Bitcoin ruupor on atraktiivne luuletajad ja autorid, sest see annab neile võime koheselt rahaks. Making inroads loominguline kogukond on suur minu jaoks esmatähtis.

Ka siis, kui seal on piisavalt nõudlust Ma armastan luua API nii sisu saab Remixed ümber veebi. Üks viis, kuidas ma näen saidi kasvab on muutunud midagi Craigslistissa turustamise sõnumeid. Nii võttes juurdepääs andmetele võiks olla kasulik paljud inimesed.

Mis iganes kuju saidi võtab, see on põnev näha uusi ning loomingulisi viise inimesed teevad postitusi. Näen ASCII kunst, Base64 pilte, seinad korduvaid märke, et meelitada tähelepanu; see on väga inspireeriv. Muidugi seal on ka natuke rämpsposti ja porno. Ma arvan, et kõik on osa lõbus. :-P

Seotud uudised


Post Dogecoin

Kes on Satoshi Nakamoto? Infograafiline

Post Dogecoin

Arvamused krüptokuuluvuse kohta 6-st Bitcoin-sõbralikust poliitilisest kandidaadist

Post Dogecoin

Dogecoini alused

Post Dogecoin

10 kõige kallimat kaupa, mida saab osta Bitcoinidega

Post Dogecoin

Segwit versus Bitcoin Unlimited ja Bitcoins Fork selgitatud lihtsalt

Post Dogecoin

50 Insane faktid Bitcoini Infographic kohta

Post Dogecoin

Mündi lühike saidi värskendus: suured muutused tulevad

Post Dogecoin

11 awesome Bitcoini reklaame

Post Dogecoin

Liberté Mining proovib midagi muud

Post Dogecoin

10 Futuuristlik või tavalistest projektidest, mis aktsepteerivad Bitcoini

Post Dogecoin

Pressiteade: Trucoin announces lõpetamine partnerlust NCC ja Presto Financial koos kavadega ametlik käivitamine, mis Ligi Neljale Vana partnerluse katvus USA Ühendriigid

Post Dogecoin

13 kõige lootustandvat krüptokursust