Isadepäev Austraalias: iga Bitcoineri isa jaoks kingiideed | Estonian.lamareschale.org

Isadepäev Austraalias: iga Bitcoineri isa jaoks kingiideed

Isadepäev Austraalias: iga Bitcoineri isa jaoks kingiideed

Enamik inimesi on õnnelikud, et on väga eriline kangelane maailmas, keegi nad kutsuvad isa. Pole öeldes, kui palju meie isa on teinud meile, kui me muutume kes me oleme suuresti tänu meie vanemad. Mis Isadepäev Austraalia läheneb kiiresti (7. September), vältimatu küsimus kangasteljed: Mida sa saada oma isa jaoks olemas Isadepäev (või mõnel muul päeval)? Ja kui teil juhtub olema inimeste seas, kes võtavad aktiivselt osa Bitcoin vastu liikumine, siis võiks küsida, millist käesoleva saab osta oma isa sel aastal maailma kõige populaarsem cryptocurrency.

Ära muretse, me oleme uurinud teema ja tulla hunnik erinevaid kingiideid ja tegevusi, mis sobivad igasuguste isad!

1. Käsitsi valmistatud nuga

Õuesõppe liiki kingitus tundub olevat klassikaline kui tegemist Isadepäev. Seega, kui teie isa naudib matkamine või turismiks või vähemalt muutes oma viis Outback iga kord samal ajal, siis miks mitte kaaluda saada teda üsna jahe kokkuklapitavad või käsitsi valmistatud nuga? Mida rohkem kaasaegse tükki on uskumatult hästi konstrueeritud ja maha tulla tähelepanuväärne teoseid kaasaegse tööstusdisaini. Huvitav, kust saate üks neist jaoks Bitcoin? Vaata kaugemale kui Knives4Bitcoin, mis pakub fantastiline valik noad kõigi rakenduste ja esteetilist maitset.

2. Kaasaegne kunst

Just nagu isad, aga kingitusi võib suuresti varieeruda. Seega, kui su isa on tüüp nautida visuaalse kaasaegse kunsti sa tõesti teha nowrong kontrollides Cointemporary, kaasaegne kunstigalerii, et aktsepteerib rangelt Bitcoin. Asub Vien, Austria, selle galerii kuraator on tulihingeline toetajad digitaalse valuuta liikumist, Valentin Ruhry ja Andy Boot. Peame tunnistama, nii kunsti ja galerii vaata tohutult tähelepanuväärne. Seega nii Cointemporary juba õnnestunud ja mis on teerajaja täiesti uus ja hämmastav niši Bitcoin liikumist. Nii et kui sa armastad Cointemporary korraldatud kunsti, kaaluda osta mõned Bitcoin!

3. Nahast rahakott

Kas kaitsta oma krediitkaardid, natuke raha või mõõdukalt offline Bitcoin, kingituseks aleather walletis nii palju klassikalisi kui väli või spordiga seotud kingitus. Tõeline oluline peaaegu iga mees, nahast rahakott on midagi, mis võib vananedes tõeliselt hästi, eriti kui käsitsi meisterdatud valige, peen materjal, nagu on juhtunud kirjed pakutakse Bitcoin poolt HandAndSew. Nii et kui te otsite otstarbeka kingitus ja tean tegelikult, et su isa vana rahakott vajab asendamist, anna see kingitus idee hea tasu, sest see ei ole mitte ainult avalduse stiili, vaid ka töökindel väljapaneku praktiline funktsioon.

4. IPad ja iPod nahast varrukad

Nahast rahakott ei ole ainult cool käsitööna kingitus saad oma isa sel aastal Bitcoin. Joli Originalssells mõned tähelepanuväärne Itaalia nahast ja Hollandi woolfelt varrukad iPad Air, iPad mini, iPad, iPhone, MacBook Air ja MacBook Pro ja iPod. Kui su isa omab tahes nende seadmete meeles saate täiendada neid teda stiilne käsitsi meisterdatud tarvikud.

5. Nahk nööri taco

Rääkides tarvikud, varrukad ei ole ainult huvitav aksessuaar võite saada oma isa tema vidinaid. Seega, kui teie isa on fänn hoides asju puhas, hooldatud ja organiseeritud, kuid regulaarselt kasutades USB juhe või kõrvaklapid liikvel, et Cord Taco võib sobida kingituseks. Üks tellimus sisaldab kolme Cord Tacos kohustatud puhastada sees oma kott, valides räpane jahtuda. Cord Tacos on saadaval mitmeid värve.

Kui soovite laiendada oma võimalusi käsitsi meisterdatud esemed, miks mitte sirvida Etsy on Bitcoin kogukond? Valmis samm it up pügala, otsides mitte-triviaalne, huvitav, kaasaegne kingitusi hip isa? Siis sa peaksid kindlasti näha Meeste osas BitDazzle, mis on tabavalt nimeks Etsy on Bitcoin. Alates habe seepi sidemed mansetinööbid, BitDazzle on, mida ta on, et sa otsid poolest fantastiline kingitus oma cool isa!

6. Elektrooniline vidinaid

Vahel sa lihtsalt tahad minna kõik välja ja seal on täiesti sobivad hästi kingitus kategoorias eest. Oleme tegelikult räägime elektroonilisi vidinaid. Kuigi emad ei pruugi leida uus tehnoloogia atraktiivne, on palju isad seal, et tõeliselt teha! Seega, kui teie isa naudib lugemas internet taskuarvuti või pealegi on dateeritud nutitelefoni, mis vajab hädasti värskendust, siis võiks kindlasti uurida saan talle uue nutitelefoni, HTC Onebeing kõige ilmsem top kandidaati.

7. Maitsvat sööki

Osana kingitus ja tänutäheks, miks mitte võtta oma isa silma hammustada Hero Subsif olete Melbourne, või restorani klaasi veini kusagil mujal! See on ideaalne tegevus, et näidata oma isa, et sa hoolid, samuti jõuda elu sündmusi, jagades samal ajal midagi awesome süüa. Kuigi kohtade loetelu, mis aktsepteerivad Bitcoin ei ole nii kaua, ikka AirBitz directoryis üks parimaid ja kõige lihtsam kasutada, et leidsime internetis kuupäeva. Nii et miks mitte võtta pilk, kes teab, äkki seal on ka õige koht, kuhu minna välja ja maksta Bitcoin lähedal!

See artikkel ilmus koostöös ShopJoy

Soovitatavad pilti: Wikimedia

Seotud uudised


Post Dogecoin

Valik 10 tuntud Bitcoini haters

Post Dogecoin

11 Ajalooline Bitcoini hetk: krüptokuulenduse ajaloo piltnäitaja

Post Dogecoin

11 awesome Bitcoini reklaame

Post Dogecoin

Pressiteade: Trucoin announces lõpetamine partnerlust NCC ja Presto Financial koos kavadega ametlik käivitamine, mis Ligi Neljale Vana partnerluse katvus USA Ühendriigid

Post Dogecoin

Intervjuu: kuule end Bitcoini megaphoneis

Post Dogecoin

7 awesome ASIC Bitcoin kaevurid

Post Dogecoin

Dogecoini alused

Post Dogecoin

Pressiteade BitcoinExpo 2014-st

Post Dogecoin

Sellel ameerika fotograafil on uus Bitcoini inspireeritud projekt

Post Dogecoin

Bitcoin USA dollari suhtes Goldi vastu - sellepärast võidab Bitcoin

Post Dogecoin

13 kõige lootustandvat krüptokursust

Post Dogecoin

15 Kohad, kus saab osta õlut Bitcoinidega