11 Populaarsed Bitcoini kaitsjad | Estonian.lamareschale.org

11 Populaarsed Bitcoini kaitsjad

11 Populaarsed Bitcoini kaitsjad

Pärast paljastamine tema suurim vastased, täna käiku vahetada ja tahan näidata teile nimekirja inimestest ja institutsioonid, mis on heaks cryptocurrencysince alguses. Lõppude lõpuks, Bitcoin on suur fänn baasi ja nende kõrval 11 populaarne toetajad on vaid mõned neist.

1. Paul Graham

Paul Grahamis praegu kolmanda olulise tehnoloogia investor näidata toetust Bitcoin. Ta on üks kõige austada ja mõjukas Bitcoin toetajad sest varajases staadiumis digitaalse valuuta ajalugu.

2. Saksamaa rahandusministeerium

Germanytook palju samme, et aidata cryptocurrency kasvada seni, millest viimane on uue reegli, mis ütleb, et Bitcoin on "era raha" ja "rahaühiku".

3. Frank Schäffler

See on võimatu rääkida Saksamaa ja ignoreerida nimi Frank Schäffler. Tuntud liige parlamendi rahanduskomisjoni teeb kõike ta suudab edendada oma armastatud cryptocurrency.

4. Jason Calacanis

Ameerika Internet ettevõtja ja blogija oli üks esimesi isikute räägime Bitcoin veebis, levib sõna ja teadlikkuse tõstmisele. "Meil on 100% kindel, et valitsused hakkavad keelustamise Bitcoins järgmise 12 kuni 18 kuud", kirjutas ta 2011. Aastal.

5. Wikileaks

Pärast Julian Assange juhul Wikileakshad ületada rahalise blokaadi. Ja arva mis aitas? Bitcoin, muidugi.

6. Expensify

  

Varem sel aastal, teenuse Expensifyenabled Bitcoin maksed, võttes suur samm, mis aitab ja toetada cryptocurrency.

7. Nassim Nicholas Taleb

See Liibanoni American esseist, õpetlane ja statistik - kes alati keskendunud oma töö probleemid juhuslikkust, tõenäosus ja ebakindlust - on suur Bitcoin toetaja. Alguses aasta ta kirjutas Reddit: "Bitcoin on alguses midagi suurt: valuuta ilma valitsuse midagi vaja ja hädavajalik".

8. David Friedman

Tuntud majandusteadlane on üks inimesi, kes on püüdnud tõsta teadlikkust Bitcoin selgitades seda inimestele lihtsate sõnadega, nagu ta tegi seda analüüsi.

9. Ashton Kutcher

Kuulus Hollywoodi näitleja andub võimu Bitcoin tagasi mais, kui ta teatas ta investeerida cryptocurrency. Ajal, ta ütles: "Bitcoins on ilmselt muutub üha olulisemaks (...) Suurim asi Bitcoin ei Bitcoin ise, kuid mida see detsentraliseeritud tehnoloogia tõesti?".

10. Kevin Rose

Kevin Rose on tuntud cryptocurrency toetaja valdkonna rahastamiseks. "Ostetud veel mõned Bitcoins at $ 95 eile... Midagi super addicting umbes Bitcoin", ta Twitted tagasi mais.

11. Kevin O'Leary

0

Äri pankur Kevin O'Leary, alates O'Leary fondide, näitas hiljuti, kui palju ta meeldib Bitcoins, öeldes, et kasvu cryptocurrency teinud teenida koha maailma valuutade suhtes.

Seotud uudised


Post Dogecoin

Müntide tulekahju kaevuritele

Post Dogecoin

Monero ülevaade

Post Dogecoin

Valik 10 tuntud Bitcoini haters

Post Dogecoin

Bitcoini kaart: operatsioonisüsteemi Infographic allalaadimised

Post Dogecoin

Isadepäev Austraalias: iga Bitcoineri isa jaoks kingiideed

Post Dogecoin

50 Insane faktid Bitcoini Infographic kohta

Post Dogecoin

Dogecoini alused

Post Dogecoin

BetMoosei stseenide taga

Post Dogecoin

20 kummalisi asju, mida saate Silk Roadil osta

Post Dogecoin

BTC uustulnukate jaoks: bitcoiinide mõistmine ja nende kaevandamine Infographic

Post Dogecoin

Pressiteade: Trucoin announces lõpetamine partnerlust NCC ja Presto Financial koos kavadega ametlik käivitamine, mis Ligi Neljale Vana partnerluse katvus USA Ühendriigid

Post Dogecoin

Sõnumite saatmine kalliskividega