5 asjad, mida ma olen Amazonist õppinud, eitades sind liitumiskomisesid 21 000 dollarit | Estonian.lamareschale.org

5 asjad, mida ma olen Amazonist õppinud, eitades sind liitumiskomisesid 21 000 dollarit

5 asjad, mida ma olen Amazonist õppinud, eitades sind liitumiskomisesid 21 000 dollarit

Augustil 24th2009 sain meili Amazon, siin on oma tipphetki:

Oleme leidnud oma Associate lingid ilmuvad sponsoreeritud lingid otsingumootorid termini "Kindle" ja selle variatsioonid perspektiivis. See tegevus on keelatud tingimuste opereerimiselepingu...... Me keelduda andmast esildise tasud... Samuti palume, et te võtta ennetavaid meetmeid, näiteks lisades Amazon patenteeritud tingimused oma negatiivseid märksõnu. Lisaks ei saa te tasu esildise teenitavad tasud abil need märksõnad.

Sel hetkel olin peaaegu 1 aasta online-turunduse ja see oli minu esimene suur edu affiliate marketing. See oli minu esimene makse tuleb saadud Amazon ja ma suuri investeeringuid PPC turustamise, et saada seal, siin on minu kulud 3 kuud olin aktiivselt edendada oma veebilehel.
Adwords otsing võrgustiku kampaania:

Adwords Display-võrgustiku kampaania (ajal, mil see oli nimega "sisu võrgustik"):

Lisa veel $ 2K Yahoo ja Bing ja saad umbes $ 12K PPC kulud. Minu väljamakse oli olla vaid veidi üle $ 21K, nii et ma tundsin oli rulli. Kogu aeg oli hääl taga mu peas, mis oli mures, et ma raha ja ikka ei saada makstud (Amazon maksab 60+ päeva pärast olete teinud müügil).

Mul polnud aimugi, mida e-posti viitas. Olen lugenud TOS sidusettevõtte programmi ja oli teada, et ma ei saa pakkuda sündsus- poolest, nii et ma ei teinud seda. Minu ainus oletus oli märksõnade osalise vaste oleks reklaame toonud neid tingimusi. Nii et kui näiteks ma pakkumise "ebook reader läbivaatamise" KW "Amazon raamatu lugeja läbivaatamine" tooks kaasa ka minu reklaame.

Et pikk lugu lühike, ma proovisin kõike võimalik sorteerida seda (e-kirju, Skype kõned, saates KW aruanded näitavad, mida ma pakkumise teinud), kuid lõpuks sain järgmise vastuse:

Vaatasin teie konto ajalugu uuesti ja kinnitas, et teie reklaame ei kuvata Yahoo.com kasutamisel otsingute märksõnad "Kindle lugemisseadet", "Kindle läbivaatamise", "Kindle raamatute lugeja", "Kindle ülevaateid," ja "Kindle e-raamatu" juunist 19. Ja 21. Juuli 2009...

Kuigi ma mõistan, et te ei nõustu selle otsusega, see on lõplik põhineb mitmekordsel ülevaateid konto ajalugu. Igasugune edasine sõnumeid selles küsimuses ei saanud vastust.

Ma olin kivistunud. Veetsin peaaegu kõik minu säästud ajal selle, ja nüüd, mitte ainult ma ei saa maksta, ma ka raha võlgu inimesed, et ma laenatud, et investeerida oma erinevate turunduskampaaniad.

Lõpuks umbes 2/3 kohandavad summa maksti mulle nii tegin võibolla vaid veidi üle $ 1k nende 3 kuu jooksul. See juhtum oli vaid üks paljudest välja Olen olnud 5 aastat olen olnud partner markkinoija. Iga juhtum õpetab mulle väärtuslik õppetund, kuidas hajutamiseks koos selle elukutse ja see on, mida ma soovin teiega jagada täna.

EReader Kesk toona:

EReader Kesk pärast mõned disaini puudutab:

  

Reegel # 1 - Testi iga partner programmi enne investeerida jõupingutustega seda.

Täna, kui ma valida partnerlusprogramm töötada ma alati katsetada seda esimesena. Tähendus I investeerida nii vähe summa võimalikult testida järgmisi asju:

  • Aruanded tulevad täpselt (põhimõtteliselt, et klikid näitavad)
  • Tulemused on see registreeritud ja seal on mõistlik ümberarvestuskursi
  • Makse on täidetud õigeaegselt

See tähendab, et enne kui ma alustada tõesti saada alla äri edendada teatud toote mul vähemalt 2-4 nädalat katsetame seda läbi. Ja kuna mu Amazon intsident Ma pole kunagi investeerida oma raha enne saada makstud esmakordselt. See on alati valus aeg firma (isegi Amazon), et võtta raha välja oma tasku, nii et ma tahan näha, et nad hea selle eest.

Reegel # 2 - kunagi toetuda suuresti üks müüja

Kui ma oli edendada raamatu lugejaid 92% minu kasum riigist Amazon. See on põhjus, miks ma täiesti muserdatud, kui see juhtus. Täna, niipea kui ma katsetada partnerlusprogramm ja ma näen, et see töötab, ma kohe otsin veel üks sarnase toote, et ma saaks mitmekesistada oma risk.

Näiteks täna ma edendada mitu Forex ettevõtted. Niisiis, kuigi ma ei ilmselt teha rohkem kasumit edendades vaid üks firma, ma aktiivselt valida edendada kahe, kuigi üks neist on vähem kasumlik. Nii ma alati mõjuvõimu läbirääkimisi tingimuste ja mis veelgi tähtsam Ma ei ole liiga usaldusväärne mis tahes üks neist.

Reegel # 3 - kunagi toetuda suuresti ühe toote

Alati müüte toodet kellelegi sihite konkreetse persooni. Minu puhul oli see rikkad, tech Savvy vana Dudes (üllataval kombel enamik minu kliente olid 50-60-aastased). Ja kui sa tead, persona, sa tead, mida teised tooted nad on huvitatud.

Näiteks, ma oleks võinud kergesti ka pakutakse mitmeid erinevaid tablette, mis olid tulemas ajal. Kas ma juba mainisin, et teil on vaja mitmekesistada sa riskida? See ei tähenda, teil on vaja kaotada fookus ja registreerida kuni 10 erinevat affiliate programmid, vaid General Tolwin ütles Wing Commander 4 "Vabaduse hind on igavene valvsus".

Reegel # 4 - luua head suhted oma affiliate manager

Affiliate programmid, mis on pühendatud partner juhid mind tundma. See tähendab tavaliselt, et ettevõte järgib oma partner ja et ma pean kellegagi rääkida, kui ma vajan seda. Samuti on oluline, et neid märkaksid oma affiliate manager, et ta teab, et vastata teile, kui teil on vaja.

Mida ma tavaliselt teha, kui ma sisse logida programmi Kirjuta talle kumppaniyritykseeni juht lühikese tutvustava mina ja mõned küsimused programmi näidata, et ma mõtlen äri. See aitab ka teile veel mööda teed, kui on aeg uuesti läbi oma tingimustel.

Reegel # 5 - alati kasutada mitmeid liikluse allikad

See üks Olen õppinud mitte Amazonase intsident vaid pigem teise projektiga. Ma näen liiga palju tütarettevõtete, mis on keskendunud ainult SEO või PPC või nimekirja hoone. Jällegi, sa pead mitmekesistada risk, ja kui see tähendab saada määrdunud ja õppimise natuke sotsiaalse turunduse või sisu turustamise siis see on lihtsalt midagi, mida sa pead tegema.

On viimane Google'i algoritm uuendatud Olen kannatanud tohutu löök minu SEO liiklus (kaotas ligi 2/3 sellest), ja see sai mulle figuring erinevalt võin tuua liiklust oma veebilehel, välja arvatud SEO (kuid kõike, mis erinevas post).

Seotud uudised


Post Dogecoin

Nxt Multigateway teenuse vabastamine: BTC ja LTC kauplemine Nxt-ga!

Post Dogecoin

Videomängu arendaja, kasutades Blockchaini tehnoloogiat, tõuseb $ 1mm

Post Dogecoin

50 Insane faktid Bitcoini Infographic kohta

Post Dogecoin

Kas tead, mis juhtub, kui Bitcoin ilmub Happy Tree Friends?

Post Dogecoin

Mis on DarkSend?

Post Dogecoin

Mündi lühike saidi värskendus: suured muutused tulevad

Post Dogecoin

BetMoosei stseenide taga

Post Dogecoin

11 Populaarsed Bitcoini kaitsjad

Post Dogecoin

11 awesome Bitcoini reklaame

Post Dogecoin

Top 25 Bitcoin ja Cryptocurrency veebisaidid kogu maailmas

Post Dogecoin

17 Väikeettevõtted, mis aktsepteerivad bittiini

Post Dogecoin

See hiiglaslik Bitcoini hiina kaevandus näitab kõiki oma saladusi