Kolmas krüpteerimisjaama CryptRadio käivitamine 1. oktoobril | Estonian.lamareschale.org

Kolmas krüpteerimisjaama CryptRadio käivitamine 1. oktoobril

Kolmas krüpteerimisjaama CryptRadio käivitamine 1. oktoobril

Hiljuti profileeritud BIT-FM ning on kaetud Chain Radiosince enne seda algatatud ja nüüd teise mängija ruumi alustab 1. Oktoober.

CryptRadio läheb läheb elus pärast mitmeid edukaid pehme kaatrite ja teste ja istusime Lee asutaja jaama rääkida sellest, mida toob tulevik CryptRadio.

Mike: Mis Chain Raadio ja BIT-FMwhat on see, mis teeb CryptRadio ainulaadne, mida teised teevad selle raadio ruumi?

Lee: Et mõista, kuidas me vaadata meie teenust pean teile mõned taustal ennast Lee (asutaja ja õhu isiksus). Olen pärit ulatusliku müügi tausta töötavad 14 aastat kõrge müügi / turundus Ma töötasin koos re-müüjad leida viise kasvava oma äri. Tööstuse I pärit on väga puudub edasi mõtlemist ja riski, see oli / on minu töö, et aidata minu kliendid ületada seda, et neid realiseerida oma eesmärke, teine ​​osa minu taust on kasutada olevat DJ ja on armastus midagi muusika.

Nii et siin on koht, kus need kaks taustaga kokku eristada mida püüame teha. CryptRadio.ca tahab ennetavalt tõmmata välismaailmaga.

Meie näitused ja sisu samas hoides krüptitud Yläsävel on ka väga tuttav tunne raadiot kuulatakse päevas.

Meie Talk segmentide harjumus keskenduda ainult tehnilisi aspekte krüptokaartide püüame arutada reaalses maailmas kasutamiseks krüptokaartide ja suurim erinevus on me kutsuda meie kuulajad helistada LIVE ja jagada oma mõtte teemadel me kujutada, ja isegi võimaldab helistajatele liigutada arutelu suunas nad tunnevad on asjakohased.

Mike: Räägi meile natuke rohkem programmeerimise, et teil on oma jaam. Mida tulevik? Millised on mõned oma plaane pakkuda sisu oma kuulajatele?

Lee: Nii hetkel oleme teinud 3 pehmet starti, enamasti testida süsteeme, tootmise ja live show salvestamist. Need, kes häälestatud tõenäoliselt kuulnud omamoodi segu jutusaade / muusika. Me isegi oli üks I / O mündi meeskond dev on nõus meiega liituma live ja rääkida oma uue HTML5 rahakott, mis ilmus järgmisel päeval.

Me tahame, et oleks võimalik midagi kõigile. Meie muusika ulatuda kuskil Riik hip-hop rock, meil on isegi päev amatöör lauljad, ansamblid, DJ esitama oma töö, mida mängitakse meie Open Mic näitab.

Tulevikus sõltub sellest, kui hästi me saanud.

Nagu paljud selle projekti on midagi minu ja kahe teise kolleegile lennukisse esimese abi levitada sõna krüpto ja muidugi loodame, et ühel päeval saame teha meie täistööajaga töökohta, et meie areng sõltub sellest, kuidas palju nõudlust saame kuulajad, ja kui palju toetust saame potentsiaalsetele reklaamijatele ja sponsorid.

Meie sisu sõidetakse mitmete allikate muidugi populaarne muusika ja muusika suundumusi, kogukonna uudiseid ja võime omakorda, et uudis diskussiooni meie kuulajad tahavad osaleda, kui võimalus tekib oleks tore töötada koos inimestega üle maailma käivad Crypto kogunemised saada omamoodi kohapeal ajakirjanikele otseülekannete.

Mike: Mis muusika litsentseerimise? Me teame, et Bit-FM töötab tagada litsentside käivitada Internet raadiojaam ning et Chain Raadio omandatud litsentsi märkimisväärsed kulud. Mis olukorda jaoks välja näeb CryptRadio?

Lee: Hea küsimus!

See on keeruline ala, sest see on väga palju muna või kana olukorda. Omandada litsentsi võib olla märkimisväärne kulu, aga oleme töötanud mõned teenused, mis pakuvad kollektiivse litsentsi ja hinnad olla osa sellest kollektiivse põhineb mitu tundi eetriaega saab toota, samuti tulu teil luua, litsentsi hõlmab Põhja-Ameerikas ja Kanadas, mis meie arvates maksab meie vajadustele.

Kuidas selline litsents on suhteliselt lihtne, kuid võib nõuda mõningaid muudatusi meie streaming pakkuja jälle suhteliselt lihtne lüliti teha.

Nii nüüd me töötame ja oodata meil peaks olema, et järjestatud enne 1. Oktoober.

Mike: Milline on olemas plaanid hoida jaama säästva? Me oleme näinud Chain Raadio hädas seda kulu streaming, litsentsid ja pidev DDOS rünnakud on pekstud neid alla üsna regulaarselt.

Lee: Ma arvan, nagu näiteks mis tahes projekti oma tee on suures osas tundmatu, kuid meil on plaan, mis loodetavasti toob raha peame litsentside, veebileht tootmise ja kõik traditsioonilised asjad nagu hüdro-, riistvara, rentida jne

Nii esimese kui nägid meie veebilehel oli põhi- ja üks osa palju nagu Chain Raadio Palusime annetusi, samas oli paar, mis aitas annetused / kogukonna reklaami vahendeid oli selge ei oleks meie peamine allikas vahenditest.

Nii et ma lähen joonistus minu peamine oskusi müügi professionaalne ja aktiivselt küsida väike med suurus äri meie reklaamiteenust, kuid need peavad olema nõus krüpto. Mida see teeb on tuua kasutajad krüptokaartide rohkem kohti veeta müntide, õpetada uusi äri Kogukonna kohta, vaid ka luua, mida me tunneme on 60% - 80% fondi peame saldo oleks tulnud sponsoritelt ja me lõpuks avastada annetuste uuesti, kuid kogukonna hetkel, kui me seda näha ei ole tegelikult "annab" üks ja suured vähemalt mitte seni, kuni saate tuua raha, et meie arvates ei ole meie koht küsida tasuta raha Humalarivide.

Nii hea uudis on meil mõned äri, kes on kokku lepitud, et meile näidata neile, kuidas lihtne on vastu Bitcoin ja oleks pardal reklaamida oma kaupu ja teenuseid.

Mike: Jaam alustab 1. Oktoobrist? Millist asjad olete toimub sel päeval?

Nii 1. Oktoober on kuupäev oleme erastamine käivitada taas kuni tehniliste või litsentsimise, mida võiks lükata tagasi, kuid ma ei saa öelda, asjad on õigel teel 1. Oktoober.

Meie eesmärk 1. Oktoober on tuua nii palju suhtlemist võimalusi kui võimalik, meil on 3 I / O mündi kinkida id, mille suures osas põhineb sotsiaalse meedia koostoime elada. SO näiteks esimese piiksuma küsimus publik võidab muidugi on meil mõned head muusikat mängitakse, on käivitada me tõenäoliselt mängida natuke kõike segmentide anda inimestele ettekujutuse, mida oodata, meil on isegi mõned avada Mic originaalmuusika mõned suurepäraseid kohalikke talente.

Meil on reklaamijatele ja sponsor kaubaautod ja Laura meie resident algaja tutvustab oma segmendi "newbie tsooni", mis keskendub uute või uudishimulik inimesi Crypto muidugi oleme rohkem planeeritud mis areneb iga päev.

Mike: Mis pani sind huvitada Internetis raadiojaama cryptocurrency?

Noh ma olen alati olnud armastus muusika ja hiljuti suur armastus krüptokaartide. Ma usun ka, seal on suur tulevik krüpto või vähemalt idee äritegevuse kasutamist. Tahtsin leida viis kiirendada vastuvõtmise poolt põhivoos äriringkondade krüptokaartide.

Nähes töö teenuseid nagu Bitpay ja muud sarnased ettevõtted, kes teevad nõustudes Bitcoin lihtsam ja praktiline, olin inspireeritud ja tunda peaaegu üleskutse. Raadio oli midagi, mis ühendab minu armastus muusika ja krüpto selle üleskutse. Raadio on suurepärane vahend, mis jõuab miljonite, nii et mida parem viis teha töötamises liigub Crypto viiakse rohkem aktsepteeritud viis äri.

Mike: Mis kõige innustada teid ja teie meeskond umbes cryptocurrency?

Nii et tegelik põnevus tuleneb võimalusi ja kui palju lihtsam teha kõik võiks kasutada seda makseviisi. Kui müügi isik üks asi, mida ma alati võitlevad on kliente, kes on olnud probleeme leida odavat võimalust vastu makseid.

Näiteks selleks, et äri tuleb luua kui saaja suurte Kanada pangad teha internetipanga dokumendid ja juriidiline bürokraatia on Häkellyttävä.

Nii Crypto appi.... Luua rahakoti vastu salastatuse valik ja teie seadistatud "internetipanga" niiöelda. Nr bürokraatiat, et pankade teenustasusid. Nii lühikese mida ergastab meile kõige kuidas Crypto võimalik, ja me usume, muudab viisi, kuidas äri on läbi, ja kuidas selline detsentraliseeritud valuuta võimaldab väiksema ja keskmise suurusega ettevõtete kasvada. Meie põnevust on tõesti reaalses maailmas taotluse näeme võimalik.

Seotud uudised


Post Dogecoin

10 hämmastavat bitcointi t-särgid ja aksessuaarid

Post Dogecoin

Pressiteade: Trucoin announces lõpetamine partnerlust NCC ja Presto Financial koos kavadega ametlik käivitamine, mis Ligi Neljale Vana partnerluse katvus USA Ühendriigid

Post Dogecoin

20 kummalisi asju, mida saate Silk Roadil osta

Post Dogecoin

See hiiglaslik Bitcoini hiina kaevandus näitab kõiki oma saladusi

Post Dogecoin

13 kõige aktiivsemat Bitcoini kokkutuleku rühma

Post Dogecoin

10 Futuuristlik või tavalistest projektidest, mis aktsepteerivad Bitcoini

Post Dogecoin

Bitcoini maskott, spetsiaalne cartoon, Jon Matonis ja Seoul esimene ATM

Post Dogecoin

18 awesome Bitcoin Memes

Post Dogecoin

Bitcoin USA dollari suhtes Goldi vastu - sellepärast võidab Bitcoin

Post Dogecoin

10 Väikesed või kaugemad kohad, mis on Bitcoini kasutusele võtnud

Post Dogecoin

15 Kohad, kus saab osta õlut Bitcoinidega

Post Dogecoin

Kes on Satoshi Nakamoto? Infograafiline