Müntide tulekahju kaevuritele | Estonian.lamareschale.org

Müntide tulekahju kaevuritele

Müntide tulekahju kaevuritele

Mining võib olla tõsine asi palju Bitcoin harrastajatele.

Müntide Fire on üks mu lemmik kohti, mida külastada üldise Bitcoin uudis, kuid kui tegemist on kaevandamise sait ei ole alati olnud parim, uudiseid, reklaamtrükised, või kommentaarid.

Alustades kohe kuigi ma loodan, et seda muuta.

Minu nimi on Lee ja ma olen olnud kaevur möödunud aasta. Olen liitunud Müntide Fire personali uue elanik kaevur ja võtan teieni uusima cryptocurrency kaevandamise uudiseid, ülevaateid ja palju muud.

Mul on mitu arvustust toru ja ei saa oodata, et jagada neid teiega. Uus Müntide Fire / kaevurite sektsioonis saab avalöögi järgmise mitu päeva ja ootame jagamise Hiljemalt aastal cryptocurrency kaevandamise maailma teiega.

Pilt viisakalt BKeychain.comCoinTerra alustab tellimusi 16nm kaevurileCoinTerratoday teatas oma järgmise põlvkonna Bitcoin Miner - AIRE Miner ™. Eeldatavas tulemuste kohta vati 5x praeguse põlvkonna kaevurite on 16nM ASIC põhineb AIRE Miner on nüüd saadaval piiratud aja jooksul ette tellida oodatud kohale Q1 2015.

Pärast edukat käivitamist TerraMiner IV ™ Bitcoin Miner jaanuaris 2014 CoinTerra on nüüd vastu eelnevalt tellimusi oma järgmise põlvkonna Bitcoin Miner, revolutsiooniline AIRE Miner.

AIRE Miner, praegu kavas saata klientidele Q1 2015 on kõrge kasuteguriga Bitcoin kaevur põhineb CoinTerra uus 16nM Shiva ™ ASIC kavandatud lindi läbi 2014. Aasta septembri lõpus.

AIRE Miner toob turule mitte ainult märkimisväärne jõudlustäiustusi väike vorm tegur, kuid pakub ka enneolematu võimu tõhusust.

AIRE Miner on nüüd saadaval müüki temperatuuril sissejuhatava hind $ 2499 ühiku + S / H piiratud aja. Kliendid saavad


Purustamine BTC China InfographicBTC Hiina elu viimase kuu jooksul ei ole olnud kerge. Kui suurim Bitcoin exchangein maailma platvormi võttis rängalt detsembris, kui Hiina valitsus teatas piiravaid meetmeid seoses Bitcoin.

See teabegraafikut, toonud teile Bitcoin Examineri andmed, kuidas BTC Hiina rööbastelt alates edu lugusid.


Kas Bitcoin võitis Paypali? InfograafilineBitcoin on tähistame mitmeid uusi teetähiseid igapäevaselt viimase kuu ja aasta alguses sel nädalal olime tunnistajaks uue suur hetk: kui Bitcoin "beat" PayPaland muutunud maailma suuruselt viies makse võrku.

Aga on numbrid nii selge ja lihtne, et? Võib-olla mitte, kuid see teabegraafikut toonud teile Bitcoin Kontrollija aitab valgustada selles küsimuses.

Lisa see teabegraafikut oma veebilehel kopeerides ja kleepides järgmised manuskoodi:

Kas Bitcoin lihtsalt võita Paypal? [Teabegraafik] meeskond Bitcoin Kontrollija


Dilberti uusim koomiks on inspireeritud BitcoinistAlgus oma päeva naljakas koomiks tähistas kuulsa Dilbertcan't olla halb. Aga see võib olla isegi betterif see riba on inspireeritud Bitcoin!

Seekord autor Scott Addams otsustas teha Dogbert välja nagu väike Satoshi. Nagu alati, oma "veidi" ebaviisakas ja kontrolli laadi kerkib. Aga, hei... Ta on loonud Bertcoin, nii et me talle andeks.

Kui te ei tea, Dilbert seni, sa ei tea, mida sa oled kadunud. Heitke pilk ametlik veebisaitija on naerda Dilbert on ribadeks.


Feathercoin: kas see võiks olla krüpto väike muutus? InfograafilineMis kokku 336 miljonit münti ja tasu 200 münti ploki kohta, Feathercoin on palju erinevusi, kui võrrelda seda Bitcoin. See cryptocurrency oli inspireeritud Litecoinand vastavalt oma veebilehel, see "ei konkureeri Bitcoin või Litecoin, vaid täiendab seda."


Viis aastat Bitcoin InfographicSee on olnud peaaegu kuus alates Bitcoin viies sünnipäev. Verstapost tähistati 1. Novembril, päev, mil Satoshi Nakamoto välja originaal valge paperthat oli päritolu cryptocurrency.

Aastal 2008, asutaja Bitcoin muutis maailma ja täna me tahame, et tähistada seda saavutust parim tõend valuuta edu: numbrid!


GAW Kasvavad hinnaklassi hinnad jällegiToimetajad Märkus: Leo esimene postitus siin Müntide Fire sisaldas algselt partner link GAW kaevurite. Olen isiklikult rääkinud Leo seoses selle tava ja et Müntide Fire ei tegele kasutades affiliate lingid uudised. Ta on nõus enam seda edasi ja ma olen isiklikult eemaldatakse see affiliate link. Võtame toimetuse terviklikkuse väga tähtsam on Müntide Fire ja selline tegevus ei ole vaimus meie toimetamisjuhistest isegi kui see oli avaldatud affiliate link lugu. - Mike

GAW kaevurite saab suurendada hinnad GAW Hashletonce uuesti uue hind $ 24,95 1mH / s alates $ 19,99 (kuni algsest hind $ 15.99) püüdes aeglustada nõudlus ostude nii ettevõttel on aeg kursis koos üha kasvavale nõudlusele nad näevad teenust.

Müntide Fire on põhjaliku ülevaate Hashlet teenus hiljem sel nädalal.

Seotud uudised


Post Dogecoin

13 kõige lootustandvat krüptokursust

Post Dogecoin

Kuidas tulusad Bitcoin kaevandus talu

Post Dogecoin

Nxt Multigateway teenuse vabastamine: BTC ja LTC kauplemine Nxt-ga!

Post Dogecoin

Üles üheksa: Siiditee kasutavad Bitcoinersi lemmikravimid

Post Dogecoin

15 Kohad, kus saab osta õlut Bitcoinidega

Post Dogecoin

Arvamused krüptokuuluvuse kohta 6-st Bitcoin-sõbralikust poliitilisest kandidaadist

Post Dogecoin

Top 25 Bitcoin ja Cryptocurrency veebisaidid kogu maailmas

Post Dogecoin

Intervjuu: kuule end Bitcoini megaphoneis

Post Dogecoin

Pressiteade BitcoinExpo 2014-st

Post Dogecoin

20 kummalisi asju, mida saate Silk Roadil osta

Post Dogecoin

10 hämmastavat bitcointi t-särgid ja aksessuaarid

Post Dogecoin

8 Mind, kes puhub Bitcoini hirmutab