13 kõige aktiivsemat Bitcoini kokkutuleku rühma | Estonian.lamareschale.org

13 kõige aktiivsemat Bitcoini kokkutuleku rühma

13 kõige aktiivsemat Bitcoini kokkutuleku rühma

Bitcoin võib olla detsentraliseeritud ja vahendid anonüümsust paljude kasutajate. Kuid paljud neist on ka midagi, mis ühendab inimesi. Maailmas on cryptocurrency entusiastid on ühendanud jõud, et moodustada kohaliku Bitcoin kokkusaamisega groupsthat, aeg-ajalt, korraldada vinge üritusi. Heitke pilk mõned kõige aktiivsemad rühmad allpool!

1. Iisrael

Tel Avivi Bitcoin kohtumisgrupid Grouphas 483 liiget ja on juba korraldatud kaheksa eelnevaid sündmusi. Seal on veel üks tee peal, mis toimub 15. August kell 19.00. See juhtub Electra Tower, 98 Yigal Alon.

2. Tokyo

Tokyo Bitcoin kohtumisgrupid nimel, Jaapan, loodi juba 2011. Aastal ja on edendanud 21 kokkusaamistele enne. See on 119 liiget ja programmeeritud sündmus 6. September kella 19.30, kell Nishimura Fruit Parlour (Shibuya-ku Udagawacho 22-2 2F, Tokyo).

3. Washington DC

Washington DC Bitcoin kohtumisgrupid Group, Ameerika Ühendriigid, on 118 Bitcoiners ja 33 eelmise üritusi varem. Järgmine kogumine juhtub kell Northside Social (3211 Wilson Blvd, Arlington, VA), 6. Augustil alates 19:00.

4. London

Kuigi Londoni Bitcoin kohtumisgrupid Grouphas mingil juhul kavas meeskond korraldas hiljuti kokkutulekul juuli lõpus. Mis 394 liiget ja 17 eelnevaid sündmusi, see on selgelt üks kõige aktiivsemad rühmad Bitcoin universumis.

5. Toronto

Toronto Bitcoin kohtumisgrupid groupis peaaegu jõuda oluline märk: meeskond korraldab peatselt oma kümnendat kokkusaamisega, 7. Augustil kell 19.00, Charlotte tuba (19 Charlotte St, Toronto, ON). On 173 Bitcoin harrastajatele selles grupis.

6. Miami

Miami International Bitcoincommunity on 83 liiget, kes on kogunud seitse korda enne. See rühm loodi eelmise aasta veebruaris.

7. Šveits

Uus Point - in Kasernenstrasse 77, Zürich - korraldab järgmise kokkusaamise poolt organiseeritavate Šveits Bitcoin rühm, mis on 73 liiget. Pärast kuut edukat sündmused, järgmine toimub 6. Augustil kell 18.30.

8. New York City

New York on üks kõige aktiivsemad Bitcoin kohtumisgrupid maailmas. Bitcoin NYC, mis on 463 "Satoshi Cyber ​​apostlid", soodustab arutelusid cryptocurrency igal neljapäeval kell 18.00.

9. Silicon Valley

Silicon Valley Bitcoin Usersgroup, California, (USA), mis on umbes aastast 2011 ning on 161 liiget. Rühm on juba korraldatud 14 eelmise kokkusaamised.

10. India

0

Tähtsaimaks India Bitcoin on jagatud kaheks väiksemaks kohtumisgrupid: Bangalore ja Ahmedabad. Kombineeritud, neil on 193 liiget ja 26 üritusi varem.

11. Argentina

1

Kokkusaamise Fundación Bitcoin Argentinais kindlasti üks suurimaid krüpto-rühmade ümber: neil on 460 Bitcoiners ja üheksa eelmise kogemusi oma kalendrisse. Nende kõrval kokkusaamise juhtub 15. Augustil kell 19.30, Duarte (Godoy Cruz 1725. Buenos Aires).

12. San Francisco

2

San Francisco on üks kõige aktiivsemad Bitcoin linnad kuna alguses cryptocurrency laine. Sellepärast nende kokkusaamise grupp nimega San Francisco Bitcoin Socialhas 406 liiget ja on korraldanud 16 üritusi. Seal on ka kokkusaamise silmapiiril: see juhtub 27. Augustil kell 19.00, asukoht, mis on eksklusiivne liikmetele.

13. Budapest

3

Bitcoin Budapestgroup, Ungari, on 206 liiget, kuigi see on ainult organiseeritud üks eelmine sündmus seni ilmselt seetõttu, et see on viimastel rühm moodustati käesoleva aasta mais.

Seotud uudised


Post Dogecoin

Sissejuhatus Myriadcoinini ja lühike valuuta ajalugu

Post Dogecoin

22 Kõige kummalisemad objektid, mida saab osta Bitcoinidega

Post Dogecoin

10 Väikesed või kaugemad kohad, mis on Bitcoini kasutusele võtnud

Post Dogecoin

Kes on Satoshi Nakamoto? Infograafiline

Post Dogecoin

Bitcoini kaart: operatsioonisüsteemi Infographic allalaadimised

Post Dogecoin

Segistite taga

Post Dogecoin

Isadepäev Austraalias: iga Bitcoineri isa jaoks kingiideed

Post Dogecoin

Intervjuu: kuule end Bitcoini megaphoneis

Post Dogecoin

Kolmas krüpteerimisjaama CryptRadio käivitamine 1. oktoobril

Post Dogecoin

Videomängu arendaja, kasutades Blockchaini tehnoloogiat, tõuseb $ 1mm

Post Dogecoin

Segwit versus Bitcoin Unlimited ja Bitcoins Fork selgitatud lihtsalt

Post Dogecoin

13 Ettevõtted, mida me loodame, aktsepteerivad Bitcoini (ilusalt palun?)