Liberté Mining proovib midagi muud | Estonian.lamareschale.org

Liberté Mining proovib midagi muud

Liberté Mining proovib midagi muud

Liberté Mining teatas käivitada uue pilv kaevandamise teenuse powered täielikult 100% taastuvatest hüdroenergia ehitatud Vastaspoole protokolli.

Kanada firma haldab meeskond kogenud kaevurid, kes kasutavad P2Pool kaevandamise võrgustik, mis aitavad leevendada võimalus 51% rünnaku Bitcoin võrgu. Nüüd nad toovad võime igaüks osta cloud kaevandamise vara kaudu osapoole tõeliselt detsentraliseeritud ja läbipaistev süsteem.

Väljastamisega vara kaudu Vastaspoole protokoll, nad võimaldavad neid varasid kaubelda vabalt Couterparty on reaalajas detsentraliseeritud vahetada. Vastaspoole on uuenduslik platvorm peer-to-peer finantsinstrumentide turgude. Erinevalt Wall Street ja muud tsentraliseeritud finantsasutuste, vastaspoole pakub avatud, turvaline rahalised vahendid ja turud, mis ei nõua usaldusväärse kolmanda osapoole või käsi kasutada.

Platvorm on ehitatud peal Bitcoin ja laiendab funktsionaalsust Bitcoin võrgu uued ja enneolematu viisil. Osapoolte, kellel on Interneti-ühendus saab juurdepääsu rahastamisvahenditele, mis olid eelnevalt kulukas või ei ole saadaval üldse.

Pilv kaevandamise teenuse vara saab kaubelda, kuid erinevalt konkureerivaid teenuseid see on tehtud koheselt kaudu detsentraliseeritud vahetada, et haldab osapoole võrgu ise. Ainulaadsust seda ressurssi muudab erinevalt muu hetkel saadaval.

Liberté Mining võiks muutunud tööstuse liider "roheline" kaevandamine. Kuigi konkurendid on touted toimingud, mis on keskkonnasõbralike ja energiatõhusate, Liberté Mining on esimene operatsioon kasutada 100% hüdroenergia. Nende andmete keskus on powered kasutades peaaegu kõik täiesti taastuv, heitkoguste vaba, puhas energia allikad kaevandustööde.

"Juhtiv kaevandamise bassein tarbitud 159,519,788KW / H võimu esimesel tegevusaastal. Kujutage ette, kui see õigus oli puhas, taastuvenergia nagu kasutab Liberté Mining. Hüdroenergia pakub selge eelis, et see ei kiirga kasvuhoonegaase. Me kasutame täielikult taastuvatest vee asemel piiratud fossiilkütuste mis võimaldab energiakulude vähendamine Liberté kaevandamine. "

-Ryan Scott tegevjuht, Liberté Mining

Liberté Mining on üks läbipaistev kaevandamise basseinid olemas. Kasutamine Vastaspoole näitab kogu vara müüakse ja kaubelda võimaldab keegi kontrollida ettevõtja terviklikkuse. Mis P2Pool näitab kaevanduse statistika ja selgelt avaldatud kontaktandmed, ostjad saavad olla kindlad nende investeeringuid. Ma leidsin selle idee täielikult end-to-end läbipaistvus on värskendav muutus, mida me oleme näinud hiljuti teiste pilv kaevandustööde.

P2Pool on detsentraliseeritud Bitcoin kaevandamise bassein, mis töötab luues peer-to-peer võrgu kaevur sõlmed.

P2Pool aktsiate moodustavad "sharechain" iga osa viitamine eelmise osa räsi. Iga aktsia sisaldab standard Bitcoin ploki kaudu, mõned P2Pool-spetsiifilisi andmeid, mida kasutatakse arvutamaks põlvkonna tehingu (subsiidiumi kogusummast, väljamakse skripti selle aktsia kohta, nonsi, eelmise osa räsi ja praegune eesmärk aktsiate) ja Merkle filiaali sidudes selle põlvkonna tehingu ploki päisesse Merkle hash.

Kett pidevalt reguleerib oma eesmärgi hoida põlvkonna ümber ühe aktsia iga kolmekümne sekundi, nagu Bitcoin reguleerib seda, et genereerida ühe kvartali iga kümne minuti jooksul. See tähendab, et leida aktsiate muutub raskemaks (mille tulemuseks on kõrgem dispersiooni) rohkem inimesi kaevanduse P2Pool, kuigi suur kaevurite on võimalus tõsta oma raskusi, ja nii vähendada mõju nende kaevandamise kohta P2Pool minimaalne raskusi.

Erinevalt Bitcoin, sõlmed ei tea kogu ahela - selle asemel nad omada vaid viimase 8640 aktsiat (viimase 3 päeva väärt). Et vältida ründaja töötamast kett salaja ja siis vabaks, ülekaaluka ketti, ketid hinnatakse, kui palju tööd neil kuna hetkel minevikus. Et teha kindlaks, et töö on tehtud, kuna see punkt, sõlmede vaadata Bitcoin plokid, et aktsiate viide, millega luuakse tõestatav ajatempel.

Detsentraliseeritud väljamakse koondamise lahendab probleemi tsentraliseeritud kaevandamise basseinid alandav detsentraliseerimist Bitcoin ja vältida riski raske avastada varguse bassein operaatorid. See on tingitud selle seadistuse, et need ostavad sisse Liberté Mining saab täielikult teada, et kaevandamine riistvara on tegelikult töötab ja vaata tulemusi ja tean, et ettevõte ei ole koorides off top nagu on väidetud muude toimingutega.

Ryan ja tema partnerid, Leo ja Nick on kõik tuntud ja lugupeetud Bitcoin kogukonna liikmed. Kuna aktiivne ja elu liikmed Bitcoin Foundation ja Bitcoin Alliance Kanada meeskond jagada oma kirge annab kogukonnale tagasi mitmel viisil. Kõik kolm on kaasatud ka hõlbustades kohalike Bitcoin kokkusaamisi. Leo ja Nick tegutsevad ka oma Bitcoin ATM ettevõtted tuntakse BitSentand BitTeller. Ryan toimib ka online ehete firma nimega Crypto kullassepp.

Ettevõte teatas täna nad oleks puu istutamisega iga vara müüakse aitab kompenseerida süsinikdioksiidi emissioonide kaudu teiste kaevandustööde.

Liberté Mining on ära peale tohutute ressursside Carbon Farmer, et aidata neil koos puude istutamine Kanada aidata korvata heitkoguseid. Carbon Farmer on unikaalne organisatsioon puude istutamine nimel üksikisikute, organisatsioonide ja ettevõtete, kes soovivad aidata võidelda süsinikdioksiidi heitkoguseid kogu maailmas.

Liberté Mining teeb kõik kaevandamise tasu tasuta P2Pool mis põhjustab ka suurema kasumi omanike Liberté Mining vara.

Ma istusin Ryan Liberté Mining valida oma aju natuke rohkem seoses firma ja pilv kaevandamise üldiselt.

Leo: Te olete kogenud kaevurid, mis tunduvad tegutsevad mõned edukad operatsioonid praegu miks te alustada uut pakkumist?

Ryan: Me käivitame meie uus kaevandusettevõte tegeleda mõne muret näeme tekkimas krüpto kaevandamise ruumi. Kohe alguses on tsentraliseerimise võrgu tekkimist basseinid juhtimiseks olulist segamist võimsus. Me näeme seda kui tõsist ohtu legitiimsust Bitcoin ja midagi, mis tuleb iga hinna eest vältida. A51 protsenti rünnaku või isegi võimalust seda võib juhtuda igal ajal on võimalik teha kahju maine Bitcoin. Kasvu vastu ja investeeringud, usaldus on väga oluline komponent. Jätkub oht rünnaku suudab tõsiselt stunt Bitcoins kasvu. Plaanime leevendada tsentraliseerimise nii palju kui võimalik avatud ja läbipaistva kasutamise P2Pool.

Teine aspekt, mis on üha raskem õigustada on keskkonnamõju et Bitcoin on loonud oma kaevandamine tavasid. Mõju võrgu selgemalt näha, kui panna reaalses maailmas arvud.

Praegu võrgu istuvad 200 PH keskkonnamõju võimu vaja on suurusjärgus umbes 192,000 bensiini autod ja selle kasvav iga päev. See tuleb vähendada, mida on mõistlik ehitada uus digitaalne majandus on arhailine ja ennastkahjustavad vundament varem.

Me teame seda ei kavatse muuta üleöö, kuid peame andma keskmine kaevur võimalus kaevandada nii, et on ökoloogiliselt vastutustundlikku kuigi nad ei pruugi olla juurdepääsu taastuvatele puhas energia. Samuti võtame seda samm edasi partneriks Kanada süsiniku kompenseerida firma nimega Carbon Farmer.

Me puu istutamisega iga TeraHash müüakse läbi Liberté Mining. Mitte ainult me ​​pakume kaevurite võimalus teha oma osa, mida kaevandamine keskkonnasõbralikkus kuid me anname neile võimaluse aidata korvata kahju, mida on planeedi kaevurite kasutades elektrit, mis on loodud, kasutades fossiilkütuseid.

Leo: Mis ajendas teid kasutama vastaspoole väljastada varade Liberte?

Ryan: Oleme alati mõelnud detsentraliseeritud tehnoloogiaid. Olin pärast arengut mitmed projektid, mis võimaldab teil anda vara või kasutaja määratud märgid. Tundsime Vastaspoole pakutakse kõige tõhusam viis väljastab Bitcoin kaevandamise vara, mis võimaldab meil teha kaevandamise väljamakseid otse vara omanikud Vastaspoole rahakoti aadress. Samuti annab meile juurdepääsu turvaline kauplemise platvormi klientidele kauplemine oma vara avatud turgudel. Asset omandi kasutab Bitcoin võrgu ise, mis võimaldab keegi kontrollida oma vara oksjoni vastu meie kaevandamine statistikat P2Pool. Vastaspoole aitab kaitseb meie klientidele oht rünnaku, varastamine nende vahendite / varade tsentraliseeritud server me kontrollida. See annab kogu vara kontrolli ja omandi kliendile.

Leo: Millised on suurimad väljakutsed olete silmitsi loomisel toiminguid Liberte?

Ryan: Meie suurim väljakutse on alati olnud koguvõimsus. Asjad muutuvad kiiresti on Bitcoin kaevandamise ruumi ja riistvara on nüüd jõuda võimsustihedused kunagi näinud standardses andmekeskuse. Leida odav hosting lahenduse suure võimsusega tihedus server hammas ei olnud lihtne ülesanne. Nagu me kiiresti avastanud praeguse andmekeskuste ei ole projekteeritud Bitcoin silmas pidades. See oli põhjus, miks me otsustasime ehitada oma rajatis et me kontrollitud.

Leo: Kas sa kunagi plaanid hoone oma seadmeid?

Ryan: Teeme milline on parim meie klientidele. Meil on olnud mõningaid kogemusi ostu kiibid väljamõeldis eesmärkidel salli keegi tootmissektoris selle ei ole lihtne ülesanne.

Jätkame luua tugevaid suhteid meie praeguse tarnijate keskendume meie tugevusi. Asjad saab muuta kiiresti Bitcoin ruumi ja me oleme alati avatud idee nagu me kasvada. Ma eelistaksin investeerida teadus- ja arendustegevusse taastuvate energiaallikate nagu see annaks suurema kasu maailma tervikuna.

Ma arvan, et avatud hankimist disain oleks esimene samm hoolitsedes jõudnud masside ja ei olnud shutdown nii nagu paljud varem. Võttes leht välja Bitcoins raamatuid siin.

Leo: Kas rakendades erinevaid seadmeid erinevate ASIC ettevõtted?

Ryan: Jah, me oleme rakendades mitut tüüpi riistvara lugupeetud toodab.

See võimaldab meie ärimudel jääda võimalikult paindlik. Oleme kohtunud palju suurepäraseid inimesi riistvara tootmise sektoris ja neid suhteid on need, mida me kalliks ja tahaksid edendada. Lõppkokkuvõttes taandub matemaatika. Meie peamine ülesanne on kaevurid, üritades nii kõvasti kui võimalik, et suurendada tõhusust ja kulusid kokku hoida.

Leo: Mis läheb loob teile peale väga suur ettevõtmine tagatud toimingute?

Ryan: Usume, et meie operatsiooni paistab silma kui kõige keskkonnasõbralikum Bitcoin kaevandamine kuupäeva. Meie lootus on, et ehitada paremat tulevikku kõigile ja mis algab määrates mineviku vigu. Pakume ka usaldust investoritele, et oleme registreeritud Kanada äri.

Leo: Kas sa kunagi otsima riskikapitalirahastusest laiendada oma tegevust?

Ryan: Meie meeskond on alati otsivad investorid, kes on sarnased väärtused, nagu meie oma. Meil on praegu protsessis otsib riskikapitalirahastusest kahest eraldi allikatest. Kui keegi on huvitatud Kaasalöömine oleme alati avatud arutelud.

Leo: KNC Miner ja teised hakkavad saada pilve kaevandamise ruumi. Kuidas te tunnete selle kohta?

Ryan: Oodatud on kõik konkurentsi ruumi, sest sisimas oleme keskmine kaevur otsivad parimat seadistust mäetööstuses.

Me usume, et konkurentsivõimelisem ruumi seal on vähem ruumi inimestele, kes soovivad juurutada kelmuse stsenaariume võtta kaevurite raskelt teenitud Bitcoin. Üks meie asutamispõhimõtetes on olla avatud ja läbipaistev kui võimalik. Me avaldab videod meie kaevanduse näidata inimestele, et me oleme materiaalse äriühingu rajatis ja tegeliku riistvara, mitte ainult teise sõita öösel loodud, et läheb nõrgub oma mündi.

Meie firma püüab teha asju, mida me soovime olime näinud muid toiminguid kui alustasime mäetööstuses. Tunne "Seda saab teha paremini" on põhjus alustasime Liberté Mining ja põhjus arvame, et me jääme asjakohaste selles valdkonnas juba mõnda aega.

Leo: Me oleme näinud palju petuskeemid hiljuti sealhulgas Lunamine, mis oli tõesti hästi tehtud ja isegi Gavin Andresen kahtluse kaevandustööde. Kui raske on see saab olema, et eristada oma tegevuse omadest halb mängijad?

Ryan: Ma arvan, et tema oli reaalsus ja kliendi seotust tulevad. Selles maailmas usaldusel vähem krüpto valuuta irooniliselt seal ikka peab olema usaldust. Me tahame kaasata kogukonna ja näidata neile, et me oleme kaevurid nagu neid ja kui neil on probleem nad ei saa anda meile helistada.

Kui nad tahavad näha meie saidi meil videod ja plaanime teha rohkem. Me tahame, et inimesed põnevil kaevandamise, sest me oleme jäädes keskkonnasõbralik. Samuti peame pigem kahtlane kui muid toiminguid öelda "ei" videod ja kunagi välja tulema ja ütlema, kes nad on. See muudab inimesed ei tea, ja õigustatult nii, kaevurite on õigus näha rajatis ja tean toimingud on õiguspärased. Me arvame, et see on aeg, et kaevurite püsti ja sundida ettevõtte mängida reeglite.

Mis avaliku kullakaevandusettevõte ütleb oma klientidele nad ei saa isegi näha foto oma operatsiooni? Kui see ei tee teid tunnevad närvis läbi ma ei tea, mida tahab.

Inimesed ütlevad, et see on looduses lääne Bitcoin kuid usume, et ainult kõrbes tahame näha Bitcoin on üks, mis ei toimu poolt fossiilkütuste põletamine toetada võrgu.

Liberté Mining on üks köitvamaks mõisted siseneda cloud kaevandamise ruumi kuupäeva sellise põhirõhk läbipaistev, detsentraliseeritud ja energiasäästlikum jõupingutusi.

Olles isiklikult näinud videos seadmete, rääkinud asutajad ja on põnevil ise ideest kasutades vastaspoole kaevandamise vara see on üks esimesi pilv kaevandustööde et ma olen põnevil samal ajal.

Seotud uudised


Post Dogecoin

11 awesome Bitcoini reklaame

Post Dogecoin

Sõnumite saatmine kalliskividega

Post Dogecoin

Sissejuhatus Myriadcoinini ja lühike valuuta ajalugu

Post Dogecoin

Bitcoin teeb Las Vegases 2015. aasta CES 2015 pritsimise

Post Dogecoin

Bitcoini kaart: operatsioonisüsteemi Infographic allalaadimised

Post Dogecoin

15 Kohad, kus saab osta õlut Bitcoinidega

Post Dogecoin

11 Ajalooline Bitcoini hetk: krüptokuulenduse ajaloo piltnäitaja

Post Dogecoin

13 kõige lootustandvat krüptokursust

Post Dogecoin

Mündi lühike saidi värskendus: suured muutused tulevad

Post Dogecoin

Monero ülevaade

Post Dogecoin

Top 25 Bitcoin ja Cryptocurrency veebisaidid kogu maailmas

Post Dogecoin

Kes on Satoshi Nakamoto? Infograafiline