Videomängu arendaja, kasutades Blockchaini tehnoloogiat, tõuseb $ 1mm | Estonian.lamareschale.org

Videomängu arendaja, kasutades Blockchaini tehnoloogiat, tõuseb $ 1mm

Videomängu arendaja, kasutades Blockchaini tehnoloogiat, tõuseb $ 1mm

Me oleme näinud mõningaid huvitavaid ideid ja kontseptsioone, mis põhineb blockchain tehnoloogiate viimase mitme kuu jooksul ja palju inimesi on rääkinud videomängude ja blockchain tehnoloogiaid.

Sel nädalal Mark Kern, kes oli peamine asutajaliige kell RED5 Studios ja oli üks originaal juhtima arendajad World of Warcraft teatas oma uusima mängimine ettevõtmine MEK-Entertainmentand Oculus VR mäng, mis ühendab blockchain tehnoloogiaid.

Indie mängu arendaja on töötanud salajane uue mängu universumis, mis saab toite modding kogukond, ehitati Oculus Rift maast üles ja integreeritud blockchain sarnast tehnoloogiat Bitcoin toiteks mängija põhinevas majanduses.

Mäng pakub retro 8-bitine ja SNES inspireeritud kunsti stiili powered by MEK Entertainment uus ray-jälitamise, vokslile graafika mootor. Mängu multiverse sisaldab tohutu menetluslikke maastike ja kasutaja skriptitav servereid.

Kern on liitunud mitmed teised mängu spetsialistide, sealhulgas endise tähtsa arendajate Oculus Rift, ID Software, Red 5 Studios, Activision-Blizzard ja Chucklefish, samuti eksperdid uutelt krüptopulk valuuta tööstuses.

Müntide Fire suutis pin sätestatakse Mark raskest arengu rääkida temaga uus mäng ja mida toob tulevik blockchain tehnoloogiate mänge.

Mike: Mäng mõisted otsida lahedaid. Mis ajendas teid looma 8bit mängu nii võimas platvorm?

Mark: Noh, 8-bitine on rohkem turustamise fraasid manada tunne retro mängimist, et tahtsime saada kogu mängijatele. Mootor on tegelikult väga võimas "mikro-vokslile" ray jälgida mootor, mis töötab väga kiiresti kaadrisagedus, mis on oluline, et VR illusioon. Me ei saa näidata 4096 mikro-voxels iga traditsioonilise suurusega vokslile mängus nagu Minecraft.

Aga vastata teile küsimuse, tegime retro graafika lähenemine mõned põhjused. Esimene oli, et me armastame retro mängude ja SNES päeva. Raamat, mis on inspireeritud selle mängu, "Ready, Player One" Ernest Cline on tõkisking täis retro 80 ja 90 mängu viited. Tahtsime lüüa, et tunne. Teiseks on see, et me oleme väike indie stuudio ja tahtsime teiste väikeste stuudiod suutma luua MMO kogemusi meie mäng. SNES stiilis graafika on umbes 30-40x lihtsam ja kiirem teha kui järgmise põlvkonna mudeleid. See tõesti avab uksed väikestele modder meeskonnad 1-3 inimest.

Mike: Oleme kuulnud sõna, mida te otsite, kuidas blockchains saab integreerida mängud? Kas sa annad meile enam spetsiifikat meie lugejatele, mida see välja näeb oma mängu?

Mark: Oleme väga põnevil, pakkudes-mängu valuuta mängija mängija ametitest. See ei ole kuld tilka mängus, btw, tema pigem valuuta pühendatud transportimiseks raha mängijate vahel. Kuna meil on see universumi mängu servereid erinevate mängude, tahtsime universaalne valuuta, mis võiks töötada "maailmade vahel" niiöelda ja isegi võimalik, väljaspool mängu. Avaliku ja detsentraliseeritud olemus blockchain tehnoloogia sobib ideaalselt meie eesmärgid.

Kuid on ka teisi rakendusi. Meil on mõiste maaomandi meie mäng, näiteks. See on suurepärane virtuaalse vara, mida saab jälgida peal blockchains. Bitcoin värviline mündid ja NXT varade turul on suur võimalus seda teha. Samuti on idee detsentraliseeritud oksjonitel. Enamik mänge on sisemine oksjonitel, kuid mõned blockchains seal juba toetada detsentraliseeritud turundusalase virtuaalse ja isegi reaalne kaupu. Avastades blockchain tech, mis võimaldab meil öelda, on Oksjonimaja mis kaupleb mängude vahel on väga huvitav võimalus.

Mike: Millist aja jooksul sa vaatad selle eest, et mäng välja tulema?

Mark: Me usume kiiret arengut ja kiiret vabastamist tsüklit. Samuti tuleb hoone läbi etappide kaupa, nii et kuigi ma ei ole release kuupäeva veel, siis näeme mängitav avaliku ehitab meilt järgmisel aastal.

Mike: Mis on mõned muud cool mõisted näed mänge ja blockchain tehnoloogiate?

Mark: mainisin mõned neist juba, kuid ma olen ka huvitatud näha, kui saame kasutada blockchain asju nagu turvaline mängija mängija mängu e-posti ja rist mäng side. Kui tunnete teema siin, see on "rist mäng" osa. Me arvame blockchains pakkuda põnev viis lõpuks edastada teavet ja varade vahel mänge, isegi täiesti erinevat tüüpi mängud.

Miks on see põnev? Noh, alates mängija seisukohast, paned sadu tunde viiakse mäng teenida hüved ja arendada oma iseloomu. Kas pole häbi ei ole kuidagi võtta oma raske töö teile teise mängu? Kas poleks tore, kui saaksite muuta oma käik turule universaalne, detsentraliseeritud valuuta, ja kasutada seda osta kraami täiesti erinevat mängu? Nii oma jõupingutusi ja aega kui mängija on kunagi raisatud või lukustatud ühte mängu.

Mike: Kas te näete mängud, kus valuutade teenitud mängud kaubeldakse turgudel koos teiste valuutade nagu Bitcoin?

Mark: Kindlasti. Vaata, Bitcoin on umbes A6B turuväärtusest, kuid mängud on hetkel least14B turu kork Virtuaalkaupade üksi. Igaüks ütleb krüpto valuuta ei toeta midagi... Noh, nad oleksid mänge. Virtual valuutade mängud on juba hästi tuntud ja aktsepteeritud mängijatele. Virtual kuld on ostetud ja müüdud määratud väärtusest mängijad aega ja vaeva toobtain kulla ja esemed-mäng. Me ei saa tuua, et väärtust blockchain, mis võib muuta krüpto valuutade väärtuslikum kui neil on "mõõdupuu" väärtus põhineb nende virtuaalsete esemete.

Kuigi arendajad mängu hoitakse üsna vaikiv, mida on varsti nad hakkavad levitava saab lisateavet lähitulevikus ning julgustada teisi, kes on huvitatud mängu ja platvormi registreeruda veebilehel aadressil http: //MEK-Entertainment.com/because need registreerumist varem saavad extra perks ja auhinnad mängus kui eriline tänu meeskonnaga.

Seotud uudised


Post Dogecoin

17 Väikeettevõtted, mis aktsepteerivad bittiini

Post Dogecoin

Kes on Satoshi Nakamoto? Infograafiline

Post Dogecoin

Dogecoini alused

Post Dogecoin

15 Kohad, kus saab osta õlut Bitcoinidega

Post Dogecoin

Segistite taga

Post Dogecoin

18 awesome Bitcoin Memes

Post Dogecoin

13 Ettevõtted, mida me loodame, aktsepteerivad Bitcoini (ilusalt palun?)

Post Dogecoin

Intervjuu: kuule end Bitcoini megaphoneis

Post Dogecoin

Bitcoini kaart: operatsioonisüsteemi Infographic allalaadimised

Post Dogecoin

19 Reaalsed kohad, kus saate oma bikiine välja panna

Post Dogecoin

Bitcoin teeb Las Vegases 2015. aasta CES 2015 pritsimise

Post Dogecoin

11 Populaarsed Bitcoini kaitsjad