Bitcoin ATM-i palavik: nimekiri 8 erinevast masinast | Estonian.lamareschale.org

Bitcoin ATM-i palavik: nimekiri 8 erinevast masinast

Bitcoin ATM-i palavik: nimekiri 8 erinevast masinast

Massi vastuvõtmise Bitcoin julgustanud paljusid tech-Savvy ettevõtjad investeerida uut tüüpi tarkvara ja riistvara ning paljud cryptocurrency ATMsspread üle maailma kinnitavad, et tendents.

Bitcoin Kontrollija kogutud informatsioon kaheksa erinevat sularahaautomaadid. Mõned on kallimad, mõned pakuvad vähem võimalusi, mõned on muljetavaldav brändi taga... Kuid lõpuks üks asi on kindel: valida parim on raske ülesanne!

1. Robocoin

Robocoin ATM võimaldab kasutajatel osta ja müüa Bitcoin. See on üks kuulsamaid masinate maailmas ja ettevõte on järgmise sammu muutes need sularahaautomaadid arvesse Bitcoin oksad funktsioone ja teenuseid, mis sarnanevad pankade pakutud.

Tootja: Las Vegas põhinev Robocoin

Hind: 

18,500

Asjaolu

Robocoin on uuendab oma masinate uute pank sarnaseid funktsioone keskel 2014. Masinad tahe võimaldab kasutajatel otse saata digitaalse vahendite mis tahes isik, kes kasutab lihtsate telefoninumber.

Kust leida üks neist? Vancouver (Kanada) või Seattle ja Austin (Ameerika Ühendriigid).

2. Lamassu

Lamassu ei loeta ATM, kuna see ainult võimaldab kasutajatel osta cryptocurrency. See tähendab, et seade on tavaliselt nimetatakse "müügiautomaatide". Ikka, firma oli üks esimesi maailmas, riskide Bitcoin ökosüsteemi ja Lamassu on olnud edukas kogu planeedil.

Tootja: Lamassu

Hind: $ 6,500

Asjaolu

 See kompaktne masin aktsepteerib märkmed enam kui 200 riigis.

Kust leida üks neist? London (UK) või New Mexico ja Gruusia (Ameerika Ühendriigid).

Veebisait

3. Genesis1

Genesis1 platvormi "esindab Pinnacle ATM tehnoloogia", vastavalt selle tootja, Genesis1. See võimaldab kasutajatel osta ja müüa Bitcoin ja muud cryptocurrencies (nagu Litecoin ja Dogecoin) Fiat valuuta.

Tootja: GenesisCoin

Hind: $ 14,500

Asjaolu

Mis funktsioone, nagu magnetiline / EMV kaardilugeja, et 1700 kuni 6800 teadmiseks Bank-klassi raha jaotussüsteem ja valikulist sõrmejäljelugeja on Genesis1 on üks kõige arenenum sularahaautomaadid turul.

Kust leida üks neist? Whistler ja Quebec (Kanada) või Tijuana (Mehhiko).

Veebisait

4. Coinplug

Nr identifitseerimine on vaja kasutada seda Bitcoin ATM, mis on ühendatud vahetada Coinplug, kuid on olemas piir 100,000 won (umbes $ 100). Kuid iga aadressi saab kasutada kuni kolm korda.

Tootja: Coinplug ja Nautilus Hyosung

Hind: N / A

Asjaolu

 Esimene kahesuunaline platvorm olema valmistatud tootja poolt regulaarselt sularahaautomaadid, Nautilus Hyosung. See võimaldab kasutajatel osta ja müüa Bitcoin vastutasuks fiat valuuta.

Kust leida üks neist? Seoul (Lõuna-Korea).

Veebisait

5. Umbrellab

Käivitamisel, mis areneb see uudishimulik Bitcoin ATM eesmärgiga integreerida cryptocurrency seotud tehnoloogia 300 olemasolevate elektrooniliste kioskid ta praegu tegutseb erinevates ettevõtetes üle Araabia Ühendemiraadid.

Tootja: Umbrellab

Hind: N / A

Fakt: Kuigi see on vaid üks viis seade, mis võimaldab kasutajatel osta Bitcoin Fiat valuuta, see masin on juba edu Araabia Ühendemiraadid, aidates kaasa Bitcoin populaarsust.

Kust leida üks neist? Dubai, Araabia Ühendemiraadid).

Veebisait

6. PayMaQ

Puudumine Hispaania määrus seoses cryptocurrencies on teinud palju lihtsamaks ettevõtted nagu PayMaQ ja Bbank toota ja paigaldada oma enda Bitcoin sularahaautomaadid. Need kaks ettevõtete kavandame levitada 100 masinate üle riigi järgmise kolme kuu jooksul.

Tootja: Umbrellab

Hind: N / A

Fakt: PayMaQ alustab kahe erineva Bitcoin seadmeid, mis haldab oma partneri Bbank. Esimene versioon võimaldab kasutajatel osta Bitcoin eurodega, eranditult arveid vahel € 20 ja € 500. Teisel pool, teine ​​versioon võimaldab klientidel osta ja müüa cryptocurrency.

Kust leida üks neist? Barcelona (Hispaania).

Veebisait

7. BTM

Kohalik käivitamisel BitTeller käivitas esimese BTM masin viimastel juhul CoinFest.

Tootja: BitAccess

Hind: N / A

Fakt: Sarnaselt teiste Bitcoin sularahaautomaadid Kanada, BTC võimaldab kasutajatel osta Bitcoin Fiat valuuta ja ka pöörduda cryptocurrency rahaks.

Kust leida üks neist? Winnipeg (Kanada).

Veebisait

8. BTC-O-MATIC

Bitcoin masinad toodetud BTC-O-MATIC on täielikult automatiseeritud top-up sularahaautomaadid ja võtab vaid mõne minuti luua. Pealegi, ettevõtte seadmete optimeeritud tööks ahela.

Tootja: BTC-O-MATIC

Hind: Vahemikus $ 4000 ja $ 7500.

Fakt: Ettevõte arendab praegu neli erinevat sularahaautomaadid: Flyex, DualFly ja MiniFly - kõik lugeda müügiautomaadid ja mitte korralikult sularahaautomaadid -, samuti FLYMASTER, ainus, mis täidab kahesuunaline operatsioone.

Kust leida üks neist? Amsterdam (Holland).

Seotud uudised


Post Dogecoin

Sellel ameerika fotograafil on uus Bitcoini inspireeritud projekt

Post Dogecoin

Kuidas tulusad Bitcoin kaevandus talu

Post Dogecoin

7 Peate vaatama Max Keiser Bitcoini videot

Post Dogecoin

5 asjad, mida ma olen Amazonist õppinud, eitades sind liitumiskomisesid 21 000 dollarit

Post Dogecoin

SEK-i kaevurite uurimine käib

Post Dogecoin

10 kõige kallimat kaupa, mida saab osta Bitcoinidega

Post Dogecoin

Bitcoin USA dollari suhtes Goldi vastu - sellepärast võidab Bitcoin

Post Dogecoin

13 Ettevõtted, mida me loodame, aktsepteerivad Bitcoini (ilusalt palun?)

Post Dogecoin

Segwit versus Bitcoin Unlimited ja Bitcoins Fork selgitatud lihtsalt

Post Dogecoin

Kes on Satoshi Nakamoto? Infograafiline

Post Dogecoin

Valik 10 tuntud Bitcoini haters

Post Dogecoin

15 Kohad, kus saab osta õlut Bitcoinidega