Syndicoin võimaldab teil finantseerida sisu veebis | Estonian.lamareschale.org

Syndicoin võimaldab teil finantseerida sisu veebis

Syndicoin võimaldab teil finantseerida sisu veebis

Koos kõigi draama, mis on kujunevast kui hilja umbes Bitcoin saidid ja payolaone küsimus, mis on tulnud korduvalt paljude kõikides külgedes küsimus on see, kuidas me saame maksta kirjanikud sisu Internetis.

Paljud saidid küsimuse läks rekord öelda, et nad ei peatu tava nõustudes Lahjus artiklid, paljud kasutajad Twitteris ka ütlesid, et nad kõik korras Lahjus tava, sest autorid on süüa nii hästi ja nad ei tea parem lahendus.

Kas Syndicoinbe võimalik lahendus sellele probleemile ja aitab rahastada saite, mis toodavad sisu?

Syndicoin on huvitav kontseptsioon loodud arendaja Julian Haight et vastavalt Syndicoin veebilehel:

Nagu te sirvida veebi, Syndicoin hoiab privaatne konto maksetaotluste osalevate saitidele.

Kui olete valmis, külastada Syndicoin vaadata ja maksta sisu soovid. Eemalda elemendid, mida ei meeldi, siis klõpsa maksma. Vaadake makse oma Bitcoin rahakoti enne ringhäälingu seda võrku.

Makstes sisu, siis premeerida kirjastajad ja julgustada neid tugineda otsest rahalist asemel reklaame.

Mõiste kindlasti kõlab päris hämmastav. Nagu lugeja saite ei pea prefund rahakoti, sa ei pea registreerumise ühegi teenuse puhul. Sa lihtsalt sirvida Internetti nagu tavaliselt ja võimaldab saitidel Kirjuta soovitatud nõuanded sisu.

Müntide Fire hiljuti rakendanud Syndicoin API ja kui sa külastad, kui te tõesti meeldib, mida sa loed on teil võimalus aidata rahastada sellist ajakirjandust. Kuna nii vähe avaldaja toetab Syndicoin otse Julian on loonud Chrome'i laiendus lõhest - ta kogub Bitcoin annetuse aadresse saite, mis pakuvad neile, isegi kui nad ei toeta Syndicoin otse.

Külastades Müntide Fire olete ehk märganud väike kast üles ülemises paremas nurgas lehel koormus. See on Syndicoin in action!

Alates lõppkasutaja seisukohast asjad ei saa olla palju lihtsam. Julian näitab meile, mida ta näeb teise otsa asju ja kuidas saada oma toetus on lihtne koos Syndicoin. Arve on loodud ja et maksad selle eest, mida sa tahad. Kui te ei taha maksta teatud leheküljel saate kustutage see lihtsalt arve ja see kaob.

Müntide Fire istus Julian on teda ütle meile rohkem Syndicoin.

Müntide Fire: Täname aega rääkida meile. Mis ajendas teil luua Syndicoin?

Julian: Muidugi esiteks, ma olen Bitcoin entusiast. Usun seda väärtuse säilitajana ja tehingu süsteemi. Samal ajal, minu päev tööd on webmaster sisu tootja, parentmap.com. See töö on mulle mõelda sisu tootja ärimudel. Tahtsin anda sisu loojad teine ​​võimalus raha teenimine oma tööd.

Müntide Fire: Millist väljakutseid olete silmitsi kallal Syndicoin?

Julian: Ilmselt peamine väljakutse on vastu ja kriitiline mass.

Teine väljakutse on siiani töötamise kaks peamist rahakotid (Bitcoin Qt Bitcoin-rahakoti Android), hoolitsedes minu süsteem on kooskõlas nii.

Tehnoloogia syndicoin kasutusviise (bip70 - https://github.com/bitcoin/bips/blob/master/bip-0070.mediawiki) on uus ja rahakotte ei ole veel täielikult ja järjekindlalt toetada. Ma fikseeritud üks küsimus Bitcoin-qtwhich andis mulle peavalu ja töötanud tööga ringi Bitcoin-rahakoti Android.

Teine väljakutse tuli tootmisel QR koodi. Algselt lootsin, et hoida kõiki tehingu andmed klienti. Pidin loobuma selle eesmärgi, et toota QR-kood (tehingu andmed on sageli suurem kui QR koodi saab salvestada).

Müntide Fire: Millised on teie tulevikuplaanide Syndicoin?

Julian: Ma ei ole suured plaanid lisaseadmeid. Vastates tagasisidet saan, toetades nii palju tarvitamise juhtudel kui saan. Ma tahan, et hoida süsteemi
lihtsa ja sujuvamaks - kooskõlas esialgse kontseptsiooni.

Minu peamine eesmärk on praegu edendamine. Ma kaunistab site - lisada logo ja veel mõned värvi.

Olen loonud Chrome'i laiendus aidata boot-rihma süsteem. See lisab syndicoin javascript iga lehekülje külastanud, nii et iga Bitcoin aadressid nendel lehekülgedel on salvestatud syndicoin maksetaotlusena.

Müntide Fire: Bitcoin lahendab palju mikro küsimusi, mis on üles kasvanud varem. Mis sa arvad, et see võtab teha sisu tegijad pakuvad ladestamine kaudu Bitcoin suuremahuliste?

Julian: Ma arvan sisu tootjate võtab see järk-järgult. Kõigepealt Bitcoin kogukond, kuid järk-järgult rohkem mainstream saite - kui me ei suuda tõestada, et kasutajatel maksab vabatahtlikult. See on ikka suur küsimus. Loodan syndicoin ja Bitcoin teeb lihtsaks piisavalt, et saame näidata inimestele maksab.

On huvitav näha, kuidas Bitcoin tegeleb tehingu maht küsimus. Gavin ütles Bitcoin ei ole tegelikult asjakohane micropayments.

Ta räägib maksed vähem kui penn ja ma käitlemise maksete rohkem $.25- $ 1 ulatuses. Ehk need ei ole "micropayments" selles mõttes, et ta kasutab. Loodan suurem mõtetes kui minu probleemi saab lahendada, muutes Bitcoin suuteline käitlema rohkem tehinguid odavamalt.

Syndicoin üritab probleemi lahendamiseks, kombineerides mitmeid tehinguid, mis ei ole ajaliselt piiratud ühte. Aga see ainult nii kaugele. Bitcoin on vaja paremat vastust lõpuks, isegi kui see on nii põhi- kui suurendada ploki suurus või blokeerida sagedus.

See oleks tore näha, mis juhtub. See on põnev aeg Bitcoin ja tunnen ma alustanud syndicoin just õigel hetkel. Usun ja loodan, leiame lahendused ja hoida Bitcoin sujuvalt, sest see kasvab. Kuule!

Seotud uudised


Post Dogecoin

10 kõige kallimat kaupa, mida saab osta Bitcoinidega

Post Dogecoin

Müntide tulekahju kaevuritele

Post Dogecoin

7 + 1 Märkimisväärne mittetulundusühing, mis võtab Bitcoini vastu

Post Dogecoin

Mis on DarkSend?

Post Dogecoin

Novacoin: vastuoluline laps Peercoin ja Litecoin Infographic

Post Dogecoin

15 Kohad, kus saab osta õlut Bitcoinidega

Post Dogecoin

Arvamused krüptokuuluvuse kohta 6-st Bitcoin-sõbralikust poliitilisest kandidaadist

Post Dogecoin

19 Reaalsed kohad, kus saate oma bikiine välja panna

Post Dogecoin

Dogecoini alused

Post Dogecoin

13 Ettevõtted, mida me loodame, aktsepteerivad Bitcoini (ilusalt palun?)

Post Dogecoin

Bitcoin ATM-i palavik: nimekiri 8 erinevast masinast

Post Dogecoin

50 Insane faktid Bitcoini Infographic kohta