7 awesome ASIC Bitcoin kaevurid | Estonian.lamareschale.org

7 awesome ASIC Bitcoin kaevurid

7 awesome ASIC Bitcoin kaevurid

ASIC minersare lähim sa kunagi oma raha masin! Need loomad võimu ja tõhusust on kõige populaarsem tüüpi kaevandamise seade kohe ja nende populaarsus ja nõudlus jääb nii kõrge kui päeval näitasid nad üles.

Kui jõudsime theApplication Konkreetsed Kiip (ASIC) ajastu, me teadsime me ei saanud tagasi minna. Ei, me ei taha tagasi minna! See ei saa midagi paremat kui ASIC kiipe, tehnoloogia spetsiaalselt projekteeritud kaevandama Bitcoins.

Räägitakse, et üks neist kaevurid oli hiljuti müüdud $ 20.000 USD eBay. Tõsi? Me ei tea. Ot olla just kuulujutt, kuid tõde on see, et ASIC kaevurite on Kruunaisi. Täna, ASIC tähendab äri ja kasumit ning me oleme siin, et näidata teile mõned parimad kaevurite seal.

1. Butterfly Lab BitForce 500 GH / s kaevandamise rig

Mis hämmastav 500 gigahashes sekundis tõhususe, see ASIC kaevandamise rig alates Butterfly Labs esmakordselt näinud töötavad juunis.

2. Bitforce SC 60 Bitcoin kaevurite

Uus ühtse Bitforce SC (Super Computer) saab toota 60 gigahashes sekundis, tarbivad umbes 270W sõidu ajal ülaosas oma kiirust.

3. Avalon V1

See moodulsüsteem ASIC protsessorite oli esimene ASIC Bitcoin kaevandamise riistvara veetava BitSynCom LCC. Avalon V1 emaplaadi on neli ülessulamise üksused, mis moodustavad ligikaudu 89 gigahashes sekundis.

4. 5 GH / s ASIC Bitcoin kaevandamise riistvara

See ASIC kaevandamise rig loodud Butterfly Labs võttis aega toimetatakse, kuid kui ta viimaks saabus osutunud hea investeering. See arendaja üksus võib saavutada 5 gigahashes sekundis.

5. Fast-Hash-One 256 GH / s Module

See kaevandamise platvormidele töötatud Active Mining Corporation, on üks kiiremini võiduajamisel osalevate hobuste 256 gigahashes sekundis. Tootja nimetab seda "Maailma kiireim Bitcoin Minnig Chip".

6. KnCMiner

Loojad seda KnCMiner lähevad koos paljutõotav 28 nm ASIC disain selles kaevandamise rig, mida nimetatakse projekti Jupiter. Masin võib ulatuda kuni 400 gigahashes sekundis.

7. ASICMiner USB Block Erupter

See ASIC miner ei pruugi olla võimas, nagu oma "vennad", kuid see on midagi, mida teistele ei: see on kaasaskantav. Vaata meie teabegraafikut sellest kaevandamise seade.

Seotud uudised


Post Dogecoin

Novacoin: vastuoluline laps Peercoin ja Litecoin Infographic

Post Dogecoin

Top 13 Bitcoini segistid

Post Dogecoin

Monero ülevaade

Post Dogecoin

Pressiteade BitcoinExpo 2014-st

Post Dogecoin

50 Insane faktid Bitcoini Infographic kohta

Post Dogecoin

Kes on Satoshi Nakamoto? Infograafiline

Post Dogecoin

5 asjad, mida ma olen Amazonist õppinud, eitades sind liitumiskomisesid 21 000 dollarit

Post Dogecoin

13 kõige aktiivsemat Bitcoini kokkutuleku rühma

Post Dogecoin

17 Väikeettevõtted, mis aktsepteerivad bittiini

Post Dogecoin

BetMoosei stseenide taga

Post Dogecoin

Täna oli aeglasem, aga siin on, mida nädalavahetuse jooksul oodata

Post Dogecoin

7 Peate vaatama Max Keiser Bitcoini videot