Pressiteade BitcoinExpo 2014-st | Estonian.lamareschale.org

Pressiteade BitcoinExpo 2014-st

Pressiteade BitcoinExpo 2014-st

 Hoiatus: See on pressiteate anda Müntide Brief poolt BitcoinExpo 2014.

BitcoinExpo 2014

BitcoinExpo 2014is koosoleku keskus areneva võimu kasvab Hiina ja Lääne traditsioone ja uuendusi tehnoloogia.

Korraldajad Kesk-Euroopa Bitcoin Expothat toimus Viinis lõpus mai juba tõestanud, et neil on suur võime globaalselt ühendada inimesi Bitcoin tööstuses. Nad lõid väga sõbralik ja mitteametlikus õhkkonnas mille tulemusena lisandväärtust ja aidanud luua ja toetada uute äriprojektide tööstuses. Need on vaid mõned paljudest positiivne mõju. Korraldajad lubasid, et BitcoinExpo 2014will olla isegi parem ja veel erineb teistest konverentsid. Hiina on suurim turg, millel on kõrgeim vahetada mahud, suurim tootja kaevurid ja ka domineerib paljudes teistes valdkondades. Siis on lääneosas maailmas, mis teisest küljest pakub suurimat isiksused. BitcoinExpo 2014will ühendada mõlemad unikaalseid funktsioone Ida ja Lääne vahel.

Shanghai Expo teeb vahe

BitcoinExpo 2014will kolme päeva sündmus, mis algab reedel september 19thwith pool. "See on parim võimalus võrgustike, hoone suhteid ja aitab ka kõik osalejad nautida kogu ürituse rohkem kui mis tahes muu" ütleb põhiturniiri juht Andrej Šebesta ja järeldab "see olla suurepärane võimalus tutvustada ja saada teada Hiina kultuuri parem ". Laupäeval algavad nii konverentside ja expo. Pärast avamist plenaaristungil ja ametlik algus, osalejad saavad nautida väga inspireeriv kõnesid, mis hõlmab peaaegu iga aspekti ja kõige kaasaegsema teemasid, mis esitatakse kohaliku eksperdid samuti need, mis on mujal maailmas. Teiseks paratamatu osa korral on näitus olid igaüks saab nautida esitamisel uhiuue või väga uuenduslikke tooteid ja teenuseid ning rääkida palju huvitavaid ettevõtte esindajad. Nii et kui sa tahad liituda ja on võimalus kohtuda kõige kinni äri esindajad või sa lihtsalt tahad olla usaldusväärne informatsioon Hiina Bitcoin kogukond oma väga hästi tunnustatud kohal ja palju muud, osta oma piletid nüüd ette Earlybird hinnad siin.

Kes, millal ja kui palju?

Enrepreneurs Investorid, alustavatel Juristid, Advisors, harrastajad, Õpilased ja kõik muu on teretulnud.

Konverents toimub Shanghais 19-21 septembril 2014.

Sul on aega kuni 8. Augustil osta varajase lind 2 päeva täispilet AINULT 169EUR / RMB 1488 või VIP kolme päeva pilet AINULT 299 EUR / RMB 2588.

BitcoinExpo 2014will mitte ainult üks suuremaid Bitcoin seotud sündmusi vaid üks ligipääsetav kõigi ürituste palju pakkuda kogu krüpto kogukonnaga nii et ärge kartke liituda ja aidata kasvatada kogukond maailmas. Bitcoin Expo 2014will toimub Shanghai septembril 19-21 2014.

Seotud uudised


Post Dogecoin

7 awesome ASIC Bitcoin kaevurid

Post Dogecoin

Dogecoini alused

Post Dogecoin

8 Arstid, kes teevad teie jaoks paremaks bittinoste eest

Post Dogecoin

17 Väikeettevõtted, mis aktsepteerivad bittiini

Post Dogecoin

Bitcoini kaart: operatsioonisüsteemi Infographic allalaadimised

Post Dogecoin

Segwit versus Bitcoin Unlimited ja Bitcoins Fork selgitatud lihtsalt

Post Dogecoin

Sõnumite saatmine kalliskividega

Post Dogecoin

13 Ettevõtted, mida me loodame, aktsepteerivad Bitcoini (ilusalt palun?)

Post Dogecoin

Mis on DarkSend?

Post Dogecoin

Intervjuu: kuule end Bitcoini megaphoneis

Post Dogecoin

11 Ajalooline Bitcoini hetk: krüptokuulenduse ajaloo piltnäitaja

Post Dogecoin

12 kõige olulisemat Bitcoini väljaannet