Sõnumite saatmine kalliskividega | Estonian.lamareschale.org

Sõnumite saatmine kalliskividega

Sõnumite saatmine kalliskividega

Gemsis uus ja põnev Mobiili taotluse iOS ja Android, mis toob cryptocurrencies massidele ei vaja teadmisi Bitcoin, krüptograafia või krüpteerimist.

See on selline põnev innovatsiooni olen oodanud. Gems app paneb võimu cryptocurrency kätes kasutajatele, ilma tavalisi tüsistusi, mis ümbritsevad cryptocurrency tehnoloogia täna. Gems on sotsiaalne messenger app, et tuleb integreerida järgmise põlvkonna Bitcoin tehnoloogiat. Gems pakub WhatsApp stiilis mobiilne kogemusi, kuid täielikult krüpteeritud privaatsõnumi ja sisseehitatud rahakott.

Rakendus on nii messenger ja rahakott. Iga Gems kasutaja saab automaatselt rahakott kaitstud parooliga valitud registreerimisel. Valitud Gems kasutajanimi toimib ka pseudonüümi lingitud Counterwallet aadress, mistõttu on lihtne ja kasutajatel saata ja vastu võtta kas kalliskivid või bitcoins (ja hiljem teiste varadega).

Gems app välja toretsev ja on lihtne kasutada. Kasutaja lihtsalt laadib rakendus, loob konto ja seejärel saab kohe jagada sõnumeid sõpradega ja olles aktiivne võrgus, teenides kalliskivid. Tutvustame uusi kasutajaid Gems on vaid üks näide nii, et kasutaja saab premeerida kalliskivid, mille väärtus on otseselt seotud väärtus võrgustik, sest seal on alati fikseeritud ja piiratud pakkumise kalliskivid.

Kuigi paljud punkti võimalus Gliph uue krüpto-sõnumside platvormi, Gliph liidese ei ole nii atraktiivne või kasutajasõbralikud Gems. Gliph praegu puudub funktsioone, mis paljud peavoolu messenger kasutajad sooviksid näha päevase sõnumside taotluse.

Kampaania Video annab lihtsa ülevaate, kuidas Gems töötab:

Istusime maha Daniel Peled alates Gems meeskond rääkida Gems.

Mike: Miks kasutajad lülituda regulaarne sõnumside rakendused Gems?

Daniel: Kuna viimastel juhtumitega isiklikke andmeid lekkis, tehnoloogia kasutajad on muutunud palju rohkem mures turvalisuse oma andmeid. WhatsApp, näiteks kauplustes ja ei krüpti oma kasutajate side, sõnumid, pildid või videod. Võrdluseks kasutaja andmeid ei salvestatud Gems, mis on kuidagi pääseda sõnumeid ja seega sõnumeid ja andmeid on tõeliselt privaatne.

Gems on muud olulised omadused, mis eristavad seda muudest sõnumsiderakendustega, sealhulgas viis ta läheneb oma kasutajatele. WhatsApp hiljuti ostis Facebook for $ 19 miljardit. Tänu peamiselt selle kasutajad on muutunud väga väärtuslik ettevõte. WhatsApp laeb kasutajate $ 1 aastas rakendust kasutada. Gems, teiselt poolt, on vaba ja veelgi, siis tegelikult maksab kasutajatele.

See toimib tänu meie ainulaadne-app valuuta-tasu mudeli järgi. Need, kes soovivad reklaamida Gems võrk peab ostma kalliskivid märgid, et seda teha. Gems maksab märgid otse kasutajatele, kellele nad reklaamida. Kui kasutajad ei soovi saada reklaami, võivad nad kergesti loobuda. See loob turul, kus kasutajad saavad otseselt kasu oma kalliskivid. Oleme esimene tuua selle uhiuue jagamise-majanduse mudeli turule.

Mike: Kas sa ütle meile natuke rohkem krüpteerimist kasutada Gems?

Daniel: Gems app võtab null usaldust ja isegi kaitseb kasutaja andmeid Gems enda pilv serverid. Iga turvaline väljuv teade on krüptitud võtmega, mis on tundmatu server, muutes sõnumi saaja ainus, kes saab lahti krüptida. See privaatsust mudel takistab võimalust pealtkuulamise teel kolmandatele isikutele, sealhulgas valitsusasutused ja ettevõtted.

Gems pakub segu RSA 2048 ja AES 256-bitist võtit. Krüpteerimisel kliendi kliendi turvaliste sõnumeid dešifreerimatu poolt Gems infrastruktuuri. See on ainus reaalne võimalus saavutada 100% privaatsust, kuna see ei usaldada kolmandatele isikutele.

Mike: Alates tehnilisest seisukohast, see on meie arusaam, et Gems kasutajanimed on sisuliselt tunti aadressid osapoole süsteemi. Kas me suudame olla palju erinevaid valuutasid meie Gems rahakotid?

Daniel: Meie eesmärk on arendada tõesti lihtne ja lihtne kasutaja kogemus; Seega, kuigi see võimalik on palju erinevaid valuutasid Gems rahakott, usume, et see on parem, et käivitada rakendus esialgu toetust Gems ja Bitcoin ainult.

On oluline märkida, et kuna see on esimene kord, kasutajad kontrollida põhiväärtus sotsiaalne võrgustik, see on liiga vara ennustada, mida teised romaani ideed tekivad. Võtame Gems omanike sisend arvesse tulevaste funktsioone.

Mike: Kuidas anonüümne saan olla selle taotluse?

Daniel: Enamik sotsiaalsed võrgustikud ei toetada või soodustada tõsi anonüümsus nende kasutajatele. Mõtle WhatsApp: iga konto peab olema seotud töötava telefoninumber jõustada nõue saata SMS registreerimise käigus. Sa ei saa avada WhatsApp konto ilma kindlaks ise. Sama kehtib Facebook, mis definitsiooni järgi sisaldab oma pärisnime, mitte anonüümne alias.

Gems erinevalt teistes võrkudes, saab kasutaja valida, tase anonüümsust ja privaatsust, mis on mugav. Teie andmed ei ole kunagi jagatud kolmandatele isikutele, kui te nõustute. Vaikimisi Gems konto sisaldab ainult anonüümne alias-valitud kasutajanime. See kasutajanimi ei pea kajastama oma tegelikku identiteeti kuidagi.

Kasutajad, kes on mugav jagada nende tegelik telefoninumber võivad ühendada telefoninumbri oma Gems kontole. Kasutajad saavad üksteist leida kergemini, kui nad ei pea teadma kasutajanimi ja nad saavad selle asemel tugineda telefoninumber nad võivad juba teada. Telefoninumber on alati konfidentsiaalsena, siiski, ja ainult need valitud kasutaja on juurdepääs. Alati on võimalik säilitada täielik anonüümsus, kui soovitud. Gems ei nõua reaalse maailma identifitseerimist, et tegutseda.

Samal tasemel anonüümsust kehtib teie kalliskivid rahakott. Kuna iga Gems konto on ka kalliskivid rahakott, rahakoti aadress on anonüümseks oma konto.

Mike: Praegu sul iOS rakendus ja Androidi rakenduse toru. Plaane tehes veebipõhine messenger, OS X rakenduse Windows Phone rakendus ja muud sordid? Me oleme näinud, et telegramm on laienemise kallal mitmed teised ruumid kiiresti. Kas te kavatsete teevad sama?

Daniel: Meil ​​on muu platvormi versiooni planeeritud meie pikaajalise tegevuskava; Kuid sel algfaasis keskendume ainult mobiiltelefoni Android ja iOS, kuna nad moodustavad enamuse osa meie sihtturul.

Mike: Mis elemendid Gems on avatud lähtekoodiga, kui üldse?

Daniel: beta arengujärgus lähtekoodi ei ole avalikkusele kättesaadav. Kliendipoolse rakendus on avatud lähtekoodiga, kui oleme läbi vajalikud kvaliteedi tagamise ja turvalisuse analüüs, et tagada protsessi ei pane meie kasutajatele ohus.

See võimaldab kolmanda osapoole arendajad auditeerida ja täiustada funktsionaalsust Gems taotluse. Me näeme palju väärtust osalemiseks avatud lähtekoodi kogukonnale. Oluline on rõhutada, et kõik valuutadega seotud tehingute Gems põhinevad praegu avatud lähtekoodi (Vastaspoole), ning et tuum meie IM tehnoloogia põhineb avatud lähtekoodiga tarkvara ning (SignalR).

Lisateavet Gems võib leida kalliskivid veebilehel, Bitcoin Talk niit, või läbi @getgemsorg Twitter konto.

Müntide Tuli kursis viimaste arengute Gems ja olla kindel, et jagada neid oma lugejatele!

Pildid joonistas Gems.

Seotud uudised


Post Dogecoin

Arvamused krüptokuuluvuse kohta 6-st Bitcoin-sõbralikust poliitilisest kandidaadist

Post Dogecoin

10 kõige kallimat kaupa, mida saab osta Bitcoinidega

Post Dogecoin

Kuidas ellu jääda Bitcoini kokkupõrge Infographic

Post Dogecoin

Kes on Satoshi Nakamoto? Infograafiline

Post Dogecoin

10 Väikesed või kaugemad kohad, mis on Bitcoini kasutusele võtnud

Post Dogecoin

10 Futuuristlik või tavalistest projektidest, mis aktsepteerivad Bitcoini

Post Dogecoin

Kuidas tulusad Bitcoin kaevandus talu

Post Dogecoin

8 Mind, kes puhub Bitcoini hirmutab

Post Dogecoin

8 Arstid, kes teevad teie jaoks paremaks bittinoste eest

Post Dogecoin

Bitcoin teeb Las Vegases 2015. aasta CES 2015 pritsimise

Post Dogecoin

11 Ajalooline Bitcoini hetk: krüptokuulenduse ajaloo piltnäitaja

Post Dogecoin

Kolmas krüpteerimisjaama CryptRadio käivitamine 1. oktoobril