Bitcoin teeb Las Vegases 2015. aasta CES 2015 pritsimise | Estonian.lamareschale.org

Bitcoin teeb Las Vegases 2015. aasta CES 2015 pritsimise

Bitcoin teeb Las Vegases 2015. aasta CES 2015 pritsimise

CES 2015 hiiglaslik juhul tuntud ka Consumer Electronics Show, on pühendatud lõik Bitcoin. Üritus on ülemaailmne tarbeelektroonika ja tarbija tehnoloogia mess, mis toimub Las Vegas, Ameerika Ühendriigid.

Show, mis algab teisipäeval (6) ja lõpeb laupäeval (9.), on tagatud juuresolekul tuntud Bitcoin companiessuch kui vahetada Kraken ja Blockchain.info. Vaadake pilte allpool.

Allikas: Imgur.comBitcoini kaevandusväljaanded: kes on kes? InfograafilinePärast võimalust '51 protsenti rünnaku hiljuti üle elatud Bitcoin kogukond, see on väärt rohkem teada kaevandamise basseinid saadaval Bitcoin ruumi.

Vaatamata mitme kaevurite et lahkus bassein vahepeal Ghash.io on endiselt suurim Mining Group ökosüsteemis, 33 protsenti segamist määr ajal loomist käesoleva teabegraafikut. Arv näitab selget vähenemist basseini kaevandamise võimsus pärast 42 protsenti eelmisel nädalal toimunud.

Pärast võimalust '51 protsenti rünnak "elas poolt Bitcoin kogukonna eelmisel nädalal, see on väärt rohkem teada kaevandamise basseinid saadaval Bitcoin ruumi.

Ghash.io on endiselt suurim bassein ökosüsteemis, 33 protsenti segamist määr ajal loomist käesoleva teabegraafikut. Arv näitab selget vähenemist kaevandamise võimsus pärast 42 protsenti vallutanud eelmisel nädalal.


Bitcoin: Modern Gold Rush? InfograafilineMis juhtub, kui keegi otsustab võrrelda California kullapalavik ja uuemate Bitcoin kiirustada? Noh, me õpime palju huvitavaid fakte, pehmelt öeldes. Siin on fantastiline teabegraafikut mis võrdleb nii nähtusi, nii palju õppida ja lõbutseda!

Allikas: WhoIsHostingThis.com


Bitcoini omanikud: mida inimesed minu arvates teevadBitcoin võib olla ka funand kasutajad teavad seda. Niisiis, 99Bitcoins leidsin selle lõbusa pildi kohta Bitcoin avaldatud Reddit (mida serversidesandwich) ja ei suutnud vastu panna, et näidata teile.

(Via LittleVisuals.com)

Nagu igal foorumis, debatestarted kohe teise kasutajaga öeldes ta ei nõustu kompositsiooni. See üks oli talle palju:

Ja kuna me ei suutnud kokku leppida, erinev kasutaja postitatud kolmanda ja täiuslikum võimalus:

Millest üks sobib teile kõige paremini?


Bitcoin: kõige infotundlikum ja ajakohastatud info InfographicVeebisait Raamatupidamine-Degree.orgrecently avaldatud seda imelist ja täielik infographicwith mõned väga Fakte ja statistikat Bitcoin.

Kas teadsite, et praegu on umbes 11,3 miljonit digitaalset mündid ringlevad läbi veebi? Ja koos turu kasvu, ootame seda arvu kasvatada veelgi.

Via thebitcoinnews.co.uk


Bitcoin Banking Infographic vastuBitcoin on kindlasti muudavad näeme raha, kuid eriti seda, kuidas me näeme pangandussüsteemi ja finantsturul. Aga seal on palju ruumi maailma kuulsaim cryptocurrency kasvada! Praegu vaatame rohkem teada erinevused Bitcoin ja pangandussüsteemi.

Allikas: CryptoCoinsNews


Bitcoin Gold Infographic vastuTuhandeid üle maailma, ei ole midagi põnevat kui Bitcoin... Isegi mitte kuld. Maailma kuulsaim digitaalse mündi kasvanud ja praegu on populaarne valik seas uusi investoreid.

Vaadake seda teabegraafikut mõista suurim erinevused Bitcoin ja kuld.

Allikas: Mining.com


Bitcoin näitas, kes tahab olla miljonär?Nii et pärast Simpsonite Bitcoin on nüüd ilmunud kuulsa show "Kes tahab saada miljonäriks?". Ja küsimus ei olnud kõik, mis põhi! Noh, vähemalt mitte kokku võõras cryptocurrency. Vaadake allpool olevat pilti.

Allikas: Imgur.com


2014. Aasta tellimusketika kogumikMa ilmselt waaaayyy palju vaba aega oma käed, kuid hakkasin jamada Photoshop eile mõtlesin, kui lahe oleks, kui algusse ehted marki paneks välja kogumik krüpto-mündi ehteid. Loomulikult ma mõelnud Block Chain kaelakee. Nii et selle asemel, et oodata Bvlgari või Cartier tegutseda, ma otsustasin luua mõned mõiste reklaame ise.

Siin on esimene näide Bvlgari, suurepärane, et täielikult elegantne mõnevõrra ekstravagantse ilme.


Järgmisena meie Block Chain ehete kogumine 2014 rohkem äärmuslaste "Ma ei anna kuradi" välimus, Block Chain Cartier.

Ja last but not least, minimalistliku välimuse vaid ühe kvartali....The Genesis Blokeeri Tiffany & Co.

Sai enam ideid cool Kõik Bitcoin luua? Jäta kommentaar allpool või lihtsalt kirjuta mulle siia.

Oh ja ka pidage meeles, et see on nali OK? Ärge minge töötab umbes paludes kui on uued Block Chain kaelakeed tulevad välja, ma ei usu, et inimesed Bvlgari hindavad seda....

Seotud uudised


Post Dogecoin

Kuidas ellu jääda Bitcoini kokkupõrge Infographic

Post Dogecoin

10 Futuuristlik või tavalistest projektidest, mis aktsepteerivad Bitcoini

Post Dogecoin

Mündi lühike saidi värskendus: suured muutused tulevad

Post Dogecoin

20 kummalisi asju, mida saate Silk Roadil osta

Post Dogecoin

15 Kohad, kus saab osta õlut Bitcoinidega

Post Dogecoin

11 Ajalooline Bitcoini hetk: krüptokuulenduse ajaloo piltnäitaja

Post Dogecoin

Syndicoin võimaldab teil finantseerida sisu veebis

Post Dogecoin

Kes on Satoshi Nakamoto? Infograafiline

Post Dogecoin

Segistite taga

Post Dogecoin

Pressiteade BitcoinExpo 2014-st

Post Dogecoin

7 awesome ASIC Bitcoin kaevurid

Post Dogecoin

21 awesome Litecoini kaevandusplatvormi