8 Mind, kes puhub Bitcoini hirmutab | Estonian.lamareschale.org

8 Mind, kes puhub Bitcoini hirmutab

8 Mind, kes puhub Bitcoini hirmutab

Immateriaalse laadi cryptocurrency muudab suhteliselt kaitstud varguse, vähemalt võrreldes teiste väärtuslike elemente. See muudab Bitcoin kuulsaim digitaalse valuuta kõigi aegade üks kõige ohutum tüüpi raha seal. Kuid nii hea, kui see võib tunduda, Bitcoin on olnud ka oma osa Wild West tegevus, nagu me näitame teile täna.

1. Linode hack

Märtsi alguses 2012 New Jersey web-ja pilv hosting ettevõte Linode kahtlustati röövides paljud populaarsed Bitcoin teenuseid. Haavatavus klienditoe süsteemi kasutati saada administraatori juurdepääsu serveritele. Kui Linode serverid olid ohus, kaheksa kontod tegelevad Bitcoins olid suunatud. Kõige suurema löögi oli Bitcoin kauplemisplatvormi Bitcoinica. See tõi kaasa ebaseaduslikku üleandmist BTC kuumast rahakotid, termin, millega kirjeldatakse tegevuse tagasivõtmine rahakotid, teenuste mõjutatud. Üle 46,600 BTC olid varastatud!

2. Bitcoinica varguse

Juulil 2012, varas kompromiteerinud Bitcoinica Mt. GOX konto varastamine 40000 BTC ja ka $ 40.000. Varas pääses umbes 30% Bitcoinica on krüpto vara, mis tõenäoliselt maksab taotlejatele kohta Bitcoinica võlga.

3. Allinvain varguse

Ohver oli Bitcoiner tuntud kui "allinvain", varajase kasutuselevõtja kes kaevandatakse palju münte madala hinnaga. Kuid 2011. Aastal, kui tema krüpto-õnn saanud rohkem raha, ta rööviti ja kaotanud rohkem kui 25000 BTC, väärt umbes $ 500,000 ajal. Ta arvas, et Windows turvaprobleem oleks lubatud ründaja pääseda oma digitaalse rahakoti, toomisel Bitcoins. Kui ta jagas ajaloo foorumites, mõned kasutajad väljendatud skeptitsismi allinvain lugu, kuid enamik uskunud. Üks neist isegi ütles, et ta oli kaotanud mõned Bitcoins samale aadressile.

4. Bitfloor varguse

"Eile õhtul, mõned meie serverid olid ohus. Selle tulemusena ründaja sai juurdepääsu krüpteerimata backup rahakoti võtmed (tegelik võtmed elada krüpteeritud piirkond). Kasutades neid võtmeid nad suutsid kanda münte. See rünnak võttis enamik münte BitFloor hoidis käsi. Selle tulemusena olen peatatud kõik börsitoimingud ", see oli, kuidas Roman Shtylman asutaja Bitfloor, teatas suur vargus, et sulgeda oma projekti 2012. Aastal. Ajal, 24086 BTC väärt umbes $ 250,000 olid varastatud. Kuigi Bitfloor lühidalt sulgeda pärast intsidenti, see on, sest uuesti operatsioonisüsteemi ja on pühendunud maksab tagasi võlad.

5. Bitcoinica hack

Jep, Bitcoinica rööviti rohkem kui üks kord. Seekord mail 2012. Bitcoinica sissetungija tungis Bitcoinica läbi ohustatud e-posti konto ja jätkas tõstke 18547 BTC alates Bitcoinica kuum rahakott. Zhou Tong asutaja teenuse avastanud sisenemist Bitcoinica tema hammas ruumi server läbi ülemäära privilegeeritud kahjustusega e-posti aadress. Varguse võttis kogu sisu, samas ei varukoopiaid hoiti.

6. Cdecker varguse

Väidetavalt kauaaegne kasutaja Bitcoin leidis oma isikliku rahakoti tühjaks märkimisväärne summa septembri lõpus 2012. Sel juhul varas pääses 9222 BTC. Kuna palju raskemad isikliku varguste oli varem toimunud varguse läks ilma palju juhtum.

7. Betcoin varguse

Betcoin.net, hasartmängude kodulehel ja oma klientidele kaotanud suure summa raha. Seekord omanik võttis lihtsalt nii suur hitt, sest kõik hoiused ja elututele ladustamise varastati kogusummas 3171 BTC. Täna, seal on veel umbes 2900 BTC mis jäävad tagasimakstav võlausaldajatele.

8. Mt. GOX juhtum

Juunis 2011, Mt. GOX juhtiv BTC / USD vahetuskurss teenuse kaugelt, ränk rikkumine tagajärjel omandiõiguse muutus. Müüja administraatori konto häkkinud tundmatu protsessi. Privileegid siis kuritarvitada genereerida humungous kogustes BTC, kuid ükski mündid tagatud Mt. GOX. Vahetamist lahendanud hack taastades kaupleb eelmise versiooni, kuid jama oli juba tehtud. Paljud kliendid väidavad, et nad on kaotanud raha selle tagasisaamise, kuid Mt. GOX väidab ta on hüvitanud kõik kliendid täielikult selle varguse. Ürituse skaalal laialdaselt arutatud: kuigi mõned teatatud varguse peaaegu 500000 BTC tõttu seotud konto häkkimise, lähemal vaatlusel paneb kaotust lähemale 2500? BTC.

Seotud uudised


Post Dogecoin

13 Ettevõtted, mida me loodame, aktsepteerivad Bitcoini (ilusalt palun?)

Post Dogecoin

13 kõige aktiivsemat Bitcoini kokkutuleku rühma

Post Dogecoin

10 hämmastavat bitcointi t-särgid ja aksessuaarid

Post Dogecoin

Novacoin: vastuoluline laps Peercoin ja Litecoin Infographic

Post Dogecoin

Liberté Mining proovib midagi muud

Post Dogecoin

Syndicoin võimaldab teil finantseerida sisu veebis

Post Dogecoin

20 kummalisi asju, mida saate Silk Roadil osta

Post Dogecoin

17 Väikeettevõtted, mis aktsepteerivad bittiini

Post Dogecoin

Täna oli aeglasem, aga siin on, mida nädalavahetuse jooksul oodata

Post Dogecoin

20 Odavad asjad, mida inimesed Bitcoiniga veebis saavad osta

Post Dogecoin

See hiiglaslik Bitcoini hiina kaevandus näitab kõiki oma saladusi

Post Dogecoin

19 Reaalsed kohad, kus saate oma bikiine välja panna