Bitcoin USA dollari suhtes Goldi vastu - sellepärast võidab Bitcoin | Estonian.lamareschale.org

Bitcoin USA dollari suhtes Goldi vastu - sellepärast võidab Bitcoin

Bitcoin USA dollari suhtes Goldi vastu - sellepärast võidab Bitcoin

See postitus oli algselt postitatud jaanuaril 2015. Nüüd 18 kuud hiljem on aeg vaadata fakte:

Liikumine fiat valuuta on kerge ning fiat on "lihtne". Keskpank annab valuuta, nad on võrgustik pangad hakkama tehingute ja seal on mingit vajadust salvestamise, laevandus, kaitstes või auditeerimise metallist toetades seda. Sõna valitsuse ja aktsepteerimist valuuta makse, annab see väärtus. Kuid nagu enamik tea, see toob kaasa teisi probleeme. Ikka, see on see kasu, mida tuleb kaaluda seda probleeme. Nagu USD on enim kasutatud Fiat valuuta, seda kasutatakse näiteks siin. Mitte kõik fiat valuuta süsteemid on täpselt sama, kuid nad jagavad enamik sama plusse ja miinuseid.

Positiivseid aspekte USD

 1. See on lihtne kanda, talletada ja nõude. Ei ole piisavalt füüsilist dollarit maailmas katmiseks summas USD, mis on "omanduses", kuid kui te eelistate, et teie raha füüsiline vorm, see võtab vaid reis pank seda saada.
 2. Teoreetiliselt peaks olema võime täituvad ja tühjenevad, kui vaja, et vähendada mõju majanduslikele probleemidele ja kiirendada majanduse kasvu tingimustes. (Kas see on pro või con sõltub teie vaatepunktist)
 3. Et ei pea kulla seotud valuuta, see vabastab metalli kasutada ärilistel eesmärkidel.
 4. Sest see ei ole tõeliselt ühendatud midagi füüsilist, see peaks olema väga jagatav, paindlik ja digitaalselt kasutada.
 5. Hoiab pankade kokkuvarisemise tõttu suure arvu väljavõtmine kui nõudlus raha on suur. (Jällegi, see on sageli öelnud, kui pro, kuid see on väga arutatud)
 6. Loomise protsessi fiat ja süsteemi laenutamine ja võlad, et ta kasutab ka loob süsteemi on vaja töödelda tehinguid.

Mainsteam ökonoomika täna mis toetavad üldiselt meetmete Föderaalreservi ja riigikassa, põhinevad segu neoklassikalise ja Keinsism. Siiski tundub, et nad on kõik vastamata sõnum üks John Maynard Keynes kuulsaim hinnapakkumisi, kuigi see on üsna selge, "Autor jätkuva protsessina inflatsiooni, valitsused konfiskeerida, salaja ja märkamatult, oluline osa rikkuse kodanikele. Selle meetodiga nad mitte ainult konfiskeerida, kuid nad konfiskeerida meelevaldselt ning samas protsessis vaesustanud palju, siis tegelikult rikastab mõned. Silmist see meelevaldne ümberkorraldusega rikkusi streike mitte ainult julgeoleku, vaid usaldust omakapitali olemasoleva rikkuse jaotumine. "

 • Püüdes juhtida rahapakkumine perioodid laienemine ja ahenemine rahapakkumine on vaja. Nimetatud ajavahemikke, mida põhjustavad "poomid" ja "büstid" näeme nii sageli. Läbi nende poomid ja büstid, kellel suure kapitali on võime kasu tohutult ajal poomid, suurendades nende rikkuse, samuti kaitsta end ajal büstid. Keskmine inimene, kes ei ole piisavalt likviidse kapitali või odav krediit, kasu noole purustatakse büst, mis põhjustab üldiselt majanduslangus mingisugune. Müntide Brief on Evan Faggarthas kirjutanud arvukaid need "äritsükleid".
 • USD, või mis tahes fiat raha, vaid tagatud sõna valitsuse ja võlga. See mahutab kuni aegadel heaolu, kuid võib põhjustada hüperinflatsiooni või majanduslik kollaps, kui lükatakse liiga kaugele.
 • Kuigi USD on praegu enim kasutatud valuuta vähemalt ärimaailmas, see lahkumist kullastandard jätab selle haavatavaks. Peal, et ühend inflatsioon on kirjeldatud ülal loob rikkuse lõhe, mis on hävitada kõik väljanägemine "keskklass", luues illusiooni majanduskasvu kaudu suurem arv. "Rekordiline" jaoks aktsiaturg ei tähenda palju, kui see kõrgpunkt võib seostada peaaegu täielikult inflatsiooni.

  Tegelikkuses aktsiaturg peaks jõudma "rekordiline" igal aastal, et majandus on isegi ülejäänud korter. Ei jõua, mis näitavad, et majandus toimib halvasti võrreldes eelmise perioodiga.

  Bitcoin vs Gold - Gold Standard

   

  Bitcoin asutati semi-Austria majanduse, Libertarian ideid ja pidi olema midagi meenutav digitaalne versioon kulla tagatud sularaha. See on õnnestunud mitmel viisil, välja arvatud stabiilne väärtus, kuid mis võivad tulla ainult mainstream vastuvõtmise ja aega. Nüüd ma tean, et seal on palju Austria Majandusteadlased Libertarians, "Gold Bugs" jne, et sellega ei nõustu, kuid kui vaadata positiivseid ja negatiivseid punkte taga kulla valuuta või kulla tagatud valuuta, seal on kindlasti ruumi paranemist.

  Positiivseid aspekte Gold tagatud Valuuta

  1. Gold on põhiväärtus kahel põhjusel: See on haruldane ja see on kasulik asju alates ehteid tootmise elektroonika ravim-süsteeme.
  2. Gold ei saa luua (vähemalt mitte ilma kulutamisest kulude takistuseks energia hulk). Ainus võimalus saada "uus" kuld on mineerida.
  3. See on lihtne kontrollida, et kuld on autentne ja suhteliselt puhas, mis on vajalik auditeerimise kulla tarnimine kulla tagatud valuuta või vahetamisel valuuta ütles kulda.
  4. Kulla tagatud valuuta (nagu dollari kord oli) võimaldab kulla kasutada ilma vedada kuld ise.
  5. Kulla tagatud valuuta on resistentsed manipuleerimist keskpanga, valitsuse või muu võimas rühmad.
  6. Gold tagatud valuuta hoiab stabiilset vahetuskurssi. Näiteks kui Gold Standard, mis oli palju Ameerika Ühendriikide ajalugu, 1 troy untsi kulla oli väärt $ 20.67. Erandiks oli kodusõja ajal, kui valitsus oli rohkem võlga kui see võib maksta ning tuli peatada maksed kulda ja hõbedat. See oli vastupidine pärast sõja lõppu ja $ 20,67 hind püsis kuni 31. Jaanuar 1934, kui FDR allkirja Gold Reserve Act. See oli esimene samm USD täna ja devalveeriti dollar 40% üleöö, mille tulemuseks on $ 35 untsi kulla vahetuskursi.

  Nüüd need punktid on alati olnud mõjuvad kulla tagatud valuuta minu arvates. Neidsamu aspekti kehtiks valuutade tagatud muid väärismetalle, nagu plaatina või hõbe, samuti. Nagu öeldud, kulla tagatud valuutade teha negatiivset aspekti, et üks peab aktsepteerima.

  Negatiivseid aspekte Gold tagatud Valuuta

  1. Kulla tagatud valuuta tuleb täielikult toetavad kulla kogus on öelnud, et esindada, kuid puudub võimalus usaldusväärselt tõestada, et kuld on olemas piisavas koguses. Auditeid saab perioodiliselt läbi, kuid need auditid veel kriitiline punkt ebaõnnestumise audiitorid ise. Inimesed on kaduv. Niisiis, kuigi see on vastupanu manipuleerimise, mis on loetletud selle plusse, see saab veel manipuleerida (On lihtne näha näide sellest. USD liikuda alates on kulla tagatud Fiat oli tingitud valuuta manipuleerimise.)
  2. Vajalikud varumist kulla tagasi valuuta hoiab selle kasutamist viisil, mis on tegelikult kasulik. Isegi kuld, et ei kasutata tagasi valuuta jõuab väärtusega, mis on suurem kui see kasutada paljudel juhtudel, ja seega ei ole tasuv kasutada. See on rohkem küsimus täna, suurendades tootmise ja ravimite kasutamise kulla ja teiste väärismetallide, kui see oli varem.
  3. Vjajartuse ja kaitsta kullast, mis lõi valuuta on raiskav kulud, ja seal on veel võimalus varguse, isegi kui see on ebatõenäoline, et olla edukas.
  4. Kuld on väga jagatav, kuid ei jagu piisavalt. Isegi kui kõik kuld, mis on kunagi kaevandatud, mis 2013. Aastal oli arvatavasti vahel 155,000 ja 171,000 tonni, kasutati tagasi valuuta (mis oleks võimatu), siis iga inimene ainult saaks omada väike summa. Haara rikkuse jaotus kõrvale, kui iga inimene Maal kuulub sama palju, see töötaks välja ~ 0,7 -.8 untsi kulla inimene. Tegelikult enamik inimesi oleks vaid nõude murdosa sellest summast.
  5. Digitaalses maailmas me elame täna, isegi kuld tagatud valuuta asemel, on veel vaja hiiglaslik tehingute töötlemise võrku. See võrgustik, mis on ehitatud tsentraliseeritud, kuld tagatud valuuta suurendab kulusid kõik kaupu ja teenuseid.
  6. Ajal hädasti, nagu sõja ajal, riigi majanduse saab täielikult seiskunud võlgade üle see kullavarud. Panin selle negatiivsesse nimekirja, sest see on tavaliselt vaadelda selliseid, kuid väljaspool väga harvadel juhtudel, nagu vältimatu sõja, ei ole põhjus, et riik peaks olema rohkem võlga kui see võib maksta.
  7. Nagu hull kui see kõlab, on õigustatud võimalus, et kuld koos hõbe, plaatina ja muude haruldaste elementide peagi võimalik saada palju suuremates kogustes. Mitu ettevõtted, nagu Planetary Resources, on tagatud väga rikkad üksikisikud ja plaan minu asteroidid. Jah, minu asteroidid. Kuigi enamik inimesi arvavad asteroide kui suured tükid kivi ja nad enamasti on nad ka täis metallist. Isegi väike, S-tüüpi asteroidaround 10 meetrit lai peaks sisaldama keskmiselt 1433000 naela metallist, koos ~ 110 £, et on haruldased metallid. Mõned suuremad asteroidid, mida on uurinud on oodata triljoneid dollareid väärt haruldaste metallidega.

  Vaadates negatiivseid aspekte kulla tagatud valuuta, see on lihtne mõista, miks fiat on populaarne. Gold oli väga tõhus valuuta süsteem palju inimajaloo, kui seda kasutati otse, kuid üha enam omavahel seotud maailmas, see on väga tülikas. Samuti, nagu varem mainitud, sõjad sageli panna riikide võlgadesse, et nad ei suuda maksta. Erinevad väikesed sõjad 1800ndate lõpus ja alguses 190ss, samuti esimese maailmasõja, tegid seda teiste Euroopa riikidega. Fiat oli oma "lahendus" sellele, ja USA järgisid Suure Depressiooni ajal.

  Bitcoin on Blockchain ja tulevik Raha

   

  Bitcoin on revolutsioon

  Ükskõik mis juhtub lähitulevikus, sest blockchain. Blockchain annab võime digiteerida raha nii, et ei pea keskasutuse luua see, ega see pea 3. Osapoole tegutseda käsi sooritamisel. Muidugi, kuni Bitcoin või mõne muu digitaalse valuuta, aktsepteeritakse laialdaselt piisavalt eemaldada riski otsese heakskiitmise siis jääb seotud teiste valuutade mis ei too vajadust tasumise töötleja või valuuta soojusvaheti, tehingu hõlbustamiseks. Ikka, see on probleem, mis tuleb lahendada suurema vastu ja edasi arendada võrku.

  Plusse ja miinuseid Bitcoin on väga erinevad kui kulla ja USD. See võtab parim mõlemas vääringus ja lõikab läbi halvad:

  Positiivseid aspekte Bitcoin

  1. Bitcoin on ehitatud nappus ja kasulikkust, et minu arvates ületab et kuld. Kuigi kuld on palju tööstusliku toorainena, mis annab talle omane väärtus, kasutamise kulla valuuta või väärtuse säilitaja, saab piirata, kui tasuv see on kasutada paljudes tooteid. Bitcoin on kasulikkust, mis ei kahjusta tööstuses. Bitcoin võrgu võimsusest koos blockchain, annab avaliku pearaamatu, mida saab hõlpsasti kasutada raamatupidamise jaoks, see kontrollib automaatselt iga tehingu kehtivust, takistab võltsimise ja loob platvormi ehitada keerukamate struktuuride kohta. Need võimed on võimalik saada ainult traditsioonilise valuuta abil ettevõtteid, kes müüvad teenuseid või ettevõtetele, rentides töötaja, kes oskavad neid.
  2. Bitcoin ei saa tõeliselt manipuleerida. Kuigi Bitcoin praegune väärtus võidakse manipuleerimise rikkad üksikisikud, nagu kogu "turuväärtusest" on ikka piisavalt väike, et seda lubada, tegelik pakkumine bitcoins ei saa. See tähendab, et põhiline eeskirjad ei muudeta, samuti ei teatud rühmade anda erisoodustusi üle valuutas. Selle asemel, et raha, mis kontrollib väike isikute rühm, see on valuuta, mis on kontrollitud konsensuse alusel kõigile osapooltele.
  3. Bitcoin tehingud on vahetu. Kui Bitcoin saadetakse, tehingu kohe hakkab levida võrgustik. Saaja võib näha, et nad on saanud tehingu koheselt või mõne sekundi jooksul. Siis, kui see on täielikult kinnitatud, oleks statistiliselt ebatõenäoline, et see oleks vale. Ütleksin võimatu, kuid see ei ole täiesti tõsi. Kuid pärast paari kinnitusi, siis on tõenäolisem, et võita loterii kui on tehing osutuda kehtetuks.
  4. Bitcoin tehingud on pöördumatu. See üks on kahe teraga mõõk, vähemalt praegu. Kuigi see kõrvaldab riski kulutagastused, mis praegu vaevavad veebikaupmehed ja sõita kuni hind kõigi kaupade kõigile, see võimaldab ka ebaaus kaupmehed bitcoins, siis ei paku teenust või kaupa, lubas. Kuid negatiivne külg, et see on piiratud peamiselt vähemtuntud või anonüümne kaupmehed, sest see on ikka ebaseaduslik seda teha, ja suuremat kaupmehed on maine säilitamiseks. Erinevad töögrupid lahendusi sellele probleemile, mille tõenäoline vastus oleks detsentraliseeritud deponeerimine ja / või vahekohtu süsteem.
  5. Bitcoin on läbipaistev. Põhjus, miks ma teha mõned avaldused eespool on lihtsalt, sest seal on midagi peidetud Bitcoin. Erinevalt USD, kus tööst Fed ja mida nad teevad valuuta või isegi kuld, sest see on raske teha täpset otsuse, kui palju kulda on praegu saadaval, või võib muutuda tulevikus kättesaadavaks, Bitcoin parameetrid on teada. Kood et Bitcoin võrgu on üles ehitatud on avatud lähtekoodiga, nii igaüks, kellel on võime lugeda koodi vabalt teha, ja et kood reguleerib kõike Bitcoin. Koguarv mündid, kuidas tehinguid käideldud või mis juhtub igal hüpoteetilise stsenaariumi võimalik uurida. Isegi koodis muudatusi saab esitatakse ja võetakse vastu, kui kogu võrgu jõuab konsensus, nagu varem mainitud, ja need muutused võivad olla kavandatud ja katsetatud väljaspool võrgu, igaüks.
  6. Bitcoin on kõige tõhusam tehingu töötlemise süsteem kunagi loodud. Kuna pearaamatu tegeleb arvutite ja tehtavate tehingute töödeldud ja salvestatud põhineb matemaatika, see on alati kontrollitav ning ei kuulu vead. See automaatne protsess on tõhusam kui ükski makse töötlemise süsteem, mis tugineb inimestel analüüsida, kuna see ei pea maksma traditsiooniline tööjõu. Ainult kaevurite tuleb maksta, ja inimesed on üldiselt valmis käivitada kaevandamismasinad kui nende tulud on isegi veidi üle hoolduse ja energiakulud. See on põhjus, miks blockchain ja cryptocurrency, saab tulevikus, isegi kui Bitcoin asendatakse. Efektiivsus süsteemi ei saa sobitada arvatud potentsiaalselt teise detsentraliseeritud, automaatsüsteem.
  7. Bitcoin on lõpmatult jagatav. Praegu 1 Bitcoin saab jaotada 100000000 väiksemad üksused, mida tuntakse satoshis. Kuid see piir ei ole kivisse raiutud. Kui mingil hetkel enam kui 2.100.000.000.000.000 või 2.1 Kvadriljoona, rahaühikutes on vaja, siis ei oleks raske lubada valuuta jaotatakse teise koma või kaks.

  Asi see kõik on rõhutada surmaga vigu, mis ma näen fiat valuuta, samuti kulla põhinev valuuta, samas näitab, miks ma arvan, et Bitcoin või teise cryptocurrency, lõpuks muutunud normiks.

  Fiati suur viga on keskne kontroll ja inflatsiooni. Inimesed on kaduv, ja võimulolijate on veendunud enamik maailma, et kerge inflatsioon igal aastal on hea asi. See on pooleldi õige. Kerge inflatsioon on normaalne valuuta, kohati ja deflatsiooni on normaalne valuuta, muul ajal. Inflatsioon, lisandub aastas üle aasta, on lihtsalt vargus. See on viis, kuidas varastada oma elanikkonnast, kasutades matemaatika, nii et ei ole lihtsalt märgatav lühiajaliselt. Siiski on uskumatult võimas aja jooksul.

  Kulla suur viga on ka see tugevus. See on kasulik, raske, jagub, elastne ja ei saa tõhusalt toodetud. Mitteelektroonilises digimaailmas, mille majandus on vähem omavahel, see on hämmastav valuutas. See on üks põhjus, et see oli valuuta valik, koos hõbe ja muud väärtuslikku, kasulik metall, tuhandeid aastaid. Kahjuks ei saa kursis tehnoloogia... Või äkki tehnoloogia ei ole kursis sellega vajadustele. Ilma viis koheselt transportida kulla inimeselt inimesele, mis on võimatu ilma mingi uskumatu läbimurde tulemusena teleportatsioon, siis transpordikulud, või sõltuvust Kesk võlvid salvestada kuld, jääb probleem. Seejärel kuld ise on nii kasulik palju tehnoloogia toetume täna, samuti tehnoloogia, mis on välja töötatud, et meie kulla pakkumine on tõeliselt vaja tööstusliku toorainena. Esimest korda ajaloos inimestel on tegelikult "tarbivad" kuld.

  Bitcoin väldib neid vigu, olles detsentraliseeritud ja läbipaistev, samuti pakkudes kasulikkust blockchain ja Bitcoin miningpower varundada võrku. Kas see on veel pikk tee minna? Muidugi. Paljud küsimused käsitlemist vajavad. Õnneks probleeme Bitcoin ei ole omased süsteemi või raha, ise. Selle asemel on probleemid lahenevad koos edasise arengu ja innovatsiooni. Ühel või teisel viisil, cryptocurrency, või midagi sarnast, saab tulevikus. Piirangu mõned uskumatu katastroofi, mis seab inimkonna, tehnoloogia ja tsivilisatsiooni tagasi oluliselt, siis peame digiteerida valuutas. Sellise tõhusa süsteemi arenenud, mis on võimelised tegema just seda, vana käitlemise meetoditega valuuta näivad minema viis hobust ja vigadega.

  Seotud uudised

  
  Post Dogecoin

  7 awesome ASIC Bitcoin kaevurid

  Post Dogecoin

  Bitcoini maskott, spetsiaalne cartoon, Jon Matonis ja Seoul esimene ATM

  Post Dogecoin

  Pressiteade: Trucoin announces lõpetamine partnerlust NCC ja Presto Financial koos kavadega ametlik käivitamine, mis Ligi Neljale Vana partnerluse katvus USA Ühendriigid

  Post Dogecoin

  Täna oli aeglasem, aga siin on, mida nädalavahetuse jooksul oodata

  Post Dogecoin

  Novacoin: vastuoluline laps Peercoin ja Litecoin Infographic

  Post Dogecoin

  10 kõige kallimat kaupa, mida saab osta Bitcoinidega

  Post Dogecoin

  See hiiglaslik Bitcoini hiina kaevandus näitab kõiki oma saladusi

  Post Dogecoin

  BTC uustulnukate jaoks: bitcoiinide mõistmine ja nende kaevandamine Infographic

  Post Dogecoin

  Segistite taga

  Post Dogecoin

  11 Ajalooline Bitcoini hetk: krüptokuulenduse ajaloo piltnäitaja

  Post Dogecoin

  Parim 7 Bitcoini tätoveeringut

  Post Dogecoin

  18 awesome Bitcoin Memes