7 + 1 Märkimisväärne mittetulundusühing, mis võtab Bitcoini vastu | Estonian.lamareschale.org

7 + 1 Märkimisväärne mittetulundusühing, mis võtab Bitcoini vastu

7 + 1 Märkimisväärne mittetulundusühing, mis võtab Bitcoini vastu

Juba tuhandeid online jaemüüjad, pubid ja hotelle aktsepteerib Bitcoin, kuid teises sektoris on hoogustumas igaühe lemmik cryptocurrency: mittetulundusühingud. Otsid üllast toetada? Google päring on tõenäoliselt Plunge sind soos mündi-iha - siia kuuluvad poliitilise anarhistid Interneti piraatlus liigutusi. Vaadake seitse markantseimaid sotsiaalsed algatused, mis võivad olla väärt oma raskelt kaevandatakse raha.

1. Khan Academy

Tasuta online akadeemia õpilaste õpihimulised lihtsalt midagi - matemaatika, bioloogia, füüsika, humanitaarteadused, programmeerimine ja palju muud. Teadmised on sarja videoõppetundide ja testitakse kaudu online harjutusi. Kasvav globaalseks, mitmekeelne õpe kohapeal, Khan Academy võiks muuta elu miljoneid lapsi kogu maailmas.

2. Sean Outpost

 

Pensacola Kodutud Outreach teisendab Bitcoins vabasse sööki juures 1/40 suhe - see on 1 BTC osta 40 sööki kodutud. Nad võivad isegi saata foto iga sööki, et teie Bitcoin ostetud vähem õnnelikud.

3. BitGive

Bitgive sätestatud koguvad miljoneid dollareid Bitcoins ja toetavad heategevust üle maailma. Praegu ristikujuline hõljutuste rahvatervise ja keskkonna projekte, nii et kui te tunnete pühendunud Ühisrahastuse vähiuuringute või säästva arengu, see heategevus on teie parim valik. BitGive juhivad Bitcoin mürsud nagu Patrick murck (õigusbüroo kohta Bitcoin Foundation) ja Stephen Paar (kaasasutaja BitPay).

4. Fr33 Abi

Vabatahtlike meeskond teachordinary kodanike esmaabi oskusi. Samuti nõustab tervishoiutöötajate kohta, kuidas kasvatada oma keskkonda umbes esmaabi ja CPR masin kasutamiseks. Hiljuti FR33Aid tõstnud kopsakaid summa aidata Typhoon tabas külasid Filipiinidel.

5. Vaba Tarkvara Fondi 

Kas digitaalne vabadus midagi, mida kalliks? Free Software Foundation on organisatsioon, mis saab suunata oma entusiasmi (ja Bitcoins) tegudeks. Nad hallata ja meister vaba GNU tarkvara rahastada Savannah (hoidla vaba tarkvara lähtekoodi) ja veenduda, et teemadering vaba tarkvara saadaval internetis kasvab jätkuvalt.

6. Seasteading Instituut

Saa selle: ujuvad linnad hajutatud ookeani, kus inimesed katsetada uue, avatud valitsemise vormid. Gosh. See on pikaajaline eesmärk Seasteading Instituut, mis on juba hangitud $ 200.000 esimese etapi projekti.

7. Wikileaks

See üks ei vaja tutvustamist. Paypal ja Mastercard enam tegeleda Wikileaks. Nii Bitcoins on päästerõngas leakers ebamugav tõde.

+1. Kingi Filipiinid Typhoon Abifond

 

Bitme asutajad Avish Bhama ja Sean Lavine teinud üleskutse koguda raha laastatud kogukondade Filipiinidel. Kõige võimsam orkaan ajaloos jäänud vähemalt 12.000 surnud, sest see pühitud terved külad. Fond on tõstnud rohkem kui 60 bitcoins siiani ja on endiselt avatud annetuste. Maksuvabastust fondi toetab otseselt tegevuse Filipiinid Punase Risti.

Nimekiri mittetulundusühingud on seotud veelgi laiendada, kuna üha rohkem inimesi kasutama hakata Bitcoins. Nii leiavad oma põhjus ja hoida andes!

Seotud uudised


Post Dogecoin

BTC uustulnukate jaoks: bitcoiinide mõistmine ja nende kaevandamine Infographic

Post Dogecoin

11 Ajalooline Bitcoini hetk: krüptokuulenduse ajaloo piltnäitaja

Post Dogecoin

12 kõige olulisemat Bitcoini väljaannet

Post Dogecoin

Top 25 Bitcoin ja Cryptocurrency veebisaidid kogu maailmas

Post Dogecoin

Segwit versus Bitcoin Unlimited ja Bitcoins Fork selgitatud lihtsalt

Post Dogecoin

Pressiteade BitcoinExpo 2014-st

Post Dogecoin

19 Reaalsed kohad, kus saate oma bikiine välja panna

Post Dogecoin

10 Futuuristlik või tavalistest projektidest, mis aktsepteerivad Bitcoini

Post Dogecoin

Kas tead, mis juhtub, kui Bitcoin ilmub Happy Tree Friends?

Post Dogecoin

11 awesome Bitcoini reklaame

Post Dogecoin

Pressiteade: Trucoin announces lõpetamine partnerlust NCC ja Presto Financial koos kavadega ametlik käivitamine, mis Ligi Neljale Vana partnerluse katvus USA Ühendriigid

Post Dogecoin

18 awesome Bitcoin Memes