14 awesome Bitcoin alustamist | Estonian.lamareschale.org

14 awesome Bitcoin alustamist

14 awesome Bitcoin alustamist

Bitcoin mõju ja võimu on ilmne üle kogu maailma sündi mitmeid uusi ettevõtjaid ja ettevõtteid, kes iga päev otsustada omaks cryptocurrency.

Tere tulemast Bitcoin ärimaailmas, kus ettevõtmised tekivad üksnes olemasolu tõttu see hämmastav uus tehnoloogia. Siin on nimekiri 14 hämmastav alustavatel väga erinevatest fieldsof virtuaalne raha universumi.

1. TruCoin Technologies

See platvorm võimaldab teil kaubelda Bitcoin läbi mitme vahetuste ajal, kasutades ainult ühte teenust. "Me usume, et autonoomsed isikud on parim võimalik otsustada, kui nende enda tulu ja vara tuleks kasutada", saate lugeda TruCoin veebilehel.

2. Mt. GOX

Kuigi see läheb läbi palju probleeme viimasel ajal, Mt. GOX on ikka Bitcoin vahetada, mis tegutseb suurim arv tehinguid.

3. Alydian

Ühtede Alydian, mis on toetatud Bitcoin ettevõtlusinkubaator Coinlab, "on pöördeliselt Bitcoin tööstuse ettevõte skaala kaevandamise".

4. Butterfly Labs

Butterfly Labsproduces mitu kaevandamise seadmed, muu hulgas rakendusi. Ettevõte on tegelenud mõned viivitused saadetise oma ettetellitud ja kauaoodatud seadmeid.

5. Bitpay

BitPaywas asutati mais 2011 ning on täna liider protsessori Bitcoin maksete valdkonnas. "Meie ülesanne on teha Bitcoin iga kaupmehe lemmik makseviisi", firma väidab.

6. Coinbase

San Francisco põhinev käivitamisel loodud rahvusvaheline digitaalse rahakoti, mis võimaldab teil ohutult kasutada, osta ja aktsepteerida Bitcoin. Coinbase missiooniks on teha cryptocurrency lihtne kasutada kogu maailmas.

7. BitInstant

BitInstant läheb läbi ka halb aeg: see on praegu ei tööta, kuna suur ajakohastamist ja süüdistatakse kuritegude nagu alusetu rikastumise. Kolm kasutajat hiljuti esitada Oikeusjuttu vastu firma. Ühtede peamine eesmärk on pakkuda kiiret vahelisi rahaülekandeid ja viiakse Bitcoin vahetust.

8. Coinsetter

See Bitcoin kauplemisplatvormi muudab elu Forex kauplejate lihtsamaks. Coinsetter kirjeldab ennast kui "usaldusväärne ja kasutajasõbralik platvorm".

9. Tradehill

Tradehill peaminister väidab end olevat "turvaline ja usaldusväärne virtuaalne valuuta kauplemise lahendus kutselistele investoritele, ettevõtete ja valitsuste". Teenus on suunatud üksikisikutele ja organisatsioonidele, kes otsivad vahetada $ 10.000 või rohkem.

10. BTCe

0

See Bulgaaria põhinev cryptocurrency vahetada võimaldab kasutajatel kaubelda Bitcoins, Litecoins ja Namecoins USA dollar, euro ja rubla.

11. Bitcoin Magazine

1

Bitcoin Magazinewants olema "kõige täpsem ja up-to-date info allikas, uudised ja kommentaarid umbes Bitcoin ja krüpto-valuuta". Praegu ajakirja jõuab sadu tuhandeid lugejaid kuus.

12. BTC moos

2

BTC Jamis peer to peer Bitcoin laenamise võrgustik, kus "investorid teenida suuremat tulu ja laenuvõtjad saavad valida määrad nad saavad endale lubada".

13. Gliph

3

Gliphwas hiljuti Objekte 99Bitcoins, kui firma pakub teenust, mis ühendab side ja Bitcoin tehinguid.

14. BtcTrip

Kõigest kaupmehed, et tegeleda ja aktsepteerida Bitcoin, BtcTripis eriline. See platvorm annab võimaluse osta lennupiletid koos cryptocurrency ja uute teenuste tulevad varsti.

Seotud uudised


Post Dogecoin

See hiiglaslik Bitcoini hiina kaevandus näitab kõiki oma saladusi

Post Dogecoin

15 Kohad, kus saab osta õlut Bitcoinidega

Post Dogecoin

SEK-i kaevurite uurimine käib

Post Dogecoin

7 awesome ASIC Bitcoin kaevurid

Post Dogecoin

13 kõige aktiivsemat Bitcoini kokkutuleku rühma

Post Dogecoin

Monero ülevaade

Post Dogecoin

8 Mind, kes puhub Bitcoini hirmutab

Post Dogecoin

Mündi lühike saidi värskendus: suured muutused tulevad

Post Dogecoin

Parim 7 Bitcoini tätoveeringut

Post Dogecoin

Top 25 Bitcoin ja Cryptocurrency veebisaidid kogu maailmas

Post Dogecoin

20 kummalisi asju, mida saate Silk Roadil osta

Post Dogecoin

7 + 1 Märkimisväärne mittetulundusühing, mis võtab Bitcoini vastu