Segwit versus Bitcoin Unlimited ja Bitcoins Fork selgitatud lihtsalt | Estonian.lamareschale.org

Segwit versus Bitcoin Unlimited ja Bitcoins Fork selgitatud lihtsalt

Segwit versus Bitcoin Unlimited ja Bitcoins Fork selgitatud lihtsalt

Seal on olnud palju juttu on Bitcoin kogukonna hiljuti asjadest nagu "kahvel", "segwit" ja "Bitcoin Unlimited". Paljud inimesed ei saa aru, mida see kõik on umbes, kuid see luua palju stressi tõttu eksitavad või osalise informatsiooni, mis on levinud.

Selles postituses püüan selgitada ebakindlust ja annab parema ülevaate, mis toimub peamiselt algajaid ja mitte tehnilise inimest. Loodetavasti, kui läbilugemist post siis tead, mis toimub Euroopa Bitcoin kogukonna nendel päevadel ja on võimalik paremini valmistada ennast erinevaid tulemusi.

Lühikese teatise, enne kui ma alustada - ma ei ole tehniline inimene ja mul on vähe tehnilise tausta. Teave ma toon siin täna on, mida ma olen suutnud koguda pärast nädala teadusuuringute kogu veebist. Ma mõnikord lihtsustavad tehnilisi küsimusi, et lihtsalt seletada neile.

Ma usun, et on ainult käputäis inimesi, kes mõistavad seda küsimust ja selle tehnilisi aspekte täielikult. Kui sa ei leia viga selles postituses ma kutsun teid üles andke mulle teada oma kommentaar allpool ja ma uurida seda. Alustagem…

Mida kuradit on kahvel?

Kahvliga on tehniline sõna kasutatakse arendajad töötavad avatud lähtekoodiga projekte. Sisuliselt tähendab "tarkvara update". Iga kord, kui ajakohasena telefonis või arvutis on kahestunud alates vanemat versiooni.

Bitcoin on lisanud kaks uut kahvel mõisted:

1. Hard kahvel

# 8211; Kohustuslik tarkvarauuendus, mis läheb vastuollu vanema versiooni. Teie programm ei tööta, kui te ei uuenda seda. Näiteks võib olla leida kriitiline viga, mis võimaldab inimestel kasutada tarkvara, mis kõik on vaja uuendada oma programmi, et jätkata selle kasutamist.

Kui te ei uuenda - te ei saa kasutada programmi. Samuti ei ole võimalik tagasi pöörata kõva kahvel kord loodud juhul mõned ootamatud vead või probleemid tuleb mööda. Kui see on nii saad lihtsalt pead tegema veel ühe raske kahvel ja siis tagasi vana versiooni. (Allikas)

2. Soft kahvliga

# 8211; Tarkvarauuendus, mis ei ole vastuolus kehtivate tarkvara ei ole kohustuslik ning võimaldab võrgu kohaneda uute funktsioonide rakendada liikvel. Kuigi pehme kahvel on olemas isegi arvuteid vana programmi saab endiselt kasutada programmi.

Mõne aja pärast, kui enamik arvuteid on programmi ajakohastatud uue tarkvara kõva kahvel rakendatakse ülejäänud vähemus kui vaja. Kui pehme kahvel ei tööta välja, on vead või inimesed ei võta - see on täielikult pöörduv ja sa ei saa minna tagasi vanale versioonile. (Allikas)

Enamik programme te kasutate täna juhitakse ühtse tervikuna. Nii et kui nad tahavad "kahvel" oma algse programmi nad väljastavad uuendatud kujul pehme kahvliga. Näiteks, kui Apple annab uuendus iTunes - siis ilmselt ei pea uuendada, kuid see soovitatav, et te teete. Pärast teatud aja aga sa ei saa edasi kasutada iTunes, kui te pole seda värskendanud.

Bitcoin teiselt poolt on decentalized ja ei ole keskasutus. Sellepärast, kui teil on mõned vastuoluline küsimus, et on vaja ajakohastada, nagu me käsitleme varsti saavad inimesed väidavad, kuidas uuendada tuleks läbi. Niikaua kui Bitcoin kasutajad ei jõua laia konsensust, mis on õige tee minna, ei uuendatud (või kahvel) toimub.

Mis see Block suurus arutelu kõik räägivad?

Tehingud Bitcoin võrgu lisatakse Blockchain kaudu plokid. Iga plokk omab hulga tehinguid. Oletame plokk võib olla ainult 1 MB (1000000 bytes) suuruse ja keskmine tehingu 500 baiti, siis keskmiselt iga ploki saab korraldada -2000 tehinguid.

See võib tekitada probleemi, sest plokid on loodud keskmiselt iga 10 minuti järel. See tähendab, et ühe tunniga saate kinnitada keskmiselt 12.000 tehinguid. Kui võrrelda seda krediitkaardi ettevõtted, mis kinnitavad 2000 iga teine, siis saate aru, miks Bitcoin võrgu peetakse aeglane kinnitused.

On oluline märkida, siiski - et kui Krediitkaarditehingute läbib on veel 6 kuud, kus see tehing on võimalik ümber pöörata samas Bitcoin, kui tehing on kinnitatud 6 korda (kulub tund keskmiselt) on pöördumatu.

Kas Bitcoin töötlevad rohkem tehinguid antud ajavahemiku jooksul ei ole küsimus siin - igaüks tahab seda. Küsimus on, kuidas edasi minna seda. Kaks laagrites on moodustunud umbes selles küsimuses kahte erinevat lahendust:

Camp A (aka Bitcoin Core)

# 8211; Tahab hoida 1MB Block mahupiirang. Nad kavatsevad optimeerida koodi nii, et teeb tehinguid väiksema ja kasutada muid erinevaid tehnikaid, et suurendada Bitcoin tehingu maht abil pehme kahvliga.

Peamised pakutud lahendus laagris nimetatakse "Eraldatud tunnistaja" või Segwit lühikese. See uuendus, mis fikseerib palju Bitcoin vead ning samuti avab võimaluse tulevikus tagi kaudu välk võrgu (mida ma ei hakka seda postitust). Siin on lühike video tegime umbes Segwit aega tagasi - aga see keskendub ainult langetamine tehingu suurust ja mitte palju muid olulisi küsimusi Segwit lahendab:

Camp B (Bitcoin Unlimited) - Soovib suurem plokid. Nad teevad ettepaneku suurendada ploki suuruse piirang iganes on vaja (algselt 2MB), et kiirendada kinnitused võrgus. Siiski, kui te otsustate, et suurendada ploki suurus üle 1MB te põhjustades raske kahvel definitsiooni (sest sa muutuvad Bitcoin reeglid).

See tähendab, et kui te vajate kõigile, kes tahavad edasi kasutada Bitcoin uuendada oma tarkvara - ja kui saad öelda arvust "update-nõutav apps", mis on teie telefoni - et alati ei tehta.

Kokkuvõttes asju:

Segwit Plussid

 • Fikseerib oluline küsimus nimetatakse deformeeritavus vea Bitcoin protokoll
 • Kahaneb tehingu suurus nii, et see võrdub mille 2-3mb blokisuurust
 • Täiendav turvalisus ja tõhususe kasvu jaoks Bitcoin protokoll
 • Algatab läbi pehme kahvel

Segwit miinused

 • Ei pikaajalist lahendust (lõpuks peame suurem plokid)

Bitcoin Unlimited Plussid

 • Suurendab võimet Bitcoin tehingute
 • Pikaajaline lahendus - ploki suurus põhimõtteliselt piiramatu

Bitcoin Unlimited miinused

 • Vajab kõva kahvliga = pöördumatu
 • Paneb rohkem kontrolli kätte kaevurite (kes saavad otsustada ploki suurus)
 • Väike arendusmeeskond küsitav tulemusi
 • Ei ole veel katsetatud

Kuigi ma püüan nimetama asjaolusid võimalikult objektiivselt võite märgata, et tundub, nagu oleks Segwit on ülemine käsi. Ma lahendada, et isiklikult lõpus seda postitust kuid vahepeal kui mõni Bitcoin Unlimited toetajad arvavad, et midagi, mis on kirjutatud siin ei kajasta tõde palun andke mulle teada.

Samuti on oluline märkida, et see arutelu ei ole uus ja see on kestnud aasta Bitcoin kogukond peaaegu alates selle loomisest. Isegi Satoshi nimetatud seda oma eelmise kirjutisi Bitcointalk foorum 2010. Aastal.

Segwit esindab Bitcoin Tuumikrühma

# 8211; meeskond, kes on juhtinud haldamise ja uuendamisega Bitcoin protokollile, sest see algas. See meeskond koosneb 25 täiskohaga arendajad ja üle 100 toetajad, see on osaliselt rahastatud firma nimega Blockstream. Muidugi see meeskond on aja jooksul muutunud ja mõned varasemad arendajad on isegi lahkus tiimist tänu sellele arutelu ja muud küsimused (nt Mike Hearnand Gavin Andresen).

Bitcoin Unlimited esindab Roger Ver

Roger on varases Bitcoin investor ja on öelnud, et on umbes 300,000 Bitcoins (see ei ole kunagi kinnitanud). Ta investeerinud ettevõtted nagu Blockchain.info, Bitpay, Kraken ja rohkem.

Mida kogukonna valida - Segwit või Bitcoin Unlimited?

See on väga hea küsimus. See on nii hea, et me ei saa tõesti vastata, sest kogukond lõikamata. Mõned arvavad, et peaksime minema Bitcoin Core Segwit (BTC) ja teised Bitcoin Unlimited (BTU). Aga ei ole otsust teinud Bitcoin plokid otsa võimsuse ja täna sa pead ootama tundi ja mõnikord päeva tehingu saada kinnitust.

Teine "kõrvalmõju" on see, et tehingutasud on üha kõrgemale ja kõrgemale, sest inimesed on valmis maksma rohkem, et saada nende tehingute kinnitas kiiremini. See põhjustab vähem inimesi vastu võtta või kasutada Bitcoin igapäevaselt, ja see on midagi, mida on vaja selleks, et saada Bitcoin saada mainstream.

Kuigi arutelu on kestnud juba mitu aastat, tundub, et esimest korda oleme jõudnud keemistemperatuur. Bitcoin piiramatu on saanud märkimisväärset toetust ja võib lihtsalt öelda "me aktiveerides Bitcoin Unlimited ja luua oma versiooni Blockchain" ja see on, mida igaüks kardab (kardetud kahvel).

Selleks, et paremini mõista, kuidas ja millal see kahvel juhtub Tahan kõigepealt lahendada erinevaid mängijaid meil on Bitcoin ökosüsteemi:

Kaevurid

# 8211; Inimesed, kes töötavad kallis arvutid, mis kinnitavad Bitcoin tehinguid. Ilma nendeta ei tehing kunagi sisestada Blockchain (st plokid oleks kaevandatud). Kui muudad Bitcoin protokolli arendajad tavaliselt oodata 95% kaevurite jõuda kokkuleppele protokolli muudatused ja alles siis muudatused jõustuvad. Praegu Segwit ja Bitcoin Unlimited on nii kaugel, et verstapostiks.

Nagu näete, ajal kirjalikult 37,2% kaevurite toetavad (aka signalisatsiooni) Bitcoin piiramatu ja 31,2% toetavad Segwit.

Kui need 37,2%, mis toetavad Bitcoin Unlimited äkki otsustada alustada kaevandamist Bitcoin piiramatu plokid kõva kahvel toimub kaks Blockchains on nüüd olemas, - Bitcoin Core blockchain (BTC) ja Bitcoin Unlimited blockchain (BTU).

Rahakotid, vahetuste ja täielik sõlmed

# 8211; Kaevurite ainult kinnitamisel tehinguid, mis sõlmede võrgustikku luua. Kui ma ütlen sõlmed, ma mõtlen arvuteid täiesti sõltumatu Bitcoin rahakotid, mis on saatmine, vastuvõtmine ja ringhäälingu Bitcoin tehinguid.

Need sõlmed kuuluvad Bitcoin rahakotid, vahetuste ja eraisikutele, kes soovivad iseseisvalt kontrollida ja edastada oma Bitcoins ilma toetumine 3. Osapoole. Kuigi kaevurite kinnitada tehingute sõlmede luua tehingud - nii ei saa elada ilma teiseta.

18 Major vahetus on sõlminud documentstating et nad märgistavad Bitcoin Unlimited nagu BTU ja Bitcoin Core nagu BTC või XBT kui kahvel juhtub. Kaks münte käsitletakse eraldi, kuid ma arvan, et kõige huvitavam osa ühe lehekülje dokument on selline:

Kuid ükski allakirjutanu võib loetleda BTU kui me ei saa joosta nii ketid sõltumatult vahejuhtumiteta. Seega nõuame, et Bitcoin Unlimited kogukonnas (või mis tahes muu konsensus purustamine rakendamise) ehitada tugev kahesuunaline kordus kaitse. Kui seda ei tehta takistab meie võimet säilitada BTU klientidele ja kas viivitus või lausa takista loetellu BTU.So see annab Bitcoin Core vähemalt tehniline eelis esialgu (I arutab kordus rünnak, mida on tsiteeritud eespool varsti).

Täna 82,84% sõlmede võrgus on Bitcoin Core sõlmed välja need sõlmed 71.11% toetuse Segwit. Teiselt poolt ainult 11,17% sõlmede toetada Bitcoin Unlimited.

Sõlmede ise otsustada, millist tarkvara joosta olenemata kaevurit. Nii teoreetiliselt võiks olla olukord, kus enamus kaevurite alustada kaevandamist Bitcoin Unlimited kuid enamus sõlmed jätkuvalt kasutada BTC. Kui see peaks juhtuma näiteks vahetada (st sõlme), mis töötab ainult BTC ei võta münte loodud alternatiivse ahela.

Teiselt poolt, kui suur protsent kaevurite väljalangemise võrgustik, raske kaevandada BTC kasvab dramaatiliselt palju kaevurit äkki kadunud. See loob isegi aeglasem kinnitust korda ja kõrgemat tasu kuni kaevandamise raskusi reguleerib.

Iga 2016 plokid, mis on mineeritud protokolli reguleerib raskusi, nii et plokkide kaevandatakse iga 10 minuti järel keskmiselt. See tähendab, et aeg võrgu taastatakse "normaalne" 10 minuti ploki aega, kuid see võib võtta nädalaid või isegi kuid selle saavutamiseks.

Kokkuvõttes asju - praeguse status quo kahvliga on tõesti halb Bitcoin ja loob palju segadust.

Kui kahvel juhtub, mis juhtub:

Minu Bitcoins

Sõltuvalt sellest, kus sa hoiad oma Bitcoins üks kolmest asju võib juhtuda:

 1. Kõik teie Bitcoins muutub BTC ainult
 2. Kõik teie Bitcoin muutub BTU ainult
 3. Sa kahekordistunud oma mündid ja saada võrdse koguse BTC ja BTU

Põhjus, miks ma ei saa kindlasti öelda, mis juhtub oma konkreetse münte on, sest see sõltub sellest, millised rahakoti hoiate neid. Kui te ei hoia privaatvõtmetest oma rahakoti ja võimaldavad mõnel muul rahakoti hoida oma võtmeid - olete te põhimõtteliselt lastes neil valida, mis juhtub oma münte.

Näiteks Coinbase hiljuti announcedthat nad toetavad ainult BTC esialgu. Teiselt poolt Breadwallet teatanud, et nad jätkavad ühendada ahela, mis on kõige populaarsem seas kaevurit. Te ei näe oma tasakaalu vähem populaarne kett, ja teie Bitcoin tasakaalu nagu on näidatud breadwallet app ei muutu. TREZOR teatas, et nad näitavad nii BTC ja BTU.

Iga rahakott on erinev kord, kui sa tahad teha kindel, et sa olla nii BTC ja BTU saadaval peaksite hoidma oma münte kohalikus rahakott, mis võimaldab teil kontrollida üle erasektori võtmed. Kavatsen töötada natuke rohkem sellest hiljem.

Vahetused on sarnased rahakotid selles mõttes, et sa ei pea kontrolli oma isiklike võtmete - nii et see on ilmselt parim, et saada oma raha välja vahetada, kui te ei vaja seda igapäevase kauplemise.

Replay rünnak

Üks asi väärib märkimist, kuigi ma ei lähe sinna üksikasjalikult on midagi, mida nimetatakse "vastata rünnak". Juhul kahvliga ei esine ja saad nii BTC ja BTU häkker saab kasutada informatsiooni ühest oma münte varastada teine.

Näiteks - Sul on 4 Bitcoins, siis hoidke neid sõltumatu rahakott, kahvel toimub ja nüüd on 4 BTC ja 4 BTU. Sina otsustad müüa sulle BTC, kuid siis avastavad, et oma BTU on ka läinud. See võib olla tingitud vastuses rünnak. Muide seda vältida on:

 1. Veenduge, et rahakott te kasutate on rakendanud kordus rünnak vastumeetmed
 2. Ärge kulutada Bitcoins kuni olete kontrollinud punkt # 1

Bitcoin hind

Eeldades Bitcoin kahvlid ja lõheneb kaheks mündid, BTC ja BTU, siis hind kõik need mündid tõenäoliselt väärt palju vähem kui praegune hind. Kuidas väike võib see minna? Keegi ei tea. Aga kujutage ette, et olete just kahekordistunud pakkumise Bitcoins igaühel.

Üks eeldus on see, et palju inimesi müüma münte, et nad ei toeta, mis omakorda juhtida hinna alla. Roger Ver näiteks nõustus tradeup et 130K BTUs jaoks põhinäitajad anonüümne Bitcointalk kasutaja.

Kokkuvõtteks, keegi tõesti teab, mida hind on pärast kahvliga BTC või BTU kuid tundub olevat üldine kokkulepe, et hind langeb oluliselt (vähemalt alguses).

Altcoins

Teine küsimus, mida kõik küsib, mida juhtub hind Altcoins nagu Ethereum, Dash või Monero kui kahvel juhtub. Mõned inimesed arvavad, et see on parem saada oma raha välja Bitcoin ja arvesse altcoin et ei kujuta see kõik draama ja võimalikud riskid.

Mul on kahju sulle pettumust, kuid ma ei usu, et saan sellele küsimusele vastata. Viimastel nädalatel altcoins on muutumas palju tractionas võimalus hargnevate Bitcoin tundub realer kui kunagi varem, kuid see ei tähenda, et nad jätkavad tõusu ning et need on nõuetekohaselt hinnatud hetkel.

Aahhhhh ma olen segaduses! Mida ma peaksin tegema minu mündid?

Pole tähtis, kes sa toetada (BTC või BTU) veenduge oma mündid on füüsilisest võõrustas rahakoti (üks, et te kontrolli erasektori võtmed). Näited selliste rahakotid on Electrumand Exodus.

Kui teil on märkimisväärne summa Bitcoins kasutada TREZORor Ledgerfor maksimaalne turvalisus. Nii kui kahvliga juhtub siis ise nii valuutade ja ei pea alistuma tahes valuuta- või rahakott soove.

Nüüd, kui Bitcoins on ohutud siin on teile võimalust:

 1. Kas midagi - Kui te arvate, et kahvel ei juhtu või et pikemas perspektiivis asjad joonde ise läbi turujõudude saab lihtsalt sõita läbi tormi. Kui tolm settib teil endiselt kõik oma mündid (eeldades, et sa neid paigutanud füüsilisest võõrustas rahakoti).
 2. Muutke oma Bitcoins arvesse altcoins - Kui sa ei taha olla osa draama kuid siiski on vaja kasutada cryptocurrencies saate teisendada oma Bitcoins arvesse mainekas altcoin nagu Ethereum, Moneroor Litecoin.
 3. Müü kõik oma Bitcoins - Kui Sa hoiad koguses Bitcoin et te ei saa endale lubada riski iga hinna ehk oleks parem müüa kõiki neid kohe ja ei võta osa selles. Kui draama on üle sul võimalik osta Bitcoins uuesti. Kuid keegi ei tea, kui draama lõpeb või milline saab olema hind, kui see juhtub.

Isiklikult ma lähen võimalus # 1. See on minu enda arvamus ja ärge tehke seda investeerimisnõustamise, moodustavad oma arvamuse harida ennast. Teen kindlasti saad kõik Bitcoins välja rahakotid nagu Coinbase ja isegi Blockchain.info (mis Roger Ver on üks nende investorite) ja ma neid hoiti mitu riistvara rahakotis.

Ma ei usu, kahvel juhtub, kuid kui see ma lihtsalt kinni hoida nii münte kuni ma näha, kes turul otsustab on võitja. Isiklikult pärast vaatame tundi arutelude ja lugemine arvukalt artikleid teemal olen kasuks Segwit.

Miks?

Kuna mulle tundub nende meeskond on rohkem kogemusi, nende lahendus on vähem riskantne ja peamiselt sellepärast, et ma ei usu, et meil on vaja lahendada KÕIK Bitcoin tulevase praegu probleeme. Bitcoin Unlimited on väites, et see on pikaajaline lahendus, aga me ei tea, mida Bitcoin muutub veel,

Bitcoin on veel algusjärgus. Me peame ta saaks kasvada, kuid mitte otsustada oma tuleviku veel. Ma näen seda väga sarnane Facebook, kuidas ta lasti areneda ja mitte piirduda vaid sotsiaalne võrgustik õpilastele.

Kole pool kahvel

Nüüd, kui sa tead tehnilisi aspekte kahvel, Segwit ja Bitcoin Unlimited on aeg peatuda poliitiliste aspektide üle. Kogu küsimus on päris kole ja mõlemad pooled kannavad mõned süüdistada minu arvates.

Varjukülg Bitcoin Core:

Bitcoin ühenduse teadmiste keskus on peamiselt oma subreddit (r / Bitcoin) ja Bitcointalk foorumist. Kuna mõlemad saidid juhivad moderaatorit, kes ei nõustu ploki suurust kasvu lahendus, nad on hakanud mõõdukust teemasid arutada sellise valiku.

Seega näete postitusi ja kommentaare on regulaarselt välja nõude alusel, et mündi, mis kasutab suurem plokid ei ole "päris" Bitcoin ja tuleks pidada altcoin. Kuna need alad ei aruta altcoins postitust kustutada.

See on raevunud paljud kasutajad (ja mina), kuna see ei lähe käsikäes tsensuur vastupanu Bitcoin esindab. Sa saad

Seotud uudised


Post Dogecoin

5 asjad, mida ma olen Amazonist õppinud, eitades sind liitumiskomisesid 21 000 dollarit

Post Dogecoin

BetMoosei stseenide taga

Post Dogecoin

22 Kõige kummalisemad objektid, mida saab osta Bitcoinidega

Post Dogecoin

Üles üheksa: Siiditee kasutavad Bitcoinersi lemmikravimid

Post Dogecoin

Top 25 Bitcoin ja Cryptocurrency veebisaidid kogu maailmas

Post Dogecoin

13 kõige aktiivsemat Bitcoini kokkutuleku rühma

Post Dogecoin

11 awesome Bitcoini reklaame

Post Dogecoin

19 Reaalsed kohad, kus saate oma bikiine välja panna

Post Dogecoin

Sissejuhatus Myriadcoinini ja lühike valuuta ajalugu

Post Dogecoin

10 Futuuristlik või tavalistest projektidest, mis aktsepteerivad Bitcoini

Post Dogecoin

Bitcoini maskott, spetsiaalne cartoon, Jon Matonis ja Seoul esimene ATM

Post Dogecoin

Mündi lühike saidi värskendus: suured muutused tulevad