Kuidas tulusad Bitcoin kaevandus talu | Estonian.lamareschale.org

Kuidas tulusad Bitcoin kaevandus talu

Kuidas tulusad Bitcoin kaevandus talu

Üks ainulaadne aspekte Bitcoin on see, et saate luua läbi protsessi kaevandamise, mis on midagi, mida igaüks arvuti saab teha. See on erinevalt fiat valuuta, mida saab trükkida vaid valitsuse poolt. See muudab Bitcoin mõnevõrra sarnane kuld ja muud väärismetallid, kuna neid saab kaevandada, ei trükitud nõudlus. Bitcoin kaevandamise on palju erinev kui kaevandavad ressursse välja Maa küljest. Selle asemel see hõlmab arvuti lahendada keerulisi valemeid. Võrrandid lahendatud ajal Bitcoin kaevandamise on krüptograafiline räsifunktsiooni, mida tavaliselt nimetatakse räsi.

Miks on Bitcoin Mining Tähtis?

Mining on oluline, sest see kinnitab tehingute ja tagab blockchain. Ilma kaevandamine Bitcoin tehingute oleks kunagi kinnitanud ja Bitcoin muutuvad kasutuskõlbmatuks. Blockchain on loend kõigist tehingute Bitcoin ajalugu, ja see koosneb plokid, mis on rühmad tehingute umbes samal ajal. On keskmiselt uus Bitcoin plokk iga 10 minuti järel, kuid see võib varieeruda metsikult mõnest sekundist vahel plokkide mitu tundi.

Kaevandamise arvuti lülitab kõik andmed viimase ploki tehingute viiakse hash, mis on palju lühem kui algse tehingu andmeid ja koosneb keeruka tähti ja numbreid.

Oleks suhteliselt lihtne lahendada Bitcoin räsi kui keerates nimekirja tehingute viiakse hash oli ainus nõue, kuid Bitcoin protokolli teeb selle raskemaks kaudu nõuavad stringi nullidega räsi. Nn nonsi "muutujat kasutatakse, et saada vajalik string nullidega, ja see võtab palju korduste saada õige hash formaadis.

Every arvuti saab valesti vormindatud hash nonsi muutuja muutunud ja püüab arvuti uuesti. Üldiselt kulub miljardeid korduste, et leida õige Bitcoin plokk hash. Muutuv isegi 1 täht tehingu andmed viib täiesti erineva hash, et rohkem tehinguid lisatakse plokk õige hash on pidevas muutumises. 
Lõpuks arvuti leiavad õige hash ja seda nimetatakse leida blokeerida. Kui õige hash leitakse võib ploki lisatakse blockchain ja kõiki tehinguid, mis blokeerivad heaks. Plokk auhinnad on au arvutiga, mis lahendab blokaad, mis on praegu 12,5 Bitcoins. Tegemist 1800 Bitcoins loodud päevas läbi kaevandamise või $ 1,2 miljonit. On selge Bitcoin kaevandamise võib olla üsna tulus, ja tegelikult sadu miljoneid dollareid on investeeritud Bitcoin kaevandamise.

Kuidas ma saan alustada kaevandamist Bitcoins?

Seal on palju liike Bitcoin kaevandamise riistvara. On võimalik kaevandada Bitcoin tahes computerusing keskseadme (CPU). Kuid oma hash määr on suurusjärgus MH / s (miljonites räsi sekundis), mis on lõpmatult väike hash määr Bitcoin maailmas. See võtaks miljoneid aastaid leida ploki hashrate on MH / s vahemikku.

Järgmine samm edasi, kasutades CPU kasutab arvuti graafika (GPU). Kiireim GPU olemasolu saab kaevandada Bitcoin umbes 1 GH / s (miljardeid räsi sekundis). See võtaks tuhandeid aastaid leida Bitcoin plokk siiski kaevandamisel kui 1 GH / s. Isegi kui teil on võimas 1 TH / s (triljoneid räsi sekundis) kaevandamise rig, mis maksab vähemalt 1000 $, see võtaks mitu aastat leida blokeerida.

Lahendus sellele liitub kaevandamine bassein, mis on võrgu kaevurite, mis ühendavad oma kaevandamine võimu, et leida plokid. Suurim Bitcoin kaevandamise basseinid on Ghash.ioand lörtsi bassein. Kui kaevanduse bassein teenite osa plokk tasu proportsionaalne summa räsi te lahendada, ja suur basseinid nagu ghash.io võite teenida tükk plokk iga tund või vähem. Mining Bitcoin ise ainult muutub teostatav, kui sul on 1 PH / s (1 Kvadriljoona räsi sekundis) või rohkem, on 1 PH / s kulub keskmiselt 20 tundi, et leida ploki ja praegu ei ole kaevurite sellise hash määr.
Kuigi kaevandamine Bitcoin oma arvuti CPU / GPU on võimalik, ja soovite teenida Bitcoin sai vananenud meetod kaevandamise aastat tagasi. Kui kaevandamise 1 GH / s basseini teenid kusagil,00001-0,00005 Bitcoin päevas, mis vastab ligikaudu 1 sent. Elektrienergia maksumust ületab 1 sent päevas kaevandamisel kui Bitcoin koos GPU.

Nii et see lihtsalt ei ole väärt kaevandada Bitcoin CPU või GPU. Praegu on ainus võimalus kasumlikult minu Bitcoin on kasutada taotluse-integraallülitus (ASIC), mis on ehitatud masin spetsiaalselt kaevanduse Bitcoin. Nõrgim ASIC on hashrates 1-3 GH / s, nad on suurus pöidla ja saab ühendatud USB porti. Üldiselt on need maksavad umbes $ 20, mistõttu on taskukohased kõigile, kes tahab sattuda Bitcoin kaevandamise. Need väikesed ASICS on kahjumlik aga see võtaks ka üle aasta, et teenida 20 $ sa algselt kulutatud ASIC, ja see hinnang ei suuda isegi elektri kulud.
Tõsine Bitcoin kaevurite vaja palju tugevamat ASIC et käivitada tulutoov kaevandamine. Need ASIC tavaliselt nimetatakse kaevandamise platvormidele ja koosnevad ASIC kiipe toiteallikas süsteemi ja jahutussüsteem. Väikseim ASIC kaevandamise platvormidele joosta 10 GH / s ja maksab umbes $ 50. 10 GH / s kaevur tekitab umbes 0,0003 Bitcoin päevas, umbes 20 senti, nii et see võtaks umbes aasta murda isegi 10 GH / s rig.

Selleks, et teha reaalne kasum kaevandamisel kui Bitcoin pead ostma palju suurema rig, kuna hind hashrate langeb suurem puurmasin. A1 TH / s Bitcoin kaevandamise rig kulud vahemikus $ 200 ja $ 500, ja loob 0,05 Bitcoin ($ 30) kuus. See tähendab 1 TH / s kaevandamise rig murdub isegi 7-15 kuud, kuid see ei võta arvesse kopsakaid elektrienergia kulud. Pärast kasumiläve sa teeks mitusada dollarit aastas kasumi koos 1 TH / s kaevandamise rig.
Kahjuks kaevandamise platvormidele ei kasumlikuks jääda igavesti. Raskused kaevandamise Bitcoin kasvab kiiresti. Kuna oktoober 2013 Bitcoin kaevandamise raskusi kasvanud 150,000,000-18000000000, mis on 12.000% kasvu. See tõus raskusi tähendab, et sa teenida vähem Bitcoin kohta GH / s iga kuuga. 1-2 aasta pärast isegi 10 TH / s kaevandamise rig ei ole enam kasumlik, ja elektrienergia kulud tõenäoliselt ületavad tulu, kaevandamine Bitcoin.

Seega selleks, et käivitada tulutoov Bitcoin kaevandamine pead pidevalt osta uus ja täiustatud kaevandamise platvormidele oma kasumit. Paljud tõsised Bitcoin kaevurite osta uus kaevandamise platvormidele iga kuu. Teoreetiliselt saab keerata 1 rig kaevandamine arvesse täieõiguslik Bitcoin kaevandamise talu mõne aasta jooksul, kui hakkate võimsa rig ja reinvesteerida kasumit uutesse masinad.

Kas on olemas lihtsam viis alustada Mining Bitcoins?

Teine võimalus kaevandada Bitcoin on kaudu osta kaevandamist käsitlevate lepingute pilv kaevandamise veebilehel. Kõige populaarsem Bitcoin pilv kaevandamise sait on Genesis Mining. Kui ostate kaevandamist käsitlevate lepingute kohta hakkad saama Bitcoin väljamakseid kohe ja kaevandamise leping kestab igavesti. Üks piirangute pilve kaevandustööde on nad teilt elektri ja riistvara hooldustasud ning need tasud neelavad umbes 30% oma kaevandamine kasumit esialgu.

Isiklikult ma arvan, et enamik, kui mitte kõik pilve kaevandused tuleks vältida. Põhjus on see, et 99% neist on lihtsalt Ponzi skeemid ja ülejäänud lihtsalt ei ole piisavalt tulus.

Mis on kõige kasumlikum viis Mine Bitcoins?

Bitcoin kaevandamise raskusi kasvab kiiresti, mis tähendab, sa saad vähem Bitcoin kohta hash määr iga kuuga samas elektri ja hoolduskulud jäävad samaks. Üldiselt Bitcoin kaevandamise platvormidele aegunud 6-12 kuud pärast ostate neid. On väga oluline, et reinvesteerida kasumit uutesse kaevandamise seadmed, kui soovite oma Bitcoin kaevandamine joosta pikemas perspektiivis ja see on tavaline, et kaevurite osta uusi seadmeid iga kuu. In nopeatempoisessa maailma Bitcoin kaevandamise ainus võimalus saada osa nende kasumist on osta uusim ja võimsaim Bitcoin kaevandamise tehnoloogia.

Seotud uudised


Post Dogecoin

8 Mind, kes puhub Bitcoini hirmutab

Post Dogecoin

10 kõige kallimat kaupa, mida saab osta Bitcoinidega

Post Dogecoin

Segistite taga

Post Dogecoin

10 Väikesed või kaugemad kohad, mis on Bitcoini kasutusele võtnud

Post Dogecoin

Parim 7 Bitcoini tätoveeringut

Post Dogecoin

13 kõige aktiivsemat Bitcoini kokkutuleku rühma

Post Dogecoin

Mis on DarkSend?

Post Dogecoin

Isadepäev Austraalias: iga Bitcoineri isa jaoks kingiideed

Post Dogecoin

Monero ülevaade

Post Dogecoin

50 Insane faktid Bitcoini Infographic kohta

Post Dogecoin

Kas tead, mis juhtub, kui Bitcoin ilmub Happy Tree Friends?

Post Dogecoin

Kolmas krüpteerimisjaama CryptRadio käivitamine 1. oktoobril